Gwiazda - zdjęcie

Średnia ocena

12 oddanych głosów

9,2 / 10

Gwiazda

Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej, jedyny teatr rewiowy w Polsce, zaprasza na premierę widowiska rewiowo-muzycznego pod tytułem „Gwiazda” - jest to przekrój piosenki polskiej i światowej oparty na karierze Violetty Villas – wyjątkowej artystki o fenomenalnym głosie.

Spektakl ten przypomni wiele wspaniałych utworów muzycznych oraz artystów występujących w tym samym czasie co Violetta Villas, na różnych etapach kariery Gwiazdy – od jej początków na polskich festiwalach, poprzez Paryż i Las Vegas do powrotu i występów artystki w Polsce. Przypomnimy piosenki między innymi Czesława Niemena, Stana Borysa, Katarzyny Sobczyk, Ireny Santor, Jerzego Połomskiego, Franka Sinatry i Elvis Presley i wielu innych.

W spektaklu zobaczą i usłyszą Państwo znakomitych wokalistów teatru Sabat, a w tytułową „Gwiazdę” wcieli się niezwykle utalentowana Dorota Ritz, wspaniale wykonująca zarówno partie operowe jak również utwory muzyki rozrywkowej – wszystko to w oprawie baletu Sabat, świetnej choreografii, specjalnie przygotowanej scenografii multimedialnej i nowych aranżacjach muzycznych.

________________________________________________________

W dniu spektaklu bilety do nabycia w kasie teatru.

Na scenie występują między innymi Dorota Ritz jako W roli Gwiazdy, Agnieszka Wojciechowska, Amirita, Mariusz Jaśko, Iwo Orłowski, Tomasz Czerski.

Realizacja

Scenariusz i Reżyseria: Małgorzata Potocka

Kierownictwo muzyczne: Iwo Orłowski, Sławomir Adamko

Choreografia: Małgorzata Potocka, Joanna Teśla, Julia Ławrenowa

Kostiumy: Małgorzata Potocka, Katarzyna Zagubieniak

Prowadzenie: Małgorzata Potocka, Jacek Mureno

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Super wieczór, trzeba iść.

    cz.....@on...et.eu / 06 listopada 2021

  • 10,0/ 10

    Sam spektakl wspaniały, ale obsługa fatalna.zabrakło drinków powitalnych, zabrakło kieliszków.wykupione miejsce okazało się mało ważne.obsługa zaprowadziła do innego stolika, gdzie osoby miały wykupioną kolacje…..

    an.....@ic...ud.com / 19 października 2021

Teatr Sabat - Adres i dojazd

ul. Foksal 16, Warszawa

http://teatr-sabat.pl/

Kup bilet