PRZEBOJE ŚWIATA - zdjęcie

Średnia ocena

27 oddanych głosów

9,2 / 10

PRZEBOJE ŚWIATA

9,2/ 10

To pełna ekspresji rewiowa podróż przez Świat. Na spektakl składają się kolorowe sceny, przepełnione znanymi przebojami, muzyką i tańcem z różnych stron świata, między innymi z Ameryki, Rosji, Szwecji, Krajów Latynoskich, Izraela, Francji, Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, Polski i wielu innych ciekawych miejsc. Oprawę spektaklu tworzą piękne kostiumy oraz scenografia multimedialna.

Spektakl jest wspaniałym widowiskiem dla publiczności międzynarodowej. Wszystkie utwory śpiewane są w oryginalnych językach. Udział biorą znakomici wokaliści, wspaniały balet i tancerki akrobatyczne.

Realizacja

Scenariusz i reżyseria: Małgorzata Potocka

Choreografia: Małgorzata Potocka, Joanna Teśla

Kierownictwo muzyczne: Sławomir Adamko

Kostiumy: Małgorzata Potocka

Balet Sabat: Aleksandra Młot, Ewa Kocka, Sara Sobieraj, Maryna Bugrynets, Weronika Bekta, Martyna Berbas, Agata Szafrańska, Karolina Górska, Alicja Szymczak, Marek Szczygieł, Marek Tkacz, Paweł Irmiński

Korepetytorka baletu Sabat: Sara Gorbaczyńska-Pawłuszko

Tancerki Akrobatyczne: Dominika Krzymowska, Agnieszka Gerlach

Opinie naszych widzów (12)

 • 10,0/ 10

  Jak to w Sabacie uroczyście, z pompą, elegancko. Dużo dobrych przebojów, jednak z wykonaniem nie zawsze jest idealnie. Szczególnie głosy męskie zawodzą, a także choreograficznie jest niedopracowane. Właścicielka teatru lepiej żeby nie wychodziła na scenę. Najlepiej wypadła piosenka Whitney Houston i irlandzkie stepowanie. Ozdobą spektaklu są wyczyny akrobatyczne zjawiskowej Agnieszki. Niestety, wbrew zapowiedzią na stronie internetowej, nie uszanowano żałoby narodowej. Dancing po spektaklu też w tych okolicznościach nie powinien mieć miejsca.

  an.....@po...ta.wp.pl / 18 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Niezapomniane przeżycia.. świetny spektakl.

  tn.....@gm...il.com / 29 maja 2018

 • 10,0/ 10

  Świetna zabawa

  sa.....@gm...il.com / 29 marca 2018

 • 10,0/ 10

  Spektakl wokalnie świetny, tanecznie ocena średnia gdyż zespół nie wykonywał elementów tanecznych równo. Kankan wykonany idealnie. Kostiumy świetnie dobrane, piękne ewolucje na kole, trapezie i szarfach.

  d......@gm...il.com / 18 marca 2018

 • 10,0/ 10

  Podobało się, Dla każdego

  wl.....@ga...ta.pl / 19 stycznia 2018

Teatr Sabat

Teatr Sabat to rewiowe serce Warszawy bijące w samym jej centrum. Jest to pierwszy i jedyny rewiowy teatr w Polsce, który powstał w 2002 roku dzięki Małgorzacie Potockiej – wybitnemu choreografowi i reżyserowi, a także znakomitej tancerce.

Teatr Sabat ma niezwykle bogaty repertuar, w którym znaleźć możemy wiele wspaniałych spektakli rewiowych będących na naprawdę znakomitym, światowym poziomie. W repertuarze Teatru Sabat znajdują się takie spektakle jak „Revia Forever”, „Hollywood na Foksal”, „Miłość.com”, „The Best Of Sabat” i wiele innych. Każdy spektakl grany w Teatrze Sabat jest wyjątkowy – pełen znakomitego tańca i przenikających się barw.

Widownia, na którą Teatr Sabat zaprasza swoich widzów jest jedyna w swoim rodzaju – przed sceną nie znajdziemy tradycyjnych krzeseł ustawionych w rzędach, lecz pełne elegancji okrągłe stoliki. Ogromne wrażenie robi również secesyjne wnętrze teatru, które wprowadza widzów w niezwykły, rewiowy klimat.

Każdy spektakl grany w Teatrze Sabat rozpoczyna się od drinka powitalnego i wytwornej kolacji, zaś kończy się niezwykłą zabawą taneczną, podczas której usłyszeć możemy największe muzyczne przeboje.

Na scenie Teatru Sabat zobaczyć możemy niezwykły balet Sabat, a także wielu wybitnych aktorów i wokalistów, do których należy m. in. Jacek Zawada, Dominika Rudnicka, Julia Ławrenowa, Agnieszka Wojciechowska, Tadeusz Ross, Piotr Bajtlik, Mariusz Jaśko i wielu innych.

Bilety i wejściówki do Teatru Sabat kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru.

Adres i dojazd

ul. Foksal 16
00-372 Warszawa

http://teatr-sabat.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8,5
Średnia ocena
Barwny, wesoły, profesjonalnie przygotowany spektakl, polecam!
- Jolanta

31.08 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Rewia
9,8
Średnia ocena

31.07 / 10:30-17:30

Gatunek: Dla dzieci
10,0
Średnia ocena

13.09 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Kabaret

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,2
Średnia ocena

30.08 / 19:30

+ inne terminy

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.