Monsters - zdjęcie Monsters - zdjęcie Monsters - zdjęcie Monsters - zdjęcie

Średnia ocena

7 oddanych głosów
58 zainteresowanych osób

7.1 / 10

Monsters

Monsters to oryginalny, kipiący seksem, emocjami i czarnym humorem muzyczne show, wznowione właśnie w Teatrze Rampa. Usłyszymy w nim najbardziej znane piosenki Nicka Cave'a, Toma Waitsa, Boba Geldofa oraz specjalnie skomponowane piosenki Renaty Przemyk - jednej z najwybitniejszych osobowości polskiej sceny muzycznej.

Monsters to prawdziwe historie legendarnych morderczyń opowiedziane drapieżnie, ale i z poczuciem humoru. Poznamy opowiedziane z przymrużeniem oka wydarzenia z udziałem Belle Gunnes, Aileen Wuornos – bohaterki nagrodzonego Oscarem filmu "Monster" czy Brendy Spencer, o której zespół Boomtown Rats śpiewał piosenkę "I Don't Like Mondays".

Cztery emanujące seksapilem aktorki, śpiewająco wcielają się w postaci kontrowersyjnych a nawet perwersyjnych kobiet, wzbudzając wśród Widzów skrajne i niepohamowane emocje. Jakie? Przyjdź i przekonaj się sam!

Czas trwania: 100 minut

Zwiastuny

Realizacja

Scenariusz i reżyseria - Robert Talarczyk

Choreografia - Jakub Lewandowski

Scenografia - Bartosz Skoczkowski

Kostiumy - Barbara Malinka

Opracowanie muzyczne: Przemysław Sokół

Opinie naszych widzów (2)

 • 10.0/ 10

  Serdecznie wszystkim polecam

  e......@gm...il.com / 27 April 2018

 • 5.0/ 10

  Zupełnie nie rozumiem, po co epatować takim tematem... Wykonanie świetne ale temat spektaklu koszmarny i dołujący

  te.....@gm...il.com / 26 April 2018

Recenzje krytyków (1)

 • „Monsters” to przede wszystkim cztery wspaniałe śpiewające aktorki i cztery sceniczne indywidualności. Małgorzata Duda-Kozera potrafi rozbawić temperamentem i energią, Ewa Lorska dobrze sprawdza się w lirycznych balladach, a Dominika Łakomska, kiedy tylko może na chwilę zdjąć maskę kurwy-bogini, imponuje silnym głosem i celnymi interpretacjami utworów. Bezapelacyjnie najlepsza jest tu, i wokalnie, i aktorsko, Dorota Osińska.

  Izabela Mikrut - Tu Czytam Całą recenzję przeczytasz tutaj

Teatr Rampa

Teatr Rampa jest jednym z popularniejszych teatrów działających na terenie Warszawy. Znajduje się w niezwykle atrakcyjnym miejscu warszawskiego Targówka - na terenie parku im. Stefana Wiecheckiego „Wiecha”.

Teatr Rampa ma niezwykle bogaty repertuar skierowany zarówno do dorosłych, młodzieży, a także do dzieci – tych najmłodszych oraz tych odrobinę starszych.

Większość oferowanych przez Teatr Rampa spektakli to jedyne w swoim rodzaju widowiska muzyczne. W repertuarze teatru znaleźć możemy polską wersję znanego na całym świecie musicalu „Jesus Christ Superstar” oraz wiele widowisk inspirowanych największymi przebojami muzycznymi m. in. „Jeździec Burzy”, czyli musical przedstawiający historię Jima Morrisona, w którym możemy usłyszeć znane przeboje amerykańskiej grupy The Doors, a także „Rapsodia z Demonem” - spektakl muzyczny stworzony na podstawie największych piosenek legendarnej grupy Queen. Oprócz tego w repertuarze Teatru Rampa znajduje się również wiele spektakli stworzonych na podstawie największych dramatów i dzieł literackich.

Teatr Rampa szczególnie dba o swoich najmłodszych widzów – w jego repertuarze znajduje się wiele spektakli stworzonych z myślą o dzieciach i młodzieży, które wzbogacone są dodatkowo różnego rodzaju warsztatami aktorskimi, wokalnymi, choreograficznymi, a także wyjątkowymi spotkaniami z twórcami i aktorami.

Teatr Rampa posiada dwie różne sceny, na których obejrzeć możemy znajdujące się w repertuarze spektakle – Dużą Scenę, oraz nieco mniejszą Scenę Kameralną. Stały zespół teatru składa się 21 aktorów, do których należy m. in. Kamila Boruta, Marek Frąckowiak, Michalina Brudnowska, Małgorzata Duda-Kozera, Piotr Furman, Andrzej Niemirski i wielu innych.

Bilety do Teatru Rampa można kupić za pośrednictwem internetu - poprzez platformę www.eWejsiowki.pl lub stronę internetową teatru, a także w kasie teatru, która czynna jest od wtorku do piątku od godziny 9.30 do godziny 11.30 oraz od godziny 17.00 do godziny 19.00.

Adres i dojazd

ul. Kołowa 20
03-536 Warszawa

http://www.teatr-rampa.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.3
Średnia ocena
Choreografia i muzyka, kostiumy i charakteryzacja na bardzo dobrym poziomie
- Anna

04.10 / 19:00

05.10 / 19:00

+ dostępnych 4 innych terminów

Gatunek: Musical
9.0
Średnia ocena
Rozrywka na najwyższym poziomie!
-

27.07 / 19:00

28.07 / 19:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Musical
8.7
Średnia ocena
Wychodząc - wiedziałam, że jeszcze raz wrócę....
- Anna

28.08 / 19:00

29.08 / 19:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Musical

Inne wydarzenia w tej instytucji:

7.5
Średnia ocena
Super spektakl w klimacie Hiszpanii, Madrytu. Ogląda się bardzo przyjemnie
- Maciej

21.09 / 19:00

22.09 / 19:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Musical
9.2
Średnia ocena
Gorąco polecam. Świetny spektakl dla całej rodziny
- Katarzyna

29.09 / 16:00

30.09 / 16:00

Gatunek: Dla dzieci
-,-
Średnia ocena

04.10 / 19:00

05.10 / 19:00

+ dostępnych 4 innych terminów

Gatunek: Musical
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.