EVA - zdjęcie EVA - zdjęcie EVA - zdjęcie EVA - zdjęcie

Średnia ocena

13 oddanych głosów
2 zainteresowane osoby

9,7 / 10

EVA

Gwiazda polskiego teatru - Joanna Szczepkowska zabierze Widzów Sceny Kameralnej naszego Teatru w świat piosenek amerykańskiej piosenkarki Evy Cassidy i przedstawi jej niezwykłą i wzruszającą historię. W spektaklu "EVA" autorstwa Joanny Szczepkowskiej, przez Nią także reżyserowanym, obok niej wystąpi wspaniała aktorka i wokalistka Teatru Rampa - Dorota Osińska.

Inspiracją do powstania spektaklu muzycznego „Eva” był nie tylko anielski głos jego bohaterki, ale również talent Doroty Osińskiej, często porównywanej do Evy Cassidy. Autorka i reżyserka nowego tytułu dostrzegła również podobieństwa charakterów, gustów artystycznych i brzmień głosów jakie łączą obie artystki. W przedstawieniu Widzowie znajdą nie tylko słynne piosenki, jakie śpiewała Eva Cassidy, ale też jej legendę opowiedzianą w rożnych muzycznych rytmach i brzmieniach.

Kierownikiem muzycznym przedstawienia jest Paweł Stankiewicz, który odpowiada także za aranżacje piosenek wykonywanych na żywo przez zespół znakomitych muzyków.

W spektaklu występuje Joanna Szczepkowska, Dorota Osińska.

Realizacja

SCENARIUSZ, REŻYSERIA: Joanna Szczepkowska

ARANŻACJE, KIEROWNICTWO MUZYCZNE: Paweł Stankiewicz

SCENOGRAFIA, KOSTIUMY: Natalia Kołodziej

Opinie naszych widzów (7)

 • 10,0/ 10

  Jesteśmy pod wrażeniem !! , bardzo chcielibyśy jeszcze raz obejrzeć ten spektakl najlepiej we Wrocławiu gdzie mieszkamy , Wcześniej nie napisałam naszej opini bo wyjeżdżaliśmy z Warszawy w daleką podróż i jak zwykle przyjechaliśmy dzień wcześniej , żeby być w Warszawie w teatrze , Bardzo cieszymy się z tego że tym razem nasz wybór padł na ten spektakl Wiesława i Jan SAwa

  wd.....@in...ia.pl / 21 listopada 2019

 • 10,0/ 10

  Pani Dorota rewelacja

  l......@ma...ex.com.pl / 08 listopada 2019

 • 10,0/ 10

  Spektakl jest wzruszający, miły, przenosi w inny wymiar.

  st.....@....pl / 07 grudnia 2018

 • 10,0/ 10

  Wspaniały spiew Pani Dority. Momentami zbyt duzo ekspersji Pani Joanny, ale być może tylko dla mnie.. Poza tym, podziw dla obydwu artystek i towarzyszącego zespołu. Dziękuję za dostarczenie niezwykłych emocji.

  da.....@....pl / 03 grudnia 2018

 • 10,0/ 10

  Dwie kobiety Joanna Szczepkowska - reżyser spektaklu i Dorota Osińska wcielająca się w Evę Cassidy sprawiły, że spędziłam wraz z przyjaciółmi piękny wieczór w Teatrze Rampa.

  a......@gm...il.com / 20 listopada 2018

 • 10,0/ 10

  Niesamowita atmosfera, piękna muzyka,a serce przepełnione radością i wzruszeniem.Dziekuję

  ag.....@in...ia.pl / 05 listopada 2018

 • 6,0/ 10

  Wykonanie i aranż piosenek super

  s_.....@....pl / 08 listopada 2019

Teatr Rampa - Adres i dojazd

ul. Kołowa 20
03-536 Warszawa

http://www.teatr-rampa.pl/

Kup bilet