Na czworakach - zdjęcie Na czworakach - zdjęcie Na czworakach - zdjęcie Na czworakach - zdjęcie Na czworakach - zdjęcie Na czworakach - zdjęcie Na czworakach - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

9,3 / 10

Na czworakach

Polska klasyka. Tekst należący do naszego kanonu teatralnego, kiedyś grany wciąż i wszędzie, dziś zyskał nowe treści i aktualność. Różewicz najwspanialszy. Jerzy Stuhr ten utwór uczynił lata temu tematem swojej pracy magisterskiej. Dziś reżyseruje i interpretuje główną postać. Inteligent w swym poniżeniu i chwale. W obsadzie także między innymi Dorota Stalińska, Wiesław Komasa.

Jak mówi Jerzy Stuhr, reżyser: „Idea sztuki Różewicza zbiega się z moją sytuacją życiową, a zawsze taka zbieżność jest pociągająca twórczo, zwłaszcza jeśli stawia tę realną moją sytuację w świetle autoironii. Wielki Różewicz daje mi swą sztuką zakpić z siebie samego”.

W spektaklu występują między innymi Anna Karczmarczyk, Jerzy Stuhr , Dorota Stalińska, Michał Breitenwald, Wojciech Chorąży, Andrzej Glazer, Wiesław Komasa, Maciej Kosmala, Krystian Łysoń, Mateusz Kmiecik.

Czas trwania: 110 minut
Źródło zdjęcia: www.teatrpolonia.pl

Zwiastuny

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Wspaniała reżyseria i główna rola w wykonaniu Pana Jerzego Sthura ,sztuka znana ale inna .Nawiazanie do współczesnych problemów .Polecam

    Iw.....@do...le.pl / 07 kwietnia 2019

  • 8,0/ 10

    Obsada wspaniała! Druga cześć lepsza od pierwszej. Ocena tez wynika z tekstu sztuki...

    mo.....@....pl / 19 maja 2019

Teatr Polonia - Adres i dojazd

ul. Marszałkowska 56
00-545 Warszawa

http://www.teatrpolonia.pl/

Kup bilet
× 3 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.