Konstelacje - zdjęcie Konstelacje - zdjęcie Konstelacje - zdjęcie Konstelacje - zdjęcie

Średnia ocena

32 oddanych głosów
8 zainteresowanych osób

8,3 / 10

Konstelacje

Marianne i Roland spotykają się i zakochują się w sobie. Ale co by było, gdyby ich drogi w ogóle się nie zeszły? A gdyby ich losy skrzyżowały się w innym momencie? Nick Payne pokazuje nam różne wersje tej samej historii przy okazji zadając ważne pytania o znaczenie przypadków i wyborów w naszym życiu.

KONSTELACJE to piękna, dwuosobowa sztuka o przeznaczeniu, o tym, jak z pozoru błahe, codziennie wydarzenia wpływają na nasz los. A w tle – matematyka, fizyka kwantowa i teoria kosmosu. Tajemniczy, na wpół poetycki, wzruszający, a momentami niezwykle dowcipny tekst. Najsławniejsza sztuka brytyjskiego dramatopisarza Nicka Payne’a jest z powodzeniem wystawiana w londyńskim Royal Court Theatre. W 2012 roku zdobyła nagrodę dla najlepszego tekstu dramatycznego Evening Standard Theater Awards. W Teatrze Polonia sztukę wyreżyserował Adam Sajnuk, a grają w nim Maria Seweryn oraz Grzegorz Małecki.

W spektaklu występuje Grzegorz Małecki, Maria Seweryn.

Czas trwania: 75 minut
Źródło zdjęcia: http://teatrpolonia.pl/

Opinie naszych widzów (7)

 • 10,0/ 10

  Gra aktorów dla mnie porażająca z uwagi na wiarygodność uczuć i wrażliwość w kwestii choroby. To niesamowite jak można oddać w kilku scenach i słowach tyle emocji i ekspresji zarówno w wesołych jak smutnych sprawach.

  he.....@gm...il.com / 07 stycznia 2020

 • 10,0/ 10

  Doskonała gra aktorska.

  do.....@....pl / 06 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Rewelacja, Pani Maria piękna, niesamowita!

  jj.....@....pl / 26 listopada 2019

 • 10,0/ 10

  Teatr Polonia jest mistrzem w robieniu bardzo ciekawych sztuk przy minimalnym nakładzie scenograficznym - to dobrze, bardzo doceniam, w końcu wszyscy powinniśmy myśleć w duchu zero waste! Dodatkowo poruszona zostałą tematyka mocno związana z moją obecną sytuacją zdrowotną - lubię takie przypadkowe zbiezności.

  mo.....@....pl / 11 lipca 2019

 • 10,0/ 10

  Piękne i prawdziwy. Uśmiałam się, popłakałam, zażenowałam, umarłam - emocjonalną karuzela. Dzięki!

  ma.....@gm...il.com / 10 lipca 2019

 • 8,0/ 10

  Zabrałam teściową w ramach wspólnego „wyjscia na miasto”. Była bardzo zadowolona a i ja bawiłam się nieźle. Jest i śmiesznie i smutno, lekka tematyka, ciekawa, minimalistyczna scenografia.

  kp.....@sa...ls.pl / 16 stycznia 2020

 • 8,0/ 10

  Polecam każdemu

  sa.....@gm...il.com / 06 grudnia 2019

Teatr Polonia - Adres i dojazd

ul. Marszałkowska 56
00-545 Warszawa

http://www.teatrpolonia.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.