Balet Dziadek do orzechów - zdjęcie Balet Dziadek do orzechów - zdjęcie Balet Dziadek do orzechów - zdjęcie Balet Dziadek do orzechów - zdjęcie Balet Dziadek do orzechów - zdjęcie

Balet Dziadek do orzechów

Jestem Czarodziejem nazywam się Drosselmayer. Odkrywam tajemnice bajek i świątecznych prezentów. Mikołaje wyczarowują prezenty a ja… Ja sprawiam ,że prezenty żyją … ba …nawet tańczą!!!

Najsłynniejsze przedstawienie zimowe znane zarówno dzieciom jak i dorosłym na całym świecie. Spektakl taneczno- baletowy z elementami magii i interakcji z widownią. W spektaklu zobaczymy grupę taneczną i solistów w repertuarze baletowym wzbogaconym o techniki taneczne jak : modern dance oraz gimnastykę artystyczną w wykonaniu młodych artystów.

Podziwiać można słynny Taniec Śnieżynek z udziałem tancerzy zawodowych oraz dzieci ze szkoły tańca, Walkę Króla Myszy z elementami akrobatyki,oraz zasmakować magii. Całość uzupełniają barwne kostiumy i wzruszająca ponadczasowa muzyka Piotra Czajkowskiego. Po spektaklu: spotkanie i sesja zdjęciowa z artystami Czas trwania : 1 godzina + 15 minut spotkanie z artystami

Czas trwania: 75 minut
Źródło zdjęcia:

Opinie naszych widzów (2)

  • 6.0/ 10

    Spodziewałam się ciekawszej scenografii. Czarodziej troszkę za dużo mówi, "Dłużyzny" w pokazach. Tancerze super nagłośnienie ok. Dostawiane fotele porażka. Za mało poduszek dla dzieci . Małe dzieci siedzące w głębi sali niewiele mogą zobaczyć, siedzą na kolanach u opiekunów, a bilety kosztowały dokładnie tyle samo co dla osoby dorosłej.

    ew.....@....pl / 07 December 2017

  • 1.0/ 10

    Spektalt calkowicie niezgodny z jego opsiem na stronie internetowej; Pozwole sobie sie odniesc do fragmentow opisu, ktore budza moje najwieksze oburzenie, oraz wskazac kilka innych niescislosci....: (https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/teatr-palladium,161/balet-dziadek-do-orzechow,2047?eventId=77310) - po pierwsze to nie byl BALET, a TEATRZYK DLA DZIECI, o czym teatr ani slowem nie informuje na swojej stronie (spektakl dla dzieci tez moze byc profesjonalny, a tutaj mielismy do czynienia z poziomem prosto ze szkolnych jaselek w podstawowce) !!! - balagan na sali, powywracane krzeselka, niepelna numeracja, brak wystarczajacej ilosci miejsc w stosunku do sprzedanych biletow - muzyka z plyty na kiepskiej jakosci glosnikach na wstepie dyskwalifikuje nazywanie tego przedstawienia baletem przez jego organizatorow - Cytat z opisu: "W spektaklu zobaczymy grupę taneczną i solistów w repertuarze baletowym wzbogaconym o techniki taneczne jak : modern dance oraz gimnastykę artystyczną w wykonaniu młodych artystów." - zalosny poziom tanca aktorow doroslych, najgorszy jaki w zyciu widzialem, nie wpominajac o charakteryzacji, ktory uzupelnily dzieci w wieku 6-10 lat, wyjete prosto ze szkolnego przedstawienia - slodkie, ale pozbawione jakiejkolwiek wartosci artystycznej w miejscu, jakie nazywa siebie teatrem; absolutny brak profesjonalizmu w kazdym skrawku - Cytat: "Walkę Króla Myszy z elementami akrobatyki,oraz zasmakować magii." - Prosze wybaczyc, ale to ze ktos zrobi fikolka podczas niezgrabnyh popisow w stroju myszy zrobionym z koca nie oznacza, ze mamy tu elementy akrobatyki... - Cytat: "Całość uzupełniają barwne kostiumy i wzruszająca ponadczasowa muzyka Piotra Czajkowskiego. " - tak jak wspominalem wczesniej - muzyka z plyty, kostiumy fatalne, scenografia sceny rodem ze szkolnych jaselkowych wycinanek... W zupelnosci nie mam nic przeciwko temu, ze ktos organizuje teatrzyk dla dzieci. Pojawia sie jednak problem, jezeli opis tego spektaklu kreuja go jako NORMALNA sztuke w teatrze, a dwa bilety kupia dorosli. Zupelny brak profesjonalizmu organizatorow, zakrawajacy o zwykle naciaganie. Zaluje kazdej zlotowki wydanej na bilety, spektakl opuscilem po 45 minutach, w momencie gdy podczas tego nieprofesjonalnego przedstawienia zwanego "BALETEM" (SIC) wyszedl magik i zaczal razem z dziecmi robic na scenie sztuczki...

    m......@....net / 17 December 2017

Teatr Palladium

PALLADIUM to nie tylko znane i popularne miejsce, gdzie od lat organizowane są najważniejsze koncerty w Warszawie. PALLADIUM, to również scena teatralna, która ruszyła w lutym 2011 roku! Teatr jest poszerzeniem oferty PALLADIUM o prezentację spektakli teatralnych zachowując dotychczasowy profil działalności koncertowej.

TEATR PALLADIUM, liczy ponad 620 miejsc na widowni, stał się pod tym względem jednym z największych teatrów w Warszawie i największym prywatnym teatrem w Polsce. Scena ma 8 metrów głębokości i 12 metrów szerokości.

Adres i dojazd

ul. Złota 9
00-019 Warszawa

http://www.teatrpalladium.com/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.0
Średnia ocena

11.03 / 11:00

Gatunek: Balet
10.0
Średnia ocena
Świetne, nieprzewidywalne przedstawienie z nietuzinkowym zakończeniem!
- Joanna

28.01 / 17:00

30.01 / 20:00

+ dostępnych 5 innych terminów

Gatunek: Dramat

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.5
Średnia ocena
Magiczny i niezwykły, zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.
- Beata

18.02 / 11:00

20.05 / 11:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Dla dzieci
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.