Z życia roślin - zdjęcie Z życia roślin - zdjęcie Z życia roślin - zdjęcie Z życia roślin - zdjęcie Z życia roślin - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10,0 / 10

Z życia roślin

Stary dom, przy nim zaniedbany ogród. Pan Tuli Pan dużo czasu spędza w szklarni. Mlecz lubi poleżeć w trawie. Rosiczka zna tajniki zielarstwa, a Niezabudka przynosi szczęście. Pszenica mieszka po sąsiedzku, na polu. W ich trwanie, regulowane porami roku i ogrodniczymi rytuałami, wkracza Gaja, z miejskimi nawykami i narzędziami. Może wszystkich wyplenić, wyrwać z korzeniami albo sama je zapuścić i zostać. Żeby zapanować nad roślinami, trzeba ubrudzić sobie ręce.

Życie miejskie czy ucieczka na wieś? Koszenie trawników czy łąki kwietne? Pielęgnacja i hodowla czy swobodny wzrost? Tekst Igora Gorzkowskiego i Alicji Kobielarz dotyka aktualnych trendów, nie tylko z życia roślin. Jednocześnie pozostaje uniwersalnym dramatem o poszukiwaniu swojego miejsca w świecie i dokonywaniu wyborów życiowych, które mają dalekosiężne konsekwencje.

Na scenie występują między innymi Sebastian Perdek, Aleksandra Pisula, Maria Pawłowska, Igor Kowalunas, Paulina Komenda, Krzysztof Wach.

Czas trwania: 90 minut
Źródło zdjęcia: Fot. Artur Wesołowski

Realizacja

Reżyseria: Igor Gorzkowski

Scenariusz: Igor Gorzkowski, Alicja Kobielarz

Głos: Krystyna Janda

Kostiumy i scenografia: Aleksandra Reda

Ruch sceniczny: Inga Pilchowska

Charakteryzacja: Ali Kosoian-Koźbielska

Światło: Zofia Krystman

Opracowanie muzyczne: Maciej Witkowski

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Naprawdę polecam! Kameralne przedstawienie, scena bardzo blisko widza, a aktorzy naprawdę dają z siebie wszystko. Piękne widowisko!

    ha.....@gm...il.com / 11 października 2021

Teatr Ochoty im. Haliny i Jana Machulskich - Adres i dojazd

ul. Reja 9
02-053 Warszawa

http://teatrochoty.pl

Kup bilet