Calineczka - zdjęcie Calineczka - zdjęcie Calineczka - zdjęcie Calineczka - zdjęcie Calineczka - zdjęcie Calineczka - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy
32 zainteresowanych osób

9.0 / 10

Calineczka

Barwne przedstawienie z bajkową scenografią i zaskakującymi kostiumami, dzięki którym dzieci poczują się jak maleńka Calineczka. Spektakl adresowany do najmłodszej przedszkolnej widowni. „Calineczka” to opowieść o pragnieniu wolności oraz o tęsknocie za tym, co piękne, delikatne i upragnione. Malutka dziewczynka wędruje po świecie, szukając swojego miejsca na ziemi, lecz kolejne napotkane zwierzęta nie rozumieją jej marzeń. Maleńka dziewczynka ma wielkie serce i chętnie wszystkim pomaga. Jej dobroć zostaje w końcu wynagrodzona, a marzenia wreszcie się spełniają…

Spektakl rekomendowany dla dzieci przedszkolnych w wieku 4-6 lat.

Czas trwania: 50 minut

Realizacja

Adaptacja: Marta Guśniowska

Reżyseria: Witold Mazurkiewicz

Muzyka: Gabriel Menet

Scenografia: Jarosław Koziara

Opinie naszych widzów (2)

  • 10.0/ 10

    Wspaniały spektakl. Moja niespełna 3-letnia córka oglądała z zapartym tchem. Świetne połączenie gry aktorskiej z piosenką i światem zwierząt. Na koniec burza oklasków. A córka popłakała się mówiąc że "chce więcej". Ps: Córce podobała się nawet ta zła żaba.

    ki.....@po...ta.onet.pl / 27 May 2018

  • 10.0/ 10

    Super przedstawienie dla 3 latki i nawet dla 6cio latka. Zaba była kolorowa ale wstrętna:) to opinia dzieci ale najlepsza Calineczka najlepsza i najładniejsza:)

    ar.....@in...ia.pl / 19 March 2018

Teatr Rampa

Teatr Rampa jest jednym z popularniejszych teatrów działających na terenie Warszawy. Znajduje się w niezwykle atrakcyjnym miejscu warszawskiego Targówka - na terenie parku im. Stefana Wiecheckiego „Wiecha”.

Teatr Rampa ma niezwykle bogaty repertuar skierowany zarówno do dorosłych, młodzieży, a także do dzieci – tych najmłodszych oraz tych odrobinę starszych.

Większość oferowanych przez Teatr Rampa spektakli to jedyne w swoim rodzaju widowiska muzyczne. W repertuarze teatru znaleźć możemy polską wersję znanego na całym świecie musicalu „Jesus Christ Superstar” oraz wiele widowisk inspirowanych największymi przebojami muzycznymi m. in. „Jeździec Burzy”, czyli musical przedstawiający historię Jima Morrisona, w którym możemy usłyszeć znane przeboje amerykańskiej grupy The Doors, a także „Rapsodia z Demonem” - spektakl muzyczny stworzony na podstawie największych piosenek legendarnej grupy Queen. Oprócz tego w repertuarze Teatru Rampa znajduje się również wiele spektakli stworzonych na podstawie największych dramatów i dzieł literackich.

Teatr Rampa szczególnie dba o swoich najmłodszych widzów – w jego repertuarze znajduje się wiele spektakli stworzonych z myślą o dzieciach i młodzieży, które wzbogacone są dodatkowo różnego rodzaju warsztatami aktorskimi, wokalnymi, choreograficznymi, a także wyjątkowymi spotkaniami z twórcami i aktorami.

Teatr Rampa posiada dwie różne sceny, na których obejrzeć możemy znajdujące się w repertuarze spektakle – Dużą Scenę, oraz nieco mniejszą Scenę Kameralną. Stały zespół teatru składa się 21 aktorów, do których należy m. in. Kamila Boruta, Marek Frąckowiak, Michalina Brudnowska, Małgorzata Duda-Kozera, Piotr Furman, Andrzej Niemirski i wielu innych.

Bilety do Teatru Rampa można kupić za pośrednictwem internetu - poprzez platformę www.eWejsiowki.pl lub stronę internetową teatru, a także w kasie teatru, która czynna jest od wtorku do piątku od godziny 9.30 do godziny 11.30 oraz od godziny 17.00 do godziny 19.00.

Adres i dojazd

ul. Kołowa 20
03-536 Warszawa

http://www.teatr-rampa.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.4
Średnia ocena
Piękna muzyka, dopracowana scenografia, mnóstwo śmiechu dla dzieci i dorosłych
- Małgorzata

Dziś / 10:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
8.7
Średnia ocena
Maluchy były zachwycone
- Joanna

23.01 / 11:30

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
9.1
Średnia ocena
Spektakl bardzo spodobał się synowi, to chyba najlepsza recenzja. Warto obejrzeć!
- Katarzyna

06.02 / 10:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci

Inne wydarzenia w tej instytucji:

9.0
Średnia ocena

Jutro / 16:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
7.5
Średnia ocena
Super spektakl w klimacie Hiszpanii, Madrytu. Ogląda się bardzo przyjemnie
- Maciej

25.01 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Musical
9.2
Średnia ocena
Piosenki Osieckiej zawsze na czasie. Nogi rwą się do tańca, a usta do śpiewania
- Eliza

Dziś / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Musical
Kup bilet