Rapsodia z Demonem - zdjęcie Rapsodia z Demonem - zdjęcie Rapsodia z Demonem - zdjęcie Rapsodia z Demonem - zdjęcie Rapsodia z Demonem - zdjęcie Rapsodia z Demonem - zdjęcie Rapsodia z Demonem - zdjęcie Rapsodia z Demonem - zdjęcie

Średnia ocena

121 oddanych głosów
549 zainteresowanych osób

9.2 / 10

Rapsodia z Demonem

„Rapsodia z Demonem” to 22 przeboje grupy Queen w nowych aranżacjach, teatralnej inscenizacji i w niezwykłych interpretacjach młodych, utalentowanych wykonawców.

Na scenie Rampy zabrzmią największe hity Queen, takie jak „We Are The Champions”, „We Will Rock You” czy „Bohemian Rapsody”. Twórcy widowiska niewątpliwie zmierzą się z legendą tych przebojów i odczytają ją na nowo. Wydarzenie uzyskało honorowy patronat Ambasady Wielkiej Brytanii w Warszawie.

Młodzi twórcy o międzynarodowej sławie i doświadczeniu zaproszeni do współpracy przez Jakuba Wociala – kierownika naszej Sceny Muzycznej, stworzyli widowisko oparte na największych hitach legendarnej grupy Queen. Będzie to „Rapsodia z Demonem” wg scenariusza Katarzyny Kraińskiej, która w magiczny, teatralny sposób powiązała ze sobą piosenki słynnego angielskiego zespołu. Reżyserii oraz inscenizacji tego przedsięwzięcia podjął się Michel Driesse – holenderski aktor i reżyser tworzący z powodzeniem w Londynie, San Francisco, Singapurze oraz wielu teatrach w Niemczech. Choreografię stworzył Santiago Bello - uznany hiszpański tancerz i choreograf współpracujący z nami od kilku lat (m.in. MusicaLove, RENT). Muzyczne kierownictwo nad projektem objął Jan Stokłosa, dzięki któremu przeboje Queen usłyszymy wykonywane na żywo i w zupełnie nowych aranżacjach.

Kilkunastoosobowa obsada młodych utalentowanych wokalistów i tancerzy wyłoniona z wieloetapowego castingu zapewni wykonania przebojów na najwyższym poziomie, którym cały czas towarzyszyć będzie choreografia. W roli głównej zobaczymy znanego wokalistę i aktora musicalowego Kubę Molędę, a towarzyszyć mu będą m.in. Sebastian Machalski, Jakub Wocial. Natalia Piotrowska, Brygida Turowska, Agnieszka Fajlhauer i Dominika Łakomska.

„Rapsodia z Demonem” ma być wypowiedzią zarówno młodych pełnych twórczej energii wokalistów i tancerzy, którzy mają na swoim koncie niejeden już sukces oraz początkujących utalentowanych wykonawców. Takie zderzenie gwarantuje niezwykły wieczór na najwyższym poziomie pełen młodzieńczej pasji międzynarodowego zespołu artystów.

Czas trwania: 120 minut

Zwiastuny

Realizacja

Scenariusz: Katarzyna Kraińska

Reżyseria i inscenizacja: Michel Driesse

Kierownictwo muzyczne i aranżacje: Jan Stokłosa

Choreografia: Santiago Bello

Scenografia & kostiumy: Dorota Sabak

Opinie naszych widzów (53)

 • 10.0/ 10

  Spektakl rozkręca się od pierwszych minut, by w końcówce osiągnąć apogeum, które nie pozwala usiedzieć w fotelu. Aranżacje znanych przebojów bardzo dobre, choreografia super. Świetna zabawa nie tylko dla młodych, a do nich już nie należę. Polecam każdemu!!!!!

  an.....@....pl / 15 September 2018

 • 10.0/ 10

  Wspaniały spektakl. Ogromne brawa dla Kuby Molędy. Genialny Artysta!

  an.....@wa...im.com.pl / 28 May 2018

 • 10.0/ 10

  Fantastyczny spektakl na światowym poziomie. Muzyka, śpiew, choreografia, scenografia wszystko bardzo profesjonalne. Widownia uczestniczy w przedstawieniu,

  do.....@au...af.pl / 28 May 2018

 • 10.0/ 10

  z braku czasu napisze , że spektakl był super, b.dobre nowe aranżacje znanych utworów, świetna reżyseria, artyści dali z siebie wszystko, pięknie dziękuję za te cudowne przeżycia, Katarzyna

  km.....@....pl / 23 April 2018

 • 10.0/ 10

  Super wykonanie

  ag.....@gm...il.com / 23 April 2018

Teatr Rampa

Teatr Rampa jest jednym z popularniejszych teatrów działających na terenie Warszawy. Znajduje się w niezwykle atrakcyjnym miejscu warszawskiego Targówka - na terenie parku im. Stefana Wiecheckiego „Wiecha”.

Teatr Rampa ma niezwykle bogaty repertuar skierowany zarówno do dorosłych, młodzieży, a także do dzieci – tych najmłodszych oraz tych odrobinę starszych.

Większość oferowanych przez Teatr Rampa spektakli to jedyne w swoim rodzaju widowiska muzyczne. W repertuarze teatru znaleźć możemy polską wersję znanego na całym świecie musicalu „Jesus Christ Superstar” oraz wiele widowisk inspirowanych największymi przebojami muzycznymi m. in. „Jeździec Burzy”, czyli musical przedstawiający historię Jima Morrisona, w którym możemy usłyszeć znane przeboje amerykańskiej grupy The Doors, a także „Rapsodia z Demonem” - spektakl muzyczny stworzony na podstawie największych piosenek legendarnej grupy Queen. Oprócz tego w repertuarze Teatru Rampa znajduje się również wiele spektakli stworzonych na podstawie największych dramatów i dzieł literackich.

Teatr Rampa szczególnie dba o swoich najmłodszych widzów – w jego repertuarze znajduje się wiele spektakli stworzonych z myślą o dzieciach i młodzieży, które wzbogacone są dodatkowo różnego rodzaju warsztatami aktorskimi, wokalnymi, choreograficznymi, a także wyjątkowymi spotkaniami z twórcami i aktorami.

Teatr Rampa posiada dwie różne sceny, na których obejrzeć możemy znajdujące się w repertuarze spektakle – Dużą Scenę, oraz nieco mniejszą Scenę Kameralną. Stały zespół teatru składa się 21 aktorów, do których należy m. in. Kamila Boruta, Marek Frąckowiak, Michalina Brudnowska, Małgorzata Duda-Kozera, Piotr Furman, Andrzej Niemirski i wielu innych.

Bilety do Teatru Rampa można kupić za pośrednictwem internetu - poprzez platformę www.eWejsiowki.pl lub stronę internetową teatru, a także w kasie teatru, która czynna jest od wtorku do piątku od godziny 9.30 do godziny 11.30 oraz od godziny 17.00 do godziny 19.00.

Adres i dojazd

ul. Kołowa 20
03-536 Warszawa

http://www.teatr-rampa.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

7.5
Średnia ocena
Super spektakl w klimacie Hiszpanii, Madrytu. Ogląda się bardzo przyjemnie
- Maciej

Dziś / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Musical
8.4
Średnia ocena
Rewelacyjnie przygotowany i odegrany spektakl - zabawny i zaskakujący - brawo!
- Krzysztof

18.10 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Musical
8.6
Średnia ocena
Bardzo dobry spektakl, wciska dosłownie w fotel :) Polecam!
- Emilia

29.09 / 20:00

+ inne terminy

Gatunek: Musical

Inne wydarzenia w tej instytucji:

-,-
Średnia ocena

03.10 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Musical
9.2
Średnia ocena
Gorąco polecam. Świetny spektakl dla całej rodziny
- Katarzyna

29.09 / 16:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
7.7
Średnia ocena
Zabawne, pobudzające kreatywność. Polecam
- Karolina

13.10 / 16:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.