PRZEBOJE ŚWIATA - zdjęcie

Średnia ocena

22 oddanych głosów

9.2 / 10

PRZEBOJE ŚWIATA

9.2/ 10

„PRZEBOJE ŚWIATA” - wielkie widowisko rewiowe. To muzyczno –baletowa, pełna dynamiki podróż po świecie. Na spektakl złożą się najbardziej znane utwory światowej muzyki rozrywkowej między innymi: z Ameryki, Rosji, Szwecji, Krajów Latynoskich, Izraela, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Polski i wielu innych ciekawych miejsc.

18:30 - Kolacja (250 zł/os)

19:30 - Spektakl (150 zł/os)

Opinie naszych widzów (11)

 • 10.0/ 10

  Niezapomniane przeżycia.. świetny spektakl.

  tn.....@gm...il.com / 29 May 2018

 • 10.0/ 10

  Świetna zabawa

  sa.....@gm...il.com / 29 March 2018

 • 10.0/ 10

  Spektakl wokalnie świetny, tanecznie ocena średnia gdyż zespół nie wykonywał elementów tanecznych równo. Kankan wykonany idealnie. Kostiumy świetnie dobrane, piękne ewolucje na kole, trapezie i szarfach.

  d......@gm...il.com / 18 March 2018

 • 10.0/ 10

  Podobało się, Dla każdego

  wl.....@ga...ta.pl / 19 January 2018

 • 10.0/ 10

  Naprawdę świetny program typu: show, wodewil, prawdziwa rozrywka, emocje narastają aż do samego zakończenia, zaś propozycja tańca na zakończenia to doskonały pomysł. Pani Małgorzata Potocka to mistrzyni spektaklu!!! Zamierzam częściej bywać w teatrze Sabat na ul. Foksal 16 - to jedyne miejsce w Warszawie na wspaniałą rozrywkę, zobaczenie prawdziwych artystów estrady. Gratulacje!!!!! Brawo Pani Małgorzato!

  sa.....@gm...il.com / 09 January 2018

Teatr Sabat

Teatr Sabat to rewiowe serce Warszawy bijące w samym jej centrum. Jest to pierwszy i jedyny rewiowy teatr w Polsce, który powstał w 2002 roku dzięki Małgorzacie Potockiej – wybitnemu choreografowi i reżyserowi, a także znakomitej tancerce.

Teatr Sabat ma niezwykle bogaty repertuar, w którym znaleźć możemy wiele wspaniałych spektakli rewiowych będących na naprawdę znakomitym, światowym poziomie. W repertuarze Teatru Sabat znajdują się takie spektakle jak „Revia Forever”, „Hollywood na Foksal”, „Miłość.com”, „The Best Of Sabat” i wiele innych. Każdy spektakl grany w Teatrze Sabat jest wyjątkowy – pełen znakomitego tańca i przenikających się barw.

Widownia, na którą Teatr Sabat zaprasza swoich widzów jest jedyna w swoim rodzaju – przed sceną nie znajdziemy tradycyjnych krzeseł ustawionych w rzędach, lecz pełne elegancji okrągłe stoliki. Ogromne wrażenie robi również secesyjne wnętrze teatru, które wprowadza widzów w niezwykły, rewiowy klimat.

Każdy spektakl grany w Teatrze Sabat rozpoczyna się od drinka powitalnego i wytwornej kolacji, zaś kończy się niezwykłą zabawą taneczną, podczas której usłyszeć możemy największe muzyczne przeboje.

Na scenie Teatru Sabat zobaczyć możemy niezwykły balet Sabat, a także wielu wybitnych aktorów i wokalistów, do których należy m. in. Jacek Zawada, Dominika Rudnicka, Julia Ławrenowa, Agnieszka Wojciechowska, Tadeusz Ross, Piotr Bajtlik, Mariusz Jaśko i wielu innych.

Bilety i wejściówki do Teatru Sabat kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru.

Adres i dojazd

ul. Foksal 16
00-372 Warszawa

http://teatr-sabat.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.7
Średnia ocena
Już od pierwszej piosenki z zachwytem obserwowałyśmy z mamą przedstawienie. Dalsza część to magia, szaleństwo kolorów , wciąż nowe i coraz piękniejsze kostiumy tancerek
- Ewa

06.09 / 19:30

14.09 / 19:30

+ dostępnych 3 innych terminów

Gatunek: Rewia
10.0
Średnia ocena

Dziś / 18:30

18.07 / 18:30

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Koncert
8.7
Średnia ocena
Barwny, wesoły, profesjonalnie przygotowany spektakl, polecam!
- Jolanta

31.08 / 19:30

07.09 / 19:30

+ dostępnych 3 innych terminów

Gatunek: Rewia
Kup bilet