Calineczka - zdjęcie Calineczka - zdjęcie Calineczka - zdjęcie Calineczka - zdjęcie Calineczka - zdjęcie Calineczka - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy
32 zainteresowanych osób

10.0 / 10

Calineczka

Barwne przedstawienie z bajkową scenografią i zaskakującymi kostiumami, dzięki którym dzieci poczują się jak maleńka Calineczka. Spektakl adresowany do najmłodszej przedszkolnej widowni. „Calineczka” to opowieść o pragnieniu wolności oraz o tęsknocie za tym, co piękne, delikatne i upragnione. Malutka dziewczynka wędruje po świecie, szukając swojego miejsca na ziemi, lecz kolejne napotkane zwierzęta nie rozumieją jej marzeń. Maleńka dziewczynka ma wielkie serce i chętnie wszystkim pomaga. Jej dobroć zostaje w końcu wynagrodzona, a marzenia wreszcie się spełniają…

Spektakl rekomendowany dla dzieci przedszkolnych w wieku 4-6 lat.

Czas trwania: 50 minut

Realizacja

Adaptacja: Marta Guśniowska

Reżyseria: Witold Mazurkiewicz

Muzyka: Gabriel Menet

Scenografia: Jarosław Koziara

Opinie naszych widzów (1)

  • 10.0/ 10

    Super przedstawienie dla 3 latki i nawet dla 6cio latka. Zaba była kolorowa ale wstrętna:) to opinia dzieci ale najlepsza Calineczka najlepsza i najładniejsza:)

    ar.....@in...ia.pl / 19 March 2018

Teatr Rampa

Teatr Rampa jest jednym z popularniejszych teatrów działających na terenie Warszawy. Znajduje się w niezwykle atrakcyjnym miejscu warszawskiego Targówka - na terenie parku im. Stefana Wiecheckiego „Wiecha”.

Teatr Rampa ma niezwykle bogaty repertuar skierowany zarówno do dorosłych, młodzieży, a także do dzieci – tych najmłodszych oraz tych odrobinę starszych.

Większość oferowanych przez Teatr Rampa spektakli to jedyne w swoim rodzaju widowiska muzyczne. W repertuarze teatru znaleźć możemy polską wersję znanego na całym świecie musicalu „Jesus Christ Superstar” oraz wiele widowisk inspirowanych największymi przebojami muzycznymi m. in. „Jeździec Burzy”, czyli musical przedstawiający historię Jima Morrisona, w którym możemy usłyszeć znane przeboje amerykańskiej grupy The Doors, a także „Rapsodia z Demonem” - spektakl muzyczny stworzony na podstawie największych piosenek legendarnej grupy Queen. Oprócz tego w repertuarze Teatru Rampa znajduje się również wiele spektakli stworzonych na podstawie największych dramatów i dzieł literackich.

Teatr Rampa szczególnie dba o swoich najmłodszych widzów – w jego repertuarze znajduje się wiele spektakli stworzonych z myślą o dzieciach i młodzieży, które wzbogacone są dodatkowo różnego rodzaju warsztatami aktorskimi, wokalnymi, choreograficznymi, a także wyjątkowymi spotkaniami z twórcami i aktorami.

Teatr Rampa posiada dwie różne sceny, na których obejrzeć możemy znajdujące się w repertuarze spektakle – Dużą Scenę, oraz nieco mniejszą Scenę Kameralną. Stały zespół teatru składa się 21 aktorów, do których należy m. in. Kamila Boruta, Marek Frąckowiak, Michalina Brudnowska, Małgorzata Duda-Kozera, Piotr Furman, Andrzej Niemirski i wielu innych.

Bilety do Teatru Rampa można kupić za pośrednictwem internetu - poprzez platformę www.eWejsiowki.pl lub stronę internetową teatru, a także w kasie teatru, która czynna jest od wtorku do piątku od godziny 9.30 do godziny 11.30 oraz od godziny 17.00 do godziny 19.00.

Adres i dojazd

ul. Kołowa 20
03-536 Warszawa

http://www.teatr-rampa.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.1
Średnia ocena
Polecam gorąco całym rodzinom. Bardzo interesująco przedstawiona znana wszystkim opowieść. Piosenki śpiewamy do tej pory.
- Małgorzata

28.04 / 12:00

26.05 / 12:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Dla dzieci
9.2
Średnia ocena
Gorąco polecam. Świetna zabawa dla małych i dużych.
- Mariusz

19.05 / 17:30

20.05 / 12:00

+ dostępnych 6 innych terminów

Gatunek: Dla dzieci

Inne wydarzenia w tej instytucji:

7.0
Średnia ocena

25.04 / 19:30

26.04 / 19:30

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Musical
9.1
Średnia ocena
Rewelacja! Razem z Mamą bawiłyśmy się wyśmienicie. Brawo!
- Dominika

Dziś / 19:00

Jutro / 19:00

+ dostępnych 4 innych terminów

Gatunek: Musical
7.7
Średnia ocena
Super spektakl w klimacie Hiszpanii, Madrytu. Ogląda się bardzo przyjemnie
- Maciej

11.05 / 19:00

13.05 / 19:00

Gatunek: Musical
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.