Tajemniczy klient - zdjęcie Tajemniczy klient - zdjęcie Tajemniczy klient - zdjęcie

Średnia ocena

10 oddanych głosów
36 zainteresowanych osób

8,0 / 10

Tajemniczy klient

Dobry sprzedawca powinien być jak aktor w najlepszym teatrze – twierdzi Mary Portas, brytyjska gwiazda telewizyjna i guru handlu detalicznego. Podobnego zdania jest Wesoły (Sławomir Pacek), bohater spektaklu „Tajemniczy klient” Igora Gorzkowskiego. Mężczyzna specjalizuje się w testowaniu jakości obsługi w branży usługowo-handlowej.

Rzadko się zdarza, aby Wesoły napotkał na swojej drodze równego sobie przeciwnika. Jego codzienność to kontakt ze znudzoną panią w sklepie obuwniczym, która nie ma zamiaru pomóc klientowi w wyciągnięciu pudełka z jego rozmiarem. Z doradcą bankowym pochłoniętym rozmową z kolegą, podczas gdy kolejka petentów przestępuje z nogi na nogę. Z instruktorem fitness, który nie zwraca uwagi na podopiecznych, bo w trakcie zajęć flirtuje z jedną z uczestniczek. Z fotografem, który zamiast zadbać o to, żebyśmy ładnie wyszli na zdjęciu paraliżuje nas swoją arogancją.

W spektaklu Gorzkowskiego tajemniczy klient to człowiek „z misją”. Wie, że brak profesjonalnego podejścia i arogancja ze strony obsługi nie są normą i należy z takimi przejawami patologii walczyć. Bycie tajemniczym klientem to nie tylko praca ale także styl życia. Bywa, że działania tajemniczego klienta nie znajdują uznania w oczach społeczeństwa. Nazywany tajniakiem, szpiclem albo mieszaczem, nierzadko zawodowy tester narażony jest na wyobcowanie i niezrozumienie. A przecież wykonuje swoją pracę za cenę wyrzeczenia się życia osobistego…

W spektaklu występuje Sławomir Pacek, Joanna Osyda, Anna Gajewska, Bartosz Mazur, Wiktor Korzeniewski.

Czas trwania: 105 minut
Źródło zdjęcia: Fot. Marta Ankiersztejn

Realizacja

Scenariusz i reżyseria: Igor Gorzkowski

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  BArdzo zaangażowani aktorzy , prosta ale idealna scenografia. Prawdziwy kunszt z niczego zrobić ciekawy spektakl a im się udało !

  bi.....@ro...it.poznan.pl / 17 maja 2017

 • 9,0/ 10

  Mistrzowska gra aktorska

  Sa.....@gm...il.com / 08 maja 2017

 • 8,0/ 10

  Bardzo ciekawy spektakl. W końcówce trudno nadążyć akcją. Sławomir Pacek!!!

  pi.....@li...fe.pl / 15 marca 2017

 • 7,0/ 10

  Spektakl ciekawy aczkolwiek trochę nierówny. Świetna gra Sławomira Packa i genialna Asia Osyda!

  ja.....@gm...il.com / 08 maja 2017

Teatr Soho - Adres i dojazd

ul. Mińska 25 bud. 74
03-808 Warszawa

http://teatrsoho.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.