Boska komedia wersja 2.2 – medytacja VR na żywo | #WspieramKulture - zdjęcie Boska komedia wersja 2.2 – medytacja VR na żywo | #WspieramKulture - zdjęcie Boska komedia wersja 2.2 – medytacja VR na żywo | #WspieramKulture - zdjęcie Boska komedia wersja 2.2 – medytacja VR na żywo | #WspieramKulture - zdjęcie

Boska komedia wersja 2.2 – medytacja VR na żywo | #WspieramKulture

Link do bezpłatnej transmisji znajdziesz tu: KLIKNIJ TUTAJ

„Boska komedia wersja 2.2” – medytacja VR na żywo wyśniona przez Dream Adoption Society we współpracy z Teatrem Powszechnym w Warszawie. Streaming live będzie możliwy do obejrzenia w piątek 8 maja 2020 o godzinie 19:00. Gramy tylko jeden raz!

W specjalnie zaprojektowanej, wygenerowanej komputerowo, wirtualnej przestrzeni spotykają się aktorzy, reżyser, kompozytor, autor zdjęć filmowych i inne osoby będące częścią ekipy. Każda posiada cyfrowe ciało w formie awatara dzięki czemu może poruszać się, gestykulować oraz dotykać i przesuwać trójwymiarowe obiekty. Dzięki cyber próbom zespół przygotowuje spektakle, które finalnie transmitowane są na żywo w sieci.

Jak można obejrzeć spektakl?

Operator kamery rejestruje spektakl będąc również w wirtualnej rzeczywistości. Obraz z jego kamery transmitowany jest na żywo. Informacje gdzie i kiedy możliwe jest podłączenie się do streamingu dostępne będą w dniu spektaklu na profilu Dream Adoption Society w serwisie społecznościowym Facebook.

Na scenie występują między innymi Bartuś 419, Arkadiusz Brykalski, Mamadou Góo Bâ, Anna Ilczuk, Andrzej Kłak, Sandra Korzeniak.

Realizacja

muzyka na żywo :: Jan Duszyński

digital art :: Anastasiia Vorobiova

scenografia :: Aleksandra Wasilkowska

kamera :: Robert Mleczko

reżyseria :: Krzysztof Garbaczewski

produkcja :: Łukasz Jaskuła, Wojtek Markowski

Teatr Powszechny - Adres i dojazd

ul. Jana Zamoyskiego 20, Warszawa

http://www.powszechny.com/

Kup bilet