Pikantni - zdjęcie Pikantni - zdjęcie Pikantni - zdjęcie

Średnia ocena

8 oddanych głosów
137 zainteresowanych osób

8.9 / 10

Pikantni

SPEKTAKL DLA WIDZÓW DOROSŁYCH! Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru... Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie...

Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują? Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki. Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Realizacja

Reżyseria: Tomasz Gawron

Przekład: Jacek Lachowski

Opinie naszych widzów (1)

  • 10.0/ 10

    Wspaniała rozrywka, świetna gra aktorska, polecam wszystkim.

    be.....@po...ta.onet.pl / 31 August 2016

Teatr Palladium

PALLADIUM to nie tylko znane i popularne miejsce, gdzie od lat organizowane są najważniejsze koncerty w Warszawie. PALLADIUM, to również scena teatralna, która ruszyła w lutym 2011 roku! Teatr jest poszerzeniem oferty PALLADIUM o prezentację spektakli teatralnych zachowując dotychczasowy profil działalności koncertowej.

TEATR PALLADIUM, liczy ponad 620 miejsc na widowni, stał się pod tym względem jednym z największych teatrów w Warszawie i największym prywatnym teatrem w Polsce. Scena ma 8 metrów głębokości i 12 metrów szerokości.

Adres i dojazd

ul. Złota 9
00-019 Warszawa

http://www.teatrpalladium.com/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.1
Średnia ocena
Spektakl świetny, masa śmiechu i fajna atmosfera!
- Joanna

31.01 / 19:00

07.02 / 19:00

Gatunek: Komedia
9.1
Średnia ocena
Sztuka genialna, uśmiałam się jak nigdy!
- Katarzyna

23.01 / 19:00

07.02 / 19:00

+ dostępnych 3 innych terminów

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.3
Średnia ocena

04.02 / 11:00

04.03 / 11:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Dla dzieci
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.