The best of SABAT - zdjęcie The best of SABAT - zdjęcie The best of SABAT - zdjęcie The best of SABAT - zdjęcie The best of SABAT - zdjęcie

Średnia ocena

24 oddanych głosów
134 zainteresowanych osób

8.5 / 10

The best of SABAT

8.5/ 10

Jubileusz 15-lecia Teatru Sabat Małgorzaty Potockiej Przenieś się z nami w świat pełen ponadczasowych utworów, wspaniałych pokazów, świat wielkich emocji. Gala 15-lecia Teatru Sabat to przegląd najlepszych spektakli z całego dorobku w wykonaniu znanych i lubianych gwiazd, artystów, tancerzy.

Podczas THE BEST OF SABAT usłyszysz utwory Czesława Niemena, Anny German, Franka Sinatry, Cher czy Celine Dion. Poczujesz klimat tanecznego Broadway’u, kolorowego Vegas, zmysłowego Moulin Rouge czy zamyślonej Warszawy. Brawurowe pokazy baletu oraz kankana, ponad 200 pięknych, barwnych kostiumów, a to wszystko na czele z Królową Polskiej Rewii - Małgorzatą Potocką.

Opinie naszych widzów (8)

 • 10.0/ 10

  Przegląd piosenek z 15 lat istnienia teatru, bardzo interesujący, jeśli ktoś nigdy tam nie był.

  gr.....@ya...oo.de / 11 February 2017

 • 10.0/ 10

  Spektakl rewelacyjny. Jak zawsze zabawa wspaniała. Polecam !

  se.....@sz...et.pl / 13 January 2017

 • 10.0/ 10

  Wyśmienita zabawa, smaczne jedzonko, fajna formuła.

  Ko.....@gm...il.com / 11 September 2016

 • 10.0/ 10

  To po prostu trzeba zobaczyc.

  pl.....@gm...il.com / 10 April 2016

 • 9.0/ 10

  Swietny spektakl, swietni artysci, swietne stroje, dobra kolacja, swietny serwis, polecam na spedzenie milego wieczoru w dobrym towarzystwie.

  ds.....@ya...oo.com / 18 October 2016

Teatr Sabat

Teatr Sabat to rewiowe serce Warszawy bijące w samym jej centrum. Jest to pierwszy i jedyny rewiowy teatr w Polsce, który powstał w 2002 roku dzięki Małgorzacie Potockiej – wybitnemu choreografowi i reżyserowi, a także znakomitej tancerce.

Teatr Sabat ma niezwykle bogaty repertuar, w którym znaleźć możemy wiele wspaniałych spektakli rewiowych będących na naprawdę znakomitym, światowym poziomie. W repertuarze Teatru Sabat znajdują się takie spektakle jak „Revia Forever”, „Hollywood na Foksal”, „Miłość.com”, „The Best Of Sabat” i wiele innych. Każdy spektakl grany w Teatrze Sabat jest wyjątkowy – pełen znakomitego tańca i przenikających się barw.

Widownia, na którą Teatr Sabat zaprasza swoich widzów jest jedyna w swoim rodzaju – przed sceną nie znajdziemy tradycyjnych krzeseł ustawionych w rzędach, lecz pełne elegancji okrągłe stoliki. Ogromne wrażenie robi również secesyjne wnętrze teatru, które wprowadza widzów w niezwykły, rewiowy klimat.

Każdy spektakl grany w Teatrze Sabat rozpoczyna się od drinka powitalnego i wytwornej kolacji, zaś kończy się niezwykłą zabawą taneczną, podczas której usłyszeć możemy największe muzyczne przeboje.

Na scenie Teatru Sabat zobaczyć możemy niezwykły balet Sabat, a także wielu wybitnych aktorów i wokalistów, do których należy m. in. Jacek Zawada, Dominika Rudnicka, Julia Ławrenowa, Agnieszka Wojciechowska, Tadeusz Ross, Piotr Bajtlik, Mariusz Jaśko i wielu innych.

Bilety i wejściówki do Teatru Sabat kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru.

Adres i dojazd

ul. Foksal 16
00-372 Warszawa

http://teatr-sabat.pl/

Użytkownikom którym spodobał się spektakl, byli również na:

9.9
Średnia ocena
Doskonała zabawa!!!
- Maja

10.05 / 20:00

13.05 / 20:00

Gatunek: Komedia
10.0
Średnia ocena

18.05 / 19:00

19.05 / 19:00

Gatunek: Dramat
10.0
Średnia ocena
Inspirująca przestrzeń Klubu, genialni muzycy i niesamowita energia. Polecam każdemu, kto chciałby spędzić wyjątkowy wieczór
- Aleksandra

09.05 / 20:30

16.05 / 20:30

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Koncert
Kup bilet