Twist and Shout - zdjęcie

Twist and Shout

Teatr Rampa zachęcony sukcesem „Rapsodii...” z hitami Queen, jako pierwszy w Polsce tworzy widowisko muzyczne z kultowymi przebojami Beatlesów w nowych uwspółcześnionych aranżacjach.

Ponadczasowe przeboje The Beatles usłyszymy w nowoczesnych aranżacjach Jana Stokłosy – kierownika muzycznego nowej premiery. Stokłosa razem ze świetnie dobranymi rockowymi muzykami gwarantują doskonałe wykonanie muzyki na żywo.

W głównej roli zobaczymy i usłyszymy wybitnego aktora musicalowego wokalistę Jakuba Wociala, którego wiodąca kreacja w Rapsodii... oraz tytułowa rola w Jesus Christ Superstar cały czas przyciągają do Teatru Rampa tłumy widzów.

Kanwą nowej premiery będą perypetie projektanta mody, który powrócił do Warszawy, by stworzyć unikatową kolekcję. W kamienicy, w której zamieszkał, podejrzane działania lokatorów skupiają się wokół tajemniczego weterana - Sierżanta Pieprza. Wkrótce projektant odkrywa prawdziwe motywy działania sąsiadów...

Współczesne interpretacje znanych przebojów, widowiskowa choreografia i wybitni wokaliści odsłonią w Rampie nowe oblicze hitów The Beatles. Zapraszamy!

Źródło zdjęcia:

Zwiastuny

Obsada

Tancerze:

Santiago Bello, Urszula Dral, Patryk Gładyś, Natalia Kielan, Ewelina Kruk, Monika Majewska, Mateusz Muniak.

Realizacja

SCENARIUSZ: Irene Arredondo

REŻYSERIA I CHOREOGRAFIA: Santiago Bello

SCENOGRAFIA I KOSTIUMY: Dorota Sabak

ARANŻACJE I KIEROWNICTWO MUZYCZNE: Jan Stokłosa

Teatr Rampa

Teatr Rampa jest jednym z popularniejszych teatrów działających na terenie Warszawy. Znajduje się w niezwykle atrakcyjnym miejscu warszawskiego Targówka - na terenie parku im. Stefana Wiecheckiego „Wiecha”.

Teatr Rampa ma niezwykle bogaty repertuar skierowany zarówno do dorosłych, młodzieży, a także do dzieci – tych najmłodszych oraz tych odrobinę starszych.

Większość oferowanych przez Teatr Rampa spektakli to jedyne w swoim rodzaju widowiska muzyczne. W repertuarze teatru znaleźć możemy polską wersję znanego na całym świecie musicalu „Jesus Christ Superstar” oraz wiele widowisk inspirowanych największymi przebojami muzycznymi m. in. „Jeździec Burzy”, czyli musical przedstawiający historię Jima Morrisona, w którym możemy usłyszeć znane przeboje amerykańskiej grupy The Doors, a także „Rapsodia z Demonem” - spektakl muzyczny stworzony na podstawie największych piosenek legendarnej grupy Queen. Oprócz tego w repertuarze Teatru Rampa znajduje się również wiele spektakli stworzonych na podstawie największych dramatów i dzieł literackich.

Teatr Rampa szczególnie dba o swoich najmłodszych widzów – w jego repertuarze znajduje się wiele spektakli stworzonych z myślą o dzieciach i młodzieży, które wzbogacone są dodatkowo różnego rodzaju warsztatami aktorskimi, wokalnymi, choreograficznymi, a także wyjątkowymi spotkaniami z twórcami i aktorami.

Teatr Rampa posiada dwie różne sceny, na których obejrzeć możemy znajdujące się w repertuarze spektakle – Dużą Scenę, oraz nieco mniejszą Scenę Kameralną. Stały zespół teatru składa się 21 aktorów, do których należy m. in. Kamila Boruta, Marek Frąckowiak, Michalina Brudnowska, Małgorzata Duda-Kozera, Piotr Furman, Andrzej Niemirski i wielu innych.

Bilety do Teatru Rampa można kupić za pośrednictwem internetu - poprzez platformę www.eWejsiowki.pl lub stronę internetową teatru, a także w kasie teatru, która czynna jest od wtorku do piątku od godziny 9.30 do godziny 11.30 oraz od godziny 17.00 do godziny 19.00.

Adres i dojazd

ul. Kołowa 20
03-536 Warszawa

http://www.teatr-rampa.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.4
Średnia ocena
Rewelacyjnie przygotowany i odegrany spektakl - zabawny i zaskakujący - brawo!
- Krzysztof

18.10 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Musical
8.3
Średnia ocena
Rewelacja, najlepszy musical improwizowany jaki widziałam! Świetna fabuła, fantastyczne piosenki! To mistrzostwo!
- Kasia

29.09 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Musical
7.0
Średnia ocena
Znakomicie przenosi klimat twórczości Tadeusza Konwickiego do współczesności
- Jacek

Dziś / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Musical

Inne wydarzenia w tej instytucji:

7.5
Średnia ocena
Super spektakl w klimacie Hiszpanii, Madrytu. Ogląda się bardzo przyjemnie
- Maciej

Dziś / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Musical
9.2
Średnia ocena
Gorąco polecam. Świetny spektakl dla całej rodziny
- Katarzyna

29.09 / 16:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
7.7
Średnia ocena
Zabawne, pobudzające kreatywność. Polecam
- Karolina

13.10 / 16:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
Kup bilet