EVA - zdjęcie EVA - zdjęcie EVA - zdjęcie EVA - zdjęcie

Średnia ocena

8 oddanych głosów

10,0 / 10

EVA

Gwiazda polskiego teatru - Joanna Szczepkowska zabierze Widzów Sceny Kameralnej naszego Teatru w świat piosenek amerykańskiej piosenkarki Evy Cassidy i przedstawi jej niezwykłą i wzruszającą historię. W spektaklu "EVA" autorstwa Joanny Szczepkowskiej, przez Nią także reżyserowanym, obok niej wystąpi wspaniała aktorka i wokalistka Teatru Rampa - Dorota Osińska.

Inspiracją do powstania spektaklu muzycznego „Eva” był nie tylko anielski głos jego bohaterki, ale również talent Doroty Osińskiej, często porównywanej do Evy Cassidy. Autorka i reżyserka nowego tytułu dostrzegła również podobieństwa charakterów, gustów artystycznych i brzmień głosów jakie łączą obie artystki. W przedstawieniu Widzowie znajdą nie tylko słynne piosenki, jakie śpiewała Eva Cassidy, ale też jej legendę opowiedzianą w rożnych muzycznych rytmach i brzmieniach.

Kierownikiem muzycznym przedstawienia jest Paweł Stankiewicz, który odpowiada także za aranżacje piosenek wykonywanych na żywo przez zespół znakomitych muzyków.

Realizacja

SCENARIUSZ, REŻYSERIA: Joanna Szczepkowska

ARANŻACJE, KIEROWNICTWO MUZYCZNE: Paweł Stankiewicz

SCENOGRAFIA, KOSTIUMY: Natalia Kołodziej

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Spektakl jest wzruszający, miły, przenosi w inny wymiar.

  st.....@....pl / 07 grudnia 2018

 • 10,0/ 10

  Wspaniały spiew Pani Dority. Momentami zbyt duzo ekspersji Pani Joanny, ale być może tylko dla mnie.. Poza tym, podziw dla obydwu artystek i towarzyszącego zespołu. Dziękuję za dostarczenie niezwykłych emocji.

  da.....@....pl / 03 grudnia 2018

 • 10,0/ 10

  Dwie kobiety Joanna Szczepkowska - reżyser spektaklu i Dorota Osińska wcielająca się w Evę Cassidy sprawiły, że spędziłam wraz z przyjaciółmi piękny wieczór w Teatrze Rampa.

  a......@gm...il.com / 20 listopada 2018

 • 10,0/ 10

  Niesamowita atmosfera, piękna muzyka,a serce przepełnione radością i wzruszeniem.Dziekuję

  ag.....@in...ia.pl / 05 listopada 2018

Teatr Rampa

Teatr Rampa jest jednym z popularniejszych teatrów działających na terenie Warszawy. Znajduje się w niezwykle atrakcyjnym miejscu warszawskiego Targówka - na terenie parku im. Stefana Wiecheckiego „Wiecha”.

Teatr Rampa ma niezwykle bogaty repertuar skierowany zarówno do dorosłych, młodzieży, a także do dzieci – tych najmłodszych oraz tych odrobinę starszych.

Większość oferowanych przez Teatr Rampa spektakli to jedyne w swoim rodzaju widowiska muzyczne. W repertuarze teatru znaleźć możemy polską wersję znanego na całym świecie musicalu „Jesus Christ Superstar” oraz wiele widowisk inspirowanych największymi przebojami muzycznymi m. in. „Jeździec Burzy”, czyli musical przedstawiający historię Jima Morrisona, w którym możemy usłyszeć znane przeboje amerykańskiej grupy The Doors, a także „Rapsodia z Demonem” - spektakl muzyczny stworzony na podstawie największych piosenek legendarnej grupy Queen. Oprócz tego w repertuarze Teatru Rampa znajduje się również wiele spektakli stworzonych na podstawie największych dramatów i dzieł literackich.

Teatr Rampa szczególnie dba o swoich najmłodszych widzów – w jego repertuarze znajduje się wiele spektakli stworzonych z myślą o dzieciach i młodzieży, które wzbogacone są dodatkowo różnego rodzaju warsztatami aktorskimi, wokalnymi, choreograficznymi, a także wyjątkowymi spotkaniami z twórcami i aktorami.

Teatr Rampa posiada dwie różne sceny, na których obejrzeć możemy znajdujące się w repertuarze spektakle – Dużą Scenę, oraz nieco mniejszą Scenę Kameralną. Stały zespół teatru składa się 21 aktorów, do których należy m. in. Kamila Boruta, Marek Frąckowiak, Michalina Brudnowska, Małgorzata Duda-Kozera, Piotr Furman, Andrzej Niemirski i wielu innych.

Bilety do Teatru Rampa można kupić za pośrednictwem internetu - poprzez platformę www.eWejsiowki.pl lub stronę internetową teatru, a także w kasie teatru, która czynna jest od wtorku do piątku od godziny 9.30 do godziny 11.30 oraz od godziny 17.00 do godziny 19.00.

Adres i dojazd

ul. Kołowa 20
03-536 Warszawa

http://www.teatr-rampa.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,6
Średnia ocena
Wspaniały, klimatyczny, niepowtarzalny wieczór!
- Lucja

09.06 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Muzyczny
8,5
Średnia ocena

07.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Muzyczny

Inne wydarzenia w tej instytucji:

7,6
Średnia ocena
Super spektakl w klimacie Hiszpanii, Madrytu. Ogląda się bardzo przyjemnie
- Maciej

Dziś / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Musical
7,8
Średnia ocena
dobra scenografia i kostiumy
- Łukasz

07.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Musical
Kup bilet