LATA 20, LATA 30 - zdjęcie

LATA 20, LATA 30

Spektakl muzyczno-baletowy. Najpiękniejsze szlagiery z Warszawskich scen okresu międzywojennego z repertuaru Hanki Ordonówny, Miry Zimińskiej, Zuli Pogorzelskiej, Adolfa Dymszy, Eugeniusza Bodo oraz Mieczysława Fogga i wielu innych. Główną treścią widowiska jest zbiór polskich utworów, tańców oraz piosenek w nowych aranżacjach muzycznych i scenicznych.

Spektakl będzie nawiązywał do różnych utworów powstałych na warszawskich scenach w okresie międzywojennym. Główną treścią widowiska jest zbiór polskich utworów, tańców oraz piosenek w nowych aranżacjach muzycznych i scenicznych. Udział w widowisku wezmą gwiazdy Teatru Sabat, goście specjalni oraz 12 osobowy Balet Sabat.

Teatr Sabat

Teatr Sabat to rewiowe serce Warszawy bijące w samym jej centrum. Jest to pierwszy i jedyny rewiowy teatr w Polsce, który powstał w 2002 roku dzięki Małgorzacie Potockiej – wybitnemu choreografowi i reżyserowi, a także znakomitej tancerce.

Teatr Sabat ma niezwykle bogaty repertuar, w którym znaleźć możemy wiele wspaniałych spektakli rewiowych będących na naprawdę znakomitym, światowym poziomie. W repertuarze Teatru Sabat znajdują się takie spektakle jak „Revia Forever”, „Hollywood na Foksal”, „Miłość.com”, „The Best Of Sabat” i wiele innych. Każdy spektakl grany w Teatrze Sabat jest wyjątkowy – pełen znakomitego tańca i przenikających się barw.

Widownia, na którą Teatr Sabat zaprasza swoich widzów jest jedyna w swoim rodzaju – przed sceną nie znajdziemy tradycyjnych krzeseł ustawionych w rzędach, lecz pełne elegancji okrągłe stoliki. Ogromne wrażenie robi również secesyjne wnętrze teatru, które wprowadza widzów w niezwykły, rewiowy klimat.

Każdy spektakl grany w Teatrze Sabat rozpoczyna się od drinka powitalnego i wytwornej kolacji, zaś kończy się niezwykłą zabawą taneczną, podczas której usłyszeć możemy największe muzyczne przeboje.

Na scenie Teatru Sabat zobaczyć możemy niezwykły balet Sabat, a także wielu wybitnych aktorów i wokalistów, do których należy m. in. Jacek Zawada, Dominika Rudnicka, Julia Ławrenowa, Agnieszka Wojciechowska, Tadeusz Ross, Piotr Bajtlik, Mariusz Jaśko i wielu innych.

Bilety i wejściówki do Teatru Sabat kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru.

Adres i dojazd

ul. Foksal 16
00-372 Warszawa

http://teatr-sabat.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

10.0
Średnia ocena
Jestem babcią 3-letniego chłopca. Na przedstawieniu bawiłam się równie dobrze jak on. To była fantastyczna godzina
- Małgorzata

27.01 / 16:30

27.01 / 10:30

+ dostępnych 5 innych terminów

Gatunek: Dla dzieci

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.8
Średnia ocena
Barwny, wesoły, profesjonalnie przygotowany spektakl, polecam!
- Jolanta

01.02 / 19:30

09.02 / 19:30

+ dostępnych 3 innych terminów

Gatunek: Rewia
10.0
Średnia ocena
Cudowni artyści, sam spektakl bardzo ciekawy, urozmaicony i na wysokim poziomie
- Anna

26.01 / 19:30

27.01 / 19:30

+ dostępnych 5 innych terminów

Gatunek: Rewia
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.