ONLINE |„DOLINA MUMINKÓW W LISTOPADZIE” | SŁUCHOWISKO DLA DZIECI - zdjęcie

Średnia ocena

24 oddanych głosów

8,8 / 10

ONLINE |„DOLINA MUMINKÓW W LISTOPADZIE” | SŁUCHOWISKO DLA DZIECI

8,8/ 10

Szukasz mądrej rozrywki dla całej rodziny na długie jesienne wieczory? Słuchowisko zrealizowane na podstawie kultowego spektaklu Igora Gorzkowskiego zabierze Was w fantastyczną podróż do Doliny Muminków. Premiera 14 listopada na stronie www.teatrsoho.pl

Czy bohaterom uda się zrealizować swoje marzenia i stać się kimś innym? Czy Filifionce powiedzie się wielka ucieczka od sprzątania? Czy Wuj Truj zapomni o swojej starości? Czy Włóczykij odnajdzie jesienną melodię? Czy zobaczymy Paszczaka za sterem łodzi, Mimblę, kiedy tańczy i Homka w otoczeniu prawdziwych przyjaciół? Tego nie wiadomo. Jedno jest pewne, w ciepłym i przytulnym Domu Muminków bohaterowie po raz pierwszy od dawna poczują się przez moment bezpieczni i szczęśliwi.

Jak uzyskać dostęp do słuchowiska? Wesprzyj Teatr Soho i wpłać na portalu ewejsciowki.pl wybraną przez siebie kwotę z przedziału 20/30/50 zł. W informacji zwrotnej dostaniesz instrukcję jak i gdzie posłuchać "Doliny Muminków w listopadzie".

Jeśli Ty i Twoja rodzina jesteście zadowoleni z czasu spędzonego z bohaterami naszego słuchowiska, koniecznie weźcie udział w muminkowej ankiecie i akcji dla dzieci „Napisz list do Muminków”. Szczegóły na www.teatrsoho.pl

Słuchowisko “Dolina Muminków w listopadzie” wg prozy Tove Jansson

w tłumaczeniu Teresy Chłapowskiej

adaptacja i reżyseria: IGOR GORZKOWSKI

W spektaklu występują między innymi Przemysław Stippa, Bartłomiej Bobrowski, Marta Chodorowska, Bartosz Mazur, Wiktor Korzeniewski, Anna Gajewska.

Realizacja

opracowanie dźwiękowe i reżyseria dźwięku: MACIEJ WITKOWSKI

koordynacja produkcji: ZOFIA ZAJKOWSKA

patronat medialny: miastodzieci.pl. qlturka.pl, magazyn Fathers

finansuje: m.st. Warszawa

© Moomin Characters TM

Teatr Soho - Adres i dojazd

ul. Mińska 25 bud. 74
03-808 Warszawa

http://teatrsoho.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.