Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Warszawie, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Dzięki filtrom możesz wybrać konkretny gatunek, datę, muzeum, koncert czy teatr. Repertuar Warszawa możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.
  3. Jeśli chcesz wybrać repertuar konkretnego teatru, muzeum, czy innej instytucji kultury, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  4. Możesz wybrać zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar w określonym czasie.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatrów Warszawa.

Teatr Przypadków Feralnych

Rynek Główny 8, Kraków

Historia Teatr Przypadków Feralnych to najsmętniejszy dramat, jaki kiedykolwiek opowiedziano, napisano czy rozegrano. Tragiczne dzieje Hamleta czy nieszczęsne dylematy Antygony, to nic w porównaniu z zatrważającym pasmem pecha prześladującym nasze teatralne projekty. Od maja 2018 zmagamy się z ciągłymi trudnościami, realizując spektakle utrzymane w konwencji teatru absurdu.

Jednak dlaczego absurdu?

Na decyzji zaważyła chyba nasza skłonność do autodestrukcji – jesteśmy pewni, że nie chcesz uczestniczyć w dramatycznych poszukiwaniach prawdy o ludziach, i postępie i pływających listonoszach, i obłąkanych cesarzach, i grach planszowych, a czasami o zepsuciu całego społeczeństwa.

Jesteśmy tu dla zabawy i nie traktujcie nas poważnie. Nie warto.

Jeśli nie zniechęciła Cię powyższa przestroga i nadal chcesz brnąć w pechowe doświadczenie kontaktu z nami, przyjmij serdecznie kondolencje. Widać, jesteś jednostką niepokorną, może nawet typem bohatera – o ile, oczywiście, nie gustujesz po prostu w lekko masochistycznych rozrywkach. Akceptujemy to. Dodatkowo, rozumiemy. Możemy nawet o tym porozmawiać na najbliższym spektaklu.

Repertuar Teatr Przypadków Feralnych w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.