Przeboje świata - zdjęcie Przeboje świata - zdjęcie Przeboje świata - zdjęcie Przeboje świata - zdjęcie Przeboje świata - zdjęcie

Średnia ocena

39 oddanych głosów

8,7 / 10

Przeboje świata

8,7/ 10

To pełna ekspresji rewiowa podróż przez Świat. Na spektakl składają się kolorowe sceny, przepełnione znanymi przebojami, muzyką i tańcem z różnych stron świata, między innymi z Ameryki, Rosji, Szwecji, Krajów Latynoskich, Izraela, Francji, Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, Polski i wielu innych ciekawych miejsc. Oprawę spektaklu tworzą piękne kostiumy oraz scenografia multimedialna.

Spektakl jest wspaniałym widowiskiem dla publiczności międzynarodowej. Wszystkie utwory śpiewane są w oryginalnych językach. Udział biorą znakomici wokaliści, wspaniały balet i tancerki akrobatyczne.

________________________________________________________

W dniu spektaklu bilety do nabycia w kasie teatru.

Na scenie występują między innymi Małgorzata Potocka, Iwo Orłowski, Agnieszka Wojciechowska, Jacek Mureno, Amirita, Mariusz Jaśko.

Realizacja

Scenariusz i reżyseria: Małgorzata Potocka

Choreografia: Małgorzata Potocka, Joanna Teśla

Kierownictwo muzyczne: Sławomir Adamko

Kostiumy: Małgorzata Potocka

Balet Sabat: Aleksandra Młot, Ewa Kocka, Sara Sobieraj, Maryna Bugrynets, Weronika Bekta, Martyna Berbas, Agata Szafrańska, Karolina Górska, Alicja Szymczak, Marek Szczygieł, Marek Tkacz, Paweł Irmiński

Korepetytor baletu Sabat: Sara Gorbaczyńska-Pawłuszko

Tancerki Akrobatyczne: Dominika Krzymowska, Agnieszka Gerlach

Opinie naszych widzów (17)

 • 10,0/ 10

  spektakl, który przenosi widza w inny Świat, piękny, wymarzony (często chodzę do teatru ale takie odczucie to rzadkość} występ odebrałam z wrażeniem przekazanego szacunku dla widza, przekazane słowa Pani Małgorzaty Potockiej sprawiły, że miałam wrażenie bycia kimś ważnym, było to niesamowite, bardzo miłe.

  ba.....@....pl / 02 lutego 2020

 • 10,0/ 10

  Super, super, super...

  iw.....@....pl / 02 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Jak to w Sabacie uroczyście, z pompą, elegancko. Dużo dobrych przebojów, jednak z wykonaniem nie zawsze jest idealnie. Szczególnie głosy męskie zawodzą, a także choreograficznie jest niedopracowane. Właścicielka teatru lepiej żeby nie wychodziła na scenę. Najlepiej wypadła piosenka Whitney Houston i irlandzkie stepowanie. Ozdobą spektaklu są wyczyny akrobatyczne zjawiskowej Agnieszki. Niestety, wbrew zapowiedzią na stronie internetowej, nie uszanowano żałoby narodowej. Dancing po spektaklu też w tych okolicznościach nie powinien mieć miejsca.

  an.....@po...ta.wp.pl / 18 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Niezapomniane przeżycia.. świetny spektakl.

  tn.....@gm...il.com / 29 maja 2018

 • 10,0/ 10

  Świetna zabawa

  sa.....@gm...il.com / 29 marca 2018

 • 10,0/ 10

  Spektakl wokalnie świetny, tanecznie ocena średnia gdyż zespół nie wykonywał elementów tanecznych równo. Kankan wykonany idealnie. Kostiumy świetnie dobrane, piękne ewolucje na kole, trapezie i szarfach.

  d......@gm...il.com / 18 marca 2018

 • 10,0/ 10

  Podobało się, Dla każdego

  wl.....@ga...ta.pl / 19 stycznia 2018

 • 10,0/ 10

  Naprawdę świetny program typu: show, wodewil, prawdziwa rozrywka, emocje narastają aż do samego zakończenia, zaś propozycja tańca na zakończenia to doskonały pomysł. Pani Małgorzata Potocka to mistrzyni spektaklu!!! Zamierzam częściej bywać w teatrze Sabat na ul. Foksal 16 - to jedyne miejsce w Warszawie na wspaniałą rozrywkę, zobaczenie prawdziwych artystów estrady. Gratulacje!!!!! Brawo Pani Małgorzato!

  sa.....@gm...il.com / 09 stycznia 2018

 • 10,0/ 10

  Super spektakl piękne utalentowane tancerki , stroje i cudowne głosy. Pyszne jedzenie.

  ag.....@tl...en.pl / 10 grudnia 2017

 • 10,0/ 10

  Cudowni artyści,sam spektakl bardzo ciekawy,urozmaicony na wysokim poziomie.

  an.....@....pl / 27 listopada 2017

 • 10,0/ 10

  wyśmienity spektakl, pełen kultury ,pięknych strojów , pełen piór , wspaniałego tańca i spiewu

  jo.....@....pl / 26 listopada 2017

 • 9,0/ 10

  Bardzo dobrze przygotowany spektakl- obsluga kultularna, artysci graja z zaangazowaniem , mila atmosfera, elegancki wystroj, ciekawie dobrany repertuar- reasumujac : mile spedzony wieczor , bardzo polecam .

  kr.....@....pl / 04 lipca 2018

 • 8,0/ 10

  Na sali jest zimno - zmarzliśmy oboje mimo marynarki i swetra, przynajmniej tak było teraz, w styczniu. Pokaz interesujący, chociaż trzeba być przygotowanym jaki jest styl tego występu. Wystrój teatru, dobór utworów i stroje balansują na granicy kiczu, natomiast śpiew i spora część układów bardzo nam się podobała. Naszą uwagę zwróciła Agnieszka Wojciechowska oraz tancerka na szarfach i kole (niestety nie pamiętam nazwiska ani nie rozpoznaję jej na stronie). Z karty próbowaliśmy tylko deseru (błędnie zapisanego crème brûlée). Mocno słodki, ale dobrze zrównoważony kwaskowymi owocami. Mało skorupki. Cena za 1 litr wody szalona, rozumiem, że restauracja to drugie najważniejsze (a może pierwsze?) źródło dochodu tego teatru, ale to była zdecydowana przesada. Dzbanek wody nieznanego pochodzenia (z dodanymi plastrami cytryny) kosztował conajmniej pięciokrotność wody w butelce w sklepie. Nawet z marżą wydaje się to nadużyciem. Nie można poprosić o szklankę wody zamiast welcome drinka.

  ku.....@....pl / 14 stycznia 2020

 • 8,0/ 10

  Soliści na wysokim poziomie. Balet na 50 procent. Troszkę nierówno szczególnie na początku ale dziewczyny uśmiechnięte.

  re.....@gm...il.com / 28 grudnia 2019

 • 8,0/ 10

  Co do zasady dobry poziom solistow z malymi wyjatkami

  Da.....@gm...il.com / 02 czerwca 2018

 • 7,0/ 10

  Obejrzałam spektakl z przyjemnością.Bardzo dobry balet, ciekawa choreografia, piękne, staranne stroje.Z przyjemnością również słuchałam solistek, czego o męskich głosach nie mogę powiedzieć.Duże zastrzeżenia mam do obsługi .1.posadzono nas na innych niż zakupione miejsca i to za filarem utrudniającym oglądanie i mimo obietnicy nie wskazano innego stolika, choć były wolne .2. Grupa kelnerek wraz ze starszym mężczyzną pozwalali sobie na głośne rozmowy stojąc tuż za naszymi plecami. Prośba o cichsze zachowanie pozostała zignorowana. Uważam, że goście powinni być traktowani z większym szacunkiem, chociażby ze względu na cenę biletów. Myślę, że nie będziemy mieli ochoty na powtórną wizytę w tym teatrze, chociaż sam spektakl był interesujący. Wielkie gratulacje dla świetnej akrobatki i dla p. Małgorzaty Potockiej. Pozdrawiam obsługę życząc większej wrażliwości i dbałości o interes firmy.

  ro.....@....pl / 26 marca 2018

 • 3,0/ 10

  Zaprosiłam 3 osoby na spektakl Przeboje świata. Pierwszy raz w życiu było mi zwyczajnie wstyd. Akustyka była nie do przyjęcia, ledwo wytrzymaliśmy do końca występów. Balet się starał, ale choreografia była momentami żenująca, pachniało amatorszczyzną. Piosenki takie sobie, że nie wspomnę o fałszach. Najlepiej prezentowała się kobieta na trapezie, pełen profesjonalizm. Wyglądało na to, że program był przygotowany dla nie wymagających staruszków, Za 4 bilety zaplacilam 640zł. Wszyscy wyszliśmy rozczarowani i zmęczeni. Nie polecam

  ag.....@gm...il.com / 01 lutego 2020

Teatr Sabat - Adres i dojazd

ul. Foksal 16, Warszawa

http://teatr-sabat.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.