Grand Musical Hotel - spektakl sylwestrowy - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

9,0 / 10

Grand Musical Hotel - spektakl sylwestrowy

Pandemia, inflacja i zakupy przedświąteczne sprawiają, że warszawiacy marzą o ucieczce z kraju. Urlopie od Polski. Zaledwie 12 minut metrem od centrum powstaje hotel, w którym przeniesiemy Cię na Teneryfę, Majorkę czy Hawaje - bez konieczności opuszczania miasta! Położony wśród bloków Targówka GRAND MUSICAL HOTEL to hybryda uzdrowiska, kasyna i SPA, w którym odzyskasz radość życia. Wyposażony w sztuczną plażę, wodospad i dżunglę kurort obsługiwany jest przez speców od karnawału – przebranżowionych po pandemii aktorów.

Tylko tu wśród pokojówek spotkasz gwiazdy kina, a w restauracji obsłużą Cię laureaci konkursu Chopinowskiego, Orłów czy Fryderyków. Zapraszamy do wnętrza hotelowego show bezrobotnych artystów oraz gości, których z pomocą muzyki i tańca porwiemy w szaloną podróż do krainy luksusu.

Już 11 grudnia wielkie premierowe otwarcie turnusu zimowego w pierwszym na świecie hotelu muzycznym. Nie czekaj! Wsiądź w II linię metra, przybądź na Targówek i zarezerwuj miejsca dla rodziny. Przyjaciół. Żony. Kochanka. A może masz ich dosyć i chcesz spędzić egzotyczny urlop samotnie? Oderwij się od szumu miasta i zaufaj muzykoterapii. Przeżyj przygodę życia w GRAND MUSICAL HOTEL.

Na scenie występują między innymi Daniel Zawadzki , Robert Kowalski, Andrzej Niemirski, Michał Meyer, Michalina Brudnowska, Magdalena Cwen-Hanuszkiewicz.

Realizacja

Scenariusz i reżyseria – Michał Walczak

Muzyka – Marta Zalewska

Scenografia i kostiumy – Joanna Walisiak

Choreografia – Krystian Daniel Łysoń

Video – Piotr Pawlus

Grafika – Artur Konicz

Produkcja – Katarzyna Szybińska

Asystentka reżysera – Marta Parzychowska

Muzycy:

Marta Zalewska - kierownictwo muzyczne, organy, fortepian, synth, wokal

Krzysztof Zagajewski - gitara elektryczna

Krzysztof Pacan - gitara basowa, bass synth

Michał Piotrowski - perkusja

Opinie naszych widzów (1)

  • 9,0/ 10

    Spektakl bardzo dobry, na czasie....... ale według mnie, NIE na sylwestrowy wieczór ! wszystkiego naj... naj, w 2022 roku

    bo.....@....pl / 03 stycznia 2022

Teatr Rampa - Adres i dojazd

ul. Kołowa 20
Warszawa

http://www.teatr-rampa.pl/

Kup bilet