Biblia w skróconej wersji - zdjęcie Biblia w skróconej wersji - zdjęcie Biblia w skróconej wersji - zdjęcie Biblia w skróconej wersji - zdjęcie Biblia w skróconej wersji - zdjęcie Biblia w skróconej wersji - zdjęcie

Średnia ocena

23 oddanych głosów

8.2 / 10

Biblia w skróconej wersji

90 minut, 3 aktorów, 44 postacie biblijne. Wyrusz w podróż po Starym i Nowym Testamencie i poznaj najważniejsze historie biblijne przedstawione z przymrużeniem oka. Król Salomon zaśpiewa przebój w stylu Jerzego Połomskiego, Salome skusi Jana Chrzciciela tańcem na rurze, a narodziny Jezusa zostaną przekazane na żywo tysiącom widzów za pośrednictwem Jeruzalem TV, a zawiłości biblijnych imion rozjaśnimy w rytmie arabskiego hip - hopu.

Spektakl gwarantuje nieformalną edukację, która bezboleśnie zaznajomi każdego z biblijnymi historiami. Twórcy dorzucają też zupełnie gratis mnóstwo smaczków dla tych, którzy mają Biblię w jednym palcu.

Czas trwania: 90 minut
Źródło zdjęcia: http://www.scenawspolczesna.pl/

Realizacja

Tłumaczenie/Produkcja: Włodzimierz Kaczkowski

Reżyseria/Muzyka/Teksty/Adaptacja: Szymon Turkiewicz

Scenografia/Kostiumy: Magdalena Engelmajer

Występują: Bartosz Głogowski, Paweł Iwanicki, Marcin Piejaś

Opinie naszych widzów (4)

 • 10.0/ 10

  Bardzo przyjemnie spędzony czas. Aktorzy świetnie wczuli się w swoje role. Sprawiało im to dużą przyjemność. Polecam

  Da.....@....gda.pl / 18 June 2018

 • 10.0/ 10

  Świetny, zabawny. Polecam

  ew.....@gm...il.com / 19 March 2018

 • 10.0/ 10

  Bardzo dobry spektakl. Duza dawka dobrego humoru. Interakcje z cala publicznoscia sa zabawne. Zdecydowanie polecam.

  es.....@....pl / 12 November 2017

 • 10.0/ 10

  Spektakl zaskoczyl mnie bardzo pozytywnie. Sporo o Biblii i jego zestawieniu przedstawione luzno i na temat. Smieszne wstawki i wspolpraca z widownia spowodowalo ze wszyscy szukamy odpowiedzi na to samo pytanie...kim jestes? :) mega! Co wiecej przedstawienie moze obejrzec kazdy ale niekazdy moze go zrozumiec bo jak powiedziala jedna Pani z widowni do mnie "granica tematu Bibli ma cienka granice i tylko od nas zalezy blizej ktorej bedziemy"

  wi.....@....pl / 10 September 2017

Teatr Scena Współczesna

Teatr Scena Współczesna to inteligentny humor w najlepszym wydaniu!

Repertuar Teatru Scena Współczesna ma charakter komediowy. Teatr Scena Współczesna w swoim repertuarze posiada trzy sztandarowe spektakle komediowe: „Dzieła wszystkie Szekspira” Adama Longa, Daniela Singera i Jessa Winfielda w reż. Włodzimierza Kaczkowskiego, „Biblia w skróconej wersji” Adama Longa, Daniela Singera i Jessa Winfielda w reż. Szymona Turkiewicza oraz „Historia świata w skróconej wersji” w reż. Włodzimierza Kaczkowskiego. Każdy z tych spektakli trwa po półtorej godziny - jest to czas, w którym widzowie mają szansę zobaczyć skróconą wersję wszystkich dzieł Szekspira, poznać Biblię w wersji skondensowanej oraz kompletną historię świata w skrócie.

W spektaklach granych w Teatrze Scena Współczesna grają wspaniali aktorzy, tacy jak Jarosław Domin, Dariusz Sikorski, Bartek Głogowski, Łukasz Matecki, Paweł Iwanicki oraz Marcin Piejaś.

Teatr Scena Współczesna korzysta z dwóch scen, na których wystawiane są znajdujące się w repertuarze teatru spektakle - Sceny Staromiejskiej oraz Starą Prochownię.

Bilety do Teatru Scena Współczesna kupić można przez internet za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru - portal www.eWejsciowki.pl umożliwia również zakup wejściówek przez internet - kilka godzin przed spektaklem.

Adres i dojazd

ul. Belwederska 20/22
00-762 Warszawa

http://www.scenawspolczesna.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.3
Średnia ocena
Mistrzostwo świata! Muszę to powtórzyć!
- Anna

11.09 / 19:30

12.09 / 19:30

+ dostępnych 4 innych terminów

Gatunek: Komedia
9.0
Średnia ocena
Spektakl super. Malajkat, Bobrowski, Foremniakowa światowa liga
- Danuta

01.09 / 19:00

02.09 / 18:00

Gatunek: Komedia
8.6
Średnia ocena
Jako miłośniczka literatury rosyjskiej, w szczególności "Mistrza i Małgorzaty" wyszłam zachwycona
- Katarzyna

17.08 / 19:00

18.08 / 19:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.