PRZEBOJE ŚWIATA - zdjęcie

Średnia ocena

7 oddanych głosów

10.0 / 10

PRZEBOJE ŚWIATA

10.0/ 10

„PRZEBOJE ŚWIATA” - wielkie widowisko rewiowe. To muzyczno –baletowa, pełna dynamiki podróż po świecie. Na spektakl złożą się najbardziej znane utwory światowej muzyki rozrywkowej między innymi: z Ameryki, Rosji, Szwecji, Krajów Latynoskich, Izraela, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Polski i wielu innych ciekawych miejsc.

Opinie naszych widzów (4)

 • 10.0/ 10

  Naprawdę świetny program typu: show, wodewil, prawdziwa rozrywka, emocje narastają aż do samego zakończenia, zaś propozycja tańca na zakończenia to doskonały pomysł. Pani Małgorzata Potocka to mistrzyni spektaklu!!! Zamierzam częściej bywać w teatrze Sabat na ul. Foksal 16 - to jedyne miejsce w Warszawie na wspaniałą rozrywkę, zobaczenie prawdziwych artystów estrady. Gratulacje!!!!! Brawo Pani Małgorzato!

  sa.....@gm...il.com / 09 January 2018

 • 10.0/ 10

  Super spektakl piękne utalentowane tancerki , stroje i cudowne głosy. Pyszne jedzenie.

  ag.....@tl...en.pl / 10 December 2017

 • 10.0/ 10

  Cudowni artyści,sam spektakl bardzo ciekawy,urozmaicony na wysokim poziomie.

  an.....@....pl / 27 November 2017

 • 10.0/ 10

  wyśmienity spektakl, pełen kultury ,pięknych strojów , pełen piór , wspaniałego tańca i spiewu

  jo.....@....pl / 26 November 2017

Teatr Sabat

Teatr Sabat to rewiowe serce Warszawy bijące w samym jej centrum. Jest to pierwszy i jedyny rewiowy teatr w Polsce, który powstał w 2002 roku dzięki Małgorzacie Potockiej – wybitnemu choreografowi i reżyserowi, a także znakomitej tancerce.

Teatr Sabat ma niezwykle bogaty repertuar, w którym znaleźć możemy wiele wspaniałych spektakli rewiowych będących na naprawdę znakomitym, światowym poziomie. W repertuarze Teatru Sabat znajdują się takie spektakle jak „Revia Forever”, „Hollywood na Foksal”, „Miłość.com”, „The Best Of Sabat” i wiele innych. Każdy spektakl grany w Teatrze Sabat jest wyjątkowy – pełen znakomitego tańca i przenikających się barw.

Widownia, na którą Teatr Sabat zaprasza swoich widzów jest jedyna w swoim rodzaju – przed sceną nie znajdziemy tradycyjnych krzeseł ustawionych w rzędach, lecz pełne elegancji okrągłe stoliki. Ogromne wrażenie robi również secesyjne wnętrze teatru, które wprowadza widzów w niezwykły, rewiowy klimat.

Każdy spektakl grany w Teatrze Sabat rozpoczyna się od drinka powitalnego i wytwornej kolacji, zaś kończy się niezwykłą zabawą taneczną, podczas której usłyszeć możemy największe muzyczne przeboje.

Na scenie Teatru Sabat zobaczyć możemy niezwykły balet Sabat, a także wielu wybitnych aktorów i wokalistów, do których należy m. in. Jacek Zawada, Dominika Rudnicka, Julia Ławrenowa, Agnieszka Wojciechowska, Tadeusz Ross, Piotr Bajtlik, Mariusz Jaśko i wielu innych.

Bilety i wejściówki do Teatru Sabat kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru.

Adres i dojazd

ul. Foksal 16
00-372 Warszawa

http://teatr-sabat.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.8
Średnia ocena
Barwny, wesoły, profesjonalnie przygotowany spektakl, polecam!
- Jolanta

01.02 / 19:30

09.02 / 19:30

+ dostępnych 3 innych terminów

Gatunek: Rewia
9.7
Średnia ocena

30.01 / 19:00

31.01 / 19:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

-,-
Średnia ocena

25.01 / 19:30

03.02 / 19:30

+ dostępnych 3 innych terminów

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.