Dodo: Wiosenne protesty - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy

7.5 / 10

Dodo: Wiosenne protesty

Realizacja

MUZYKA: Jerzy Derfel i Andrzej Perkman

TEKST: Kamil Banasik

KIEROWNICTWO MUZYCZNE: Marek Lipski

Opinie naszych widzów (2)

  • 9.0/ 10

    Znakomity literacki kabaret. To już trzeci program ( drugiego nie widziałam). Niezwykle subtelny z nutką liryzmu i kulturalny. Przypominają się czasy kabaretu Starszych Panów czy Dudka. Młodzi aktorzy i autorzy kibicuję im i trzymam kciuki za dalsze spektakle.

    ja.....@ga...ta.pl / 26 June 2017

  • 9.0/ 10

    Młodzi, zdolni i chętni artyści emanują energią, którą warto się nasycić. Przedstawienia "Wiosenne protesty" nie powstydziłby się Jurandot, Przybora czy Młynarski. Teksty Kamila Banasiaka kontynuują najlepsze polskie tradycje teatralno-kabaretowe jednocześnie dotykając jak najbardziej współczesnych i bolesnych problemów, z którymi czy tego chcemy czy nie, stykamy się obecnie nader często. Całe szczęście, że dzięki takim spektaklom możemy się z tego pośmiać. Oby Dodo wzlatywał dalej, na przekór popularnym poglądom, że się nie da!

    ar.....@in...ia.pl / 10 April 2017

Teatr Scena

Teatr Scena to nowe miejsce na teatralnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się na warszawskiej starówce w Domu Literatury przy ul. Krakowskie Przedmieście 87/89.

Teatr Scena to przedsięwzięcie wielośrodowiskowe - powstał z inicjatywy pisarzy podjętej przez ludzi teatru, muzyków i artystów sztuk wizualnych.

Teatr Scena to kameralna przestrzeń dialogu łączącego widzów i aktorów - jest to teatr syntezy sztuk, w którym słowo ma wagę, barwę i dźwięk.

Teatr Scena ma niezwykle bogaty repertuar. Spektakle Teatru Scena powstają na podstawie wielu wybitnych dzieł literackich. W Teatrze Scena zobaczyć możemy również spektakle z cyklu "Lalki to nie dramat", które tworzone są przez studentów Wydziału Lalkarskiego w Białymstoku należącego do Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Bilety na spektakle Teatru Scena kupić można przez internet za pomocą portalu www.ewejsciowki.pl lub za pośrednictwem strony internetowej teatru, a także w kasie teatru, która czynna jest codziennie od godz. 10.00 do godz. 18.00.

Wejściówki na spektakle Teatru Scena również kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.ewejsciowki.pl.

.

Adres i dojazd

ul. Krakowskie Przedmieście 87/89
00-491 Warszawa

http://www.teatrscena.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.9
Średnia ocena
Pełen profesjonalizm, spektakl rewelacyjny. Wahającym się czy obejrzeć, zachęcam i polecam
- Małgorzata

18.09 / 19:00

Gatunek: Kabaret
9.4
Średnia ocena

30.09 / 18:00

21.10 / 18:00

Gatunek: Dramat
9.5
Średnia ocena
Świetny spektakl! Polecam!
-

28.07 / 19:00

29.07 / 19:00

Gatunek: Dramat
Kup bilet