Calineczka - zdjęcie Calineczka - zdjęcie Calineczka - zdjęcie Calineczka - zdjęcie Calineczka - zdjęcie Calineczka - zdjęcie

Średnia ocena

8 oddanych głosów
35 zainteresowanych osób

9,4 / 10

Calineczka

Barwne przedstawienie z bajkową scenografią i zaskakującymi kostiumami, dzięki którym dzieci poczują się jak maleńka Calineczka. Spektakl adresowany do najmłodszej przedszkolnej widowni. „Calineczka” to opowieść o pragnieniu wolności oraz o tęsknocie za tym, co piękne, delikatne i upragnione. Malutka dziewczynka wędruje po świecie, szukając swojego miejsca na ziemi, lecz kolejne napotkane zwierzęta nie rozumieją jej marzeń. Maleńka dziewczynka ma wielkie serce i chętnie wszystkim pomaga. Jej dobroć zostaje w końcu wynagrodzona, a marzenia wreszcie się spełniają…

Spektakl rekomendowany dla dzieci przedszkolnych w wieku 4-6 lat.

Na scenie występują między innymi Dorota Osińska jako Calineczka, Michalina Brudnowska jako Calineczka, Kamila Boruta, Brygida Turowska, Piotr Furman, Robert Tondera.

Czas trwania: 50 minut

Realizacja

Adaptacja: Marta Guśniowska

Reżyseria: Witold Mazurkiewicz

Muzyka: Gabriel Menet

Scenografia: Jarosław Koziara

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Bardzo ciekawa scenografia i część muzyczna. Dzieci oglądały i słuchały jak zaczarowane :)

  be.....@po...ta.onet.pl / 02 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Wspaniały spektakl. Moja niespełna 3-letnia córka oglądała z zapartym tchem. Świetne połączenie gry aktorskiej z piosenką i światem zwierząt. Na koniec burza oklasków. A córka popłakała się mówiąc że "chce więcej". Ps: Córce podobała się nawet ta zła żaba.

  ki.....@po...ta.onet.pl / 27 maja 2018

 • 10,0/ 10

  Super przedstawienie dla 3 latki i nawet dla 6cio latka. Zaba była kolorowa ale wstrętna:) to opinia dzieci ale najlepsza Calineczka najlepsza i najładniejsza:)

  ar.....@in...ia.pl / 19 marca 2018

Teatr Rampa - Adres i dojazd

ul. Kołowa 20
03-536 Warszawa

http://www.teatr-rampa.pl/

Kup bilet