Wybieg - zdjęcie

Wybieg

Spektakl "Wybieg" ma strukturę kolażu, zestawiającego klisze zaczerpnięte z rozrywkowych programów tanecznych, archetypowych obrazów relacji damsko-męskich i elementów życia prywatnego wykonawców. Zagraniczna premiera odbyła się w Centrum Sztuki w San Luis Potosi w Meksyku. Wybieg to miejsce prezentacji modelek, ale również wymówka, sposób, żeby pozbyć się kłopotów przez zafałszowanie rzeczywistości. W związku staramy się udowodnić naszą przewagę, wymóc na partnerze podziw i szacunek, uzależnić go od siebie. Poddajemy się terrorowi jego oczekiwań, ale tak naprawdę sami siebie tresujemy.

Obsada

Elwira Piorun

Szymon Osiński

Realizacja

Choreografia: Karolina Kroczak

Reżyseria świateł: Witold Kaczkowski

Muzyka: Collage

Teatr Scena Współczesna

Teatr Scena Współczesna to inteligentny humor w najlepszym wydaniu!

Repertuar Teatru Scena Współczesna ma charakter komediowy. Teatr Scena Współczesna w swoim repertuarze posiada trzy sztandarowe spektakle komediowe: „Dzieła wszystkie Szekspira” Adama Longa, Daniela Singera i Jessa Winfielda w reż. Włodzimierza Kaczkowskiego, „Biblia w skróconej wersji” Adama Longa, Daniela Singera i Jessa Winfielda w reż. Szymona Turkiewicza oraz „Historia świata w skróconej wersji” w reż. Włodzimierza Kaczkowskiego. Każdy z tych spektakli trwa po półtorej godziny - jest to czas, w którym widzowie mają szansę zobaczyć skróconą wersję wszystkich dzieł Szekspira, poznać Biblię w wersji skondensowanej oraz kompletną historię świata w skrócie.

W spektaklach granych w Teatrze Scena Współczesna grają wspaniali aktorzy, tacy jak Jarosław Domin, Dariusz Sikorski, Bartek Głogowski, Łukasz Matecki, Paweł Iwanicki oraz Marcin Piejaś.

Teatr Scena Współczesna korzysta z dwóch scen, na których wystawiane są znajdujące się w repertuarze teatru spektakle - Sceny Staromiejskiej oraz Starą Prochownię.

Bilety do Teatru Scena Współczesna kupić można przez internet za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru - portal www.eWejsciowki.pl umożliwia również zakup wejściówek przez internet - kilka godzin przed spektaklem.

Użytkownikom którym spodobał się spektakl, byli również na:

6.8
Średnia ocena
Wyśmienite umiejętności taneczne
- Michał

24.05 / 19:00

25.05 / 19:00

Gatunek: Taneczny
9.9
Średnia ocena
Doskonała zabawa!!!
- Maja

10.05 / 20:00

13.05 / 20:00

Gatunek: Komedia
10.0
Średnia ocena

18.05 / 19:00

19.05 / 19:00

Gatunek: Dramat

Inne spektakle z tego teatru:

8.4
Średnia ocena
Fantastyczny spektakl. Istnieje prawdopodobieństwo, że wybierzemy się jeszcze raz!
- Marta

29.04 / 19:00

29.04 / 19:00

+ dostępnych 6 innych terminów

Gatunek: Komedia
7.4
Średnia ocena

13.05 / 19:00

13.05 / 19:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Komedia
Kup bilet