Anonim - zdjęcie Anonim - zdjęcie Anonim - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy

6,0 / 10

Anonim

Na podstawie tekstu Alicji Kobielarz.

Najnowszy spektakl młodego tandemu teatralnego Alicji Kobielarz i Karoliny Kowalczyk przedstawia historię trzech postaci – twórczyni komiksów, wybitnego profesora fizyki badającego teorię strun i ponurego outsidera. Ich spotkanie rozpoczyna opowieść o stracie, ale też o tworzeniu, które może przybierać różne formy.

Spektakl z gatunku psychologicznego dramatu rodzinnego zamienia się w niezwykłą wizję rodem z komiksowych zeszytów i fantastycznych rozpraw naukowych. Jak potoczą się losy bohaterów? Czy znajdą sposób na rozliczenie się z przeszłością? Kim jest tytułowy Anonim?

Realizacja

Reżyseria: Karolina Kowalczyk

Scenariusz: Alicja Kobielarz

Muzyka na żywo: Maciej Witkowski

Scenografia/kostiumy/projekcje: Katarzyna Załęcka

Światła: Zofia Krystman

Koordynacja produkcji: Alicja Brudło

Realizacja scenografii: Tomasz Grabowski, Mikołaj Grabowski, Marcin Harasimowicz

Szycie kostiumów: Joanna Kotowicz

Charakteryzacja: Agata Król

Producent: Studio Teatralne Koło

Partner: Soho Factory

Opinie naszych widzów (1)

  • 7,0/ 10

    Dobra historia, trochę przedwcześnie i zbyt pozytywnie skończona. Ciekawa realizacja, szczególnie muzyka na żywo robiła wrażenie.

    ab.....@gm...il.com / 25 września 2017

Teatr Soho

Teatr Soho znajduje się na warszawskiej Pradze. Powstał na dzięki dwóm instytucjom teatralnym - Studiu Teatralnemu Koło oraz Teatrowi Ochoty. Scena obu tych współpracujących ze sobą teatrów znajdująca się na terenie Soho Factory, czyli w miejscu, które pełni ważną funkcję rozrywkowo-kulturalną, otrzymała swoją własną nazwę - Teatr Soho.

Repertuar Teatru Soho jest unikalny i niezwykle bogaty ze względu na to, że grane są w nim spektakle wystawiane przez oba współpracujące ze sobą teatry. Spektakle grane w Teatrze Soho są wyjątkowe - twórcą autorskich scenariuszy, na podstawie których powstają, jest dyrektor artystyczny obu teatrów - Igor Gorzkowski. Dodatkowo wszystkie produkcje bazują na wysokiej jakości aktorstwie.

Teatr Soho dysponuje niezwykle kameralną sceną, która pozwala na nawiązanie bezpośredniego kontaktu między widzem i aktorem. Widzowie dzięki tej wyjątkowej przestrzeni stają się ważnym elementem każdego spektaklu granego w teatrze Teatru Soho.

Bilety i wejściówki do Teatru Soho kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru, a także w kasie Teatru Ochoty, która czynna jest w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki od godz. 10.00 do godz. 16.00.

Adres i dojazd

ul. Mińska 25 bud. 74
03-808 Warszawa

http://teatrsoho.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8,9
Średnia ocena
Genialny spektakl. Energia między aktorami i opowiadana historia robią wielkie wrażenie.
- Patrycja

25.09 / 20:00

+ inne terminy

9,1
Średnia ocena
Zaskakujący! Teatr pachniał starymi książkami i już sam ten zapach mnie wzruszył, piękna atmosfera, piękny tekst i świetne wykonanie!
- Hanna

28.09 / 19:00

+ inne terminy

10,0
Średnia ocena

30.09 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.