Twist and Shout - zdjęcie Twist and Shout - zdjęcie Twist and Shout - zdjęcie Twist and Shout - zdjęcie

Średnia ocena

35 oddanych głosów
105 zainteresowanych osób

7,7 / 10

Twist and Shout

Teatr Rampa zachęcony sukcesem „Rapsodii...” z hitami Queen, jako pierwszy w Polsce tworzy widowisko muzyczne z kultowymi przebojami Beatlesów w nowych uwspółcześnionych aranżacjach.

Ponadczasowe przeboje The Beatles usłyszymy w nowoczesnych aranżacjach Jana Stokłosy – kierownika muzycznego nowej premiery. Stokłosa razem ze świetnie dobranymi rockowymi muzykami gwarantują doskonałe wykonanie muzyki na żywo.

W głównej roli zobaczymy i usłyszymy wybitnego aktora musicalowego wokalistę Jakuba Wociala, którego wiodąca kreacja w Rapsodii... oraz tytułowa rola w Jesus Christ Superstar cały czas przyciągają do Teatru Rampa tłumy widzów.

Kanwą nowej premiery będą perypetie projektanta mody, który powrócił do Warszawy, by stworzyć unikatową kolekcję. W kamienicy, w której zamieszkał, podejrzane działania lokatorów skupiają się wokół tajemniczego weterana - Sierżanta Pieprza. Wkrótce projektant odkrywa prawdziwe motywy działania sąsiadów...

Współczesne interpretacje znanych przebojów, widowiskowa choreografia i wybitni wokaliści odsłonią w Rampie nowe oblicze hitów The Beatles. Zapraszamy!

Przedstawienie rekomendowane dla widzów dorosłych i młodzieży (od 15 lat).

Czas trwania: 145 minut
Źródło zdjęcia:

Zwiastuny

Realizacja

SCENARIUSZ: Irene Arredondo

REŻYSERIA I CHOREOGRAFIA: Santiago Bello

SCENOGRAFIA I KOSTIUMY: Dorota Sabak

ARANŻACJE I KIEROWNICTWO MUZYCZNE: Jan Stokłosa

Tancerze: Santiago Bello, Urszula Dral, Patryk Gładyś, Natalia Kielan, Ewelina Kruk, Monika Majewska, Mateusz Muniak

Opinie naszych widzów (15)

 • 10,0/ 10

  Bardzo dobry spektakl, sala wypełniona do ostatniego widza! Miła rozrywka dla oka i ucha; świetne choreografie, wspaniale zaśpiewane wszystkim znane przeboje "czwórki" z Liverpoolu. Pozdrowienia dla szalenie uprzejmych Pań z obsługi teatru.

  ar.....@gm...il.com / 25 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Super przedstawienie,wspaniali artyści,czas spędzony na przedstawieniu upłynął tak szybko,że aż szkoda

  te.....@in...ia.pl / 04 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Wspaniały spektakl godny polecenia

  m......@gm...il.com / 08 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  Wspaniałe przedstawienie! Jakub Wocial jak zwykle fenomenalny ,choreografia zachwyca , niektórzy wokaliści śpiewali troche siłowo ,ale do wybaczenia ;)

  Tr.....@gm...il.com / 30 grudnia 2018

 • 10,0/ 10

  Spektakl świetny, szczególnie jego druga połowa... Ruszyły wspomnienia... 😊

  db.....@gm...il.com / 15 października 2018

Teatr Rampa

Teatr Rampa jest jednym z popularniejszych teatrów działających na terenie Warszawy. Znajduje się w niezwykle atrakcyjnym miejscu warszawskiego Targówka - na terenie parku im. Stefana Wiecheckiego „Wiecha”.

Teatr Rampa ma niezwykle bogaty repertuar skierowany zarówno do dorosłych, młodzieży, a także do dzieci – tych najmłodszych oraz tych odrobinę starszych.

Większość oferowanych przez Teatr Rampa spektakli to jedyne w swoim rodzaju widowiska muzyczne. W repertuarze teatru znaleźć możemy polską wersję znanego na całym świecie musicalu „Jesus Christ Superstar” oraz wiele widowisk inspirowanych największymi przebojami muzycznymi m. in. „Jeździec Burzy”, czyli musical przedstawiający historię Jima Morrisona, w którym możemy usłyszeć znane przeboje amerykańskiej grupy The Doors, a także „Rapsodia z Demonem” - spektakl muzyczny stworzony na podstawie największych piosenek legendarnej grupy Queen. Oprócz tego w repertuarze Teatru Rampa znajduje się również wiele spektakli stworzonych na podstawie największych dramatów i dzieł literackich.

Teatr Rampa szczególnie dba o swoich najmłodszych widzów – w jego repertuarze znajduje się wiele spektakli stworzonych z myślą o dzieciach i młodzieży, które wzbogacone są dodatkowo różnego rodzaju warsztatami aktorskimi, wokalnymi, choreograficznymi, a także wyjątkowymi spotkaniami z twórcami i aktorami.

Teatr Rampa posiada dwie różne sceny, na których obejrzeć możemy znajdujące się w repertuarze spektakle – Dużą Scenę, oraz nieco mniejszą Scenę Kameralną. Stały zespół teatru składa się 21 aktorów, do których należy m. in. Kamila Boruta, Marek Frąckowiak, Michalina Brudnowska, Małgorzata Duda-Kozera, Piotr Furman, Andrzej Niemirski i wielu innych.

Bilety do Teatru Rampa można kupić za pośrednictwem internetu - poprzez platformę www.eWejsiowki.pl lub stronę internetową teatru, a także w kasie teatru, która czynna jest od wtorku do piątku od godziny 9.30 do godziny 11.30 oraz od godziny 17.00 do godziny 19.00.

Adres i dojazd

ul. Kołowa 20
03-536 Warszawa

http://www.teatr-rampa.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,2
Średnia ocena
Rewelacja! Razem z Mamą bawiłyśmy się wyśmienicie. Brawo!
- Dominika

20.09 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Musical
8,0
Średnia ocena

19.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Musical

Inne wydarzenia w tej instytucji:

-,-
Średnia ocena

08.09 / 16:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
Kup bilet