PRZEBOJE ŚWIATA - zdjęcie

Średnia ocena

27 oddanych głosów

9,2 / 10

PRZEBOJE ŚWIATA

9,2/ 10

To pełna ekspresji rewiowa podróż przez Świat. Na spektakl składają się kolorowe sceny, przepełnione znanymi przebojami, muzyką i tańcem z różnych stron świata, między innymi z Ameryki, Rosji, Szwecji, Krajów Latynoskich, Izraela, Francji, Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, Polski i wielu innych ciekawych miejsc. Oprawę spektaklu tworzą piękne kostiumy oraz scenografia multimedialna.

Spektakl jest wspaniałym widowiskiem dla publiczności międzynarodowej. Wszystkie utwory śpiewane są w oryginalnych językach. Udział biorą znakomici wokaliści, wspaniały balet i tancerki akrobatyczne.

W spektaklu występują między innymi Małgorzata Potocka, Iwo Orłowski, Agnieszka Wojciechowska, Jacek Mureno, Amirita.

Realizacja

Scenariusz i reżyseria: Małgorzata Potocka

Choreografia: Małgorzata Potocka, Joanna Teśla

Kierownictwo muzyczne: Sławomir Adamko

Kostiumy: Małgorzata Potocka

Balet Sabat: Aleksandra Młot, Ewa Kocka, Sara Sobieraj, Maryna Bugrynets, Weronika Bekta, Martyna Berbas, Agata Szafrańska, Karolina Górska, Alicja Szymczak, Marek Szczygieł, Marek Tkacz, Paweł Irmiński

Korepetytorka baletu Sabat: Sara Gorbaczyńska-Pawłuszko

Tancerki Akrobatyczne: Dominika Krzymowska, Agnieszka Gerlach

Opinie naszych widzów (12)

 • 10,0/ 10

  Jak to w Sabacie uroczyście, z pompą, elegancko. Dużo dobrych przebojów, jednak z wykonaniem nie zawsze jest idealnie. Szczególnie głosy męskie zawodzą, a także choreograficznie jest niedopracowane. Właścicielka teatru lepiej żeby nie wychodziła na scenę. Najlepiej wypadła piosenka Whitney Houston i irlandzkie stepowanie. Ozdobą spektaklu są wyczyny akrobatyczne zjawiskowej Agnieszki. Niestety, wbrew zapowiedzią na stronie internetowej, nie uszanowano żałoby narodowej. Dancing po spektaklu też w tych okolicznościach nie powinien mieć miejsca.

  an.....@po...ta.wp.pl / 18 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Niezapomniane przeżycia.. świetny spektakl.

  tn.....@gm...il.com / 29 maja 2018

 • 10,0/ 10

  Świetna zabawa

  sa.....@gm...il.com / 29 marca 2018

 • 10,0/ 10

  Spektakl wokalnie świetny, tanecznie ocena średnia gdyż zespół nie wykonywał elementów tanecznych równo. Kankan wykonany idealnie. Kostiumy świetnie dobrane, piękne ewolucje na kole, trapezie i szarfach.

  d......@gm...il.com / 18 marca 2018

 • 10,0/ 10

  Podobało się, Dla każdego

  wl.....@ga...ta.pl / 19 stycznia 2018

 • 10,0/ 10

  Naprawdę świetny program typu: show, wodewil, prawdziwa rozrywka, emocje narastają aż do samego zakończenia, zaś propozycja tańca na zakończenia to doskonały pomysł. Pani Małgorzata Potocka to mistrzyni spektaklu!!! Zamierzam częściej bywać w teatrze Sabat na ul. Foksal 16 - to jedyne miejsce w Warszawie na wspaniałą rozrywkę, zobaczenie prawdziwych artystów estrady. Gratulacje!!!!! Brawo Pani Małgorzato!

  sa.....@gm...il.com / 09 stycznia 2018

 • 10,0/ 10

  Super spektakl piękne utalentowane tancerki , stroje i cudowne głosy. Pyszne jedzenie.

  ag.....@tl...en.pl / 10 grudnia 2017

 • 10,0/ 10

  Cudowni artyści,sam spektakl bardzo ciekawy,urozmaicony na wysokim poziomie.

  an.....@....pl / 27 listopada 2017

 • 10,0/ 10

  wyśmienity spektakl, pełen kultury ,pięknych strojów , pełen piór , wspaniałego tańca i spiewu

  jo.....@....pl / 26 listopada 2017

 • 9,0/ 10

  Bardzo dobrze przygotowany spektakl- obsluga kultularna, artysci graja z zaangazowaniem , mila atmosfera, elegancki wystroj, ciekawie dobrany repertuar- reasumujac : mile spedzony wieczor , bardzo polecam .

  kr.....@....pl / 04 lipca 2018

 • 8,0/ 10

  Co do zasady dobry poziom solistow z malymi wyjatkami

  Da.....@gm...il.com / 02 czerwca 2018

 • 7,0/ 10

  Obejrzałam spektakl z przyjemnością.Bardzo dobry balet, ciekawa choreografia, piękne, staranne stroje.Z przyjemnością również słuchałam solistek, czego o męskich głosach nie mogę powiedzieć.Duże zastrzeżenia mam do obsługi .1.posadzono nas na innych niż zakupione miejsca i to za filarem utrudniającym oglądanie i mimo obietnicy nie wskazano innego stolika, choć były wolne .2. Grupa kelnerek wraz ze starszym mężczyzną pozwalali sobie na głośne rozmowy stojąc tuż za naszymi plecami. Prośba o cichsze zachowanie pozostała zignorowana. Uważam, że goście powinni być traktowani z większym szacunkiem, chociażby ze względu na cenę biletów. Myślę, że nie będziemy mieli ochoty na powtórną wizytę w tym teatrze, chociaż sam spektakl był interesujący. Wielkie gratulacje dla świetnej akrobatki i dla p. Małgorzaty Potockiej. Pozdrawiam obsługę życząc większej wrażliwości i dbałości o interes firmy.

  ro.....@....pl / 26 marca 2018

Teatr Sabat - Adres i dojazd

ul. Foksal 16
00-372 Warszawa

http://teatr-sabat.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.