THE BEST OF SABAT - zdjęcie THE BEST OF SABAT - zdjęcie THE BEST OF SABAT - zdjęcie THE BEST OF SABAT - zdjęcie THE BEST OF SABAT - zdjęcie

Średnia ocena

42 oddanych głosów
134 zainteresowanych osób

8.8 / 10

THE BEST OF SABAT

8.8/ 10

Jubileusz 15-lecia Teatru Sabat Małgorzaty Potockiej Przenieś się z nami w świat pełen ponadczasowych utworów, wspaniałych pokazów, świat wielkich emocji. Gala 15-lecia Teatru Sabat to przegląd najlepszych spektakli z całego dorobku w wykonaniu znanych i lubianych gwiazd, artystów, tancerzy.

Podczas THE BEST OF SABAT usłyszysz utwory Czesława Niemena, Anny German, Franka Sinatry, Cher czy Celine Dion. Poczujesz klimat tanecznego Broadway’u, kolorowego Vegas, zmysłowego Moulin Rouge czy zamyślonej Warszawy. Brawurowe pokazy baletu oraz kankana, ponad 200 pięknych, barwnych kostiumów, a to wszystko na czele z Królową Polskiej Rewii - Małgorzatą Potocką.

Opinie naszych widzów (14)

 • 10.0/ 10

  Profesjonalnie zrobiony-widac reke P.Potockiej jej doswiadczenie.Dobor repertuaru nienaganny,a wykonanie piosenek,tancow i akrobacji na kole czy wstedze wspaniale. Choreografia bez zarzutu.Do tego cala otoczka,przed i po widowisku bardzo sympatyczna i smaczna. Oczywiscie jeszcze tutaj wrocimy!

  kr.....@gm...il.com / 15 January 2018

 • 10.0/ 10

  Amazing

  he.....@....onet.pl / 02 December 2017

 • 10.0/ 10

  Rewelacja, polecam wszystkim.

  os.....@ho...il.com / 08 October 2017

 • 10.0/ 10

  Fantastycznie, barwnie, z nutą humoru.Polecam :)

  wi.....@gm...il.com / 23 September 2017

 • 10.0/ 10

  Było cudownie :)

  to.....@on...et.pl / 14 September 2017

Teatr Sabat

Teatr Sabat to rewiowe serce Warszawy bijące w samym jej centrum. Jest to pierwszy i jedyny rewiowy teatr w Polsce, który powstał w 2002 roku dzięki Małgorzacie Potockiej – wybitnemu choreografowi i reżyserowi, a także znakomitej tancerce.

Teatr Sabat ma niezwykle bogaty repertuar, w którym znaleźć możemy wiele wspaniałych spektakli rewiowych będących na naprawdę znakomitym, światowym poziomie. W repertuarze Teatru Sabat znajdują się takie spektakle jak „Revia Forever”, „Hollywood na Foksal”, „Miłość.com”, „The Best Of Sabat” i wiele innych. Każdy spektakl grany w Teatrze Sabat jest wyjątkowy – pełen znakomitego tańca i przenikających się barw.

Widownia, na którą Teatr Sabat zaprasza swoich widzów jest jedyna w swoim rodzaju – przed sceną nie znajdziemy tradycyjnych krzeseł ustawionych w rzędach, lecz pełne elegancji okrągłe stoliki. Ogromne wrażenie robi również secesyjne wnętrze teatru, które wprowadza widzów w niezwykły, rewiowy klimat.

Każdy spektakl grany w Teatrze Sabat rozpoczyna się od drinka powitalnego i wytwornej kolacji, zaś kończy się niezwykłą zabawą taneczną, podczas której usłyszeć możemy największe muzyczne przeboje.

Na scenie Teatru Sabat zobaczyć możemy niezwykły balet Sabat, a także wielu wybitnych aktorów i wokalistów, do których należy m. in. Jacek Zawada, Dominika Rudnicka, Julia Ławrenowa, Agnieszka Wojciechowska, Tadeusz Ross, Piotr Bajtlik, Mariusz Jaśko i wielu innych.

Bilety i wejściówki do Teatru Sabat kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru.

Adres i dojazd

ul. Foksal 16
00-372 Warszawa

http://teatr-sabat.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

10.0
Średnia ocena

25.01 / 20:00

Gatunek: Monodram
10.0
Średnia ocena
Cudowni artyści, sam spektakl bardzo ciekawy, urozmaicony i na wysokim poziomie
- Anna

26.01 / 19:30

27.01 / 19:30

+ dostępnych 5 innych terminów

Gatunek: Rewia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

-,-
Średnia ocena

25.01 / 19:30

03.02 / 19:30

+ dostępnych 4 innych terminów

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.