Życie jest piękne - zdjęcie Życie jest piękne - zdjęcie Życie jest piękne - zdjęcie Życie jest piękne - zdjęcie Życie jest piękne - zdjęcie Życie jest piękne - zdjęcie Życie jest piękne - zdjęcie

Życie jest piękne

ŻYCIE JEST PIĘKNE

prawdziwa historia słynnego tancerza

To niezwykłe spotkanie z jednym z największych tancerzy XXI wieku, którego praca stała się inspiracją dla twórców na całym świecie. Choć dziś nieco zapomniany, dla kręgów artystycznych stał się odkrywcą nowej ekspresji tanecznej. Mówi się, że tańczy jak ktoś kto dopiero wpadł na imprezę. Wstydzi się wejść na parkiet, lecz coś karze mu zacząć, a gdy zaczyna, to nie potrafi przestać. Jak powstał jego najsłynniejszy performans, w którym zaprezentował siebie i swoje rozumienie tego, czym jest taniec i twórczość? Jak słynni artyści wpadają na swoje rewolucyjne pomysły? Poznajmy jego prawdziwą historię.

W spektaklu występują między innymi Julia Biesiada, Paweł Plewa, Michał Wanio.

Realizacja

scenariusz i reżyseria: Michał Wanio

scenografia i kostiumy: Marta Zając

głos: Tomasz Włosok

koordynacja produkcji: Małgorzata Błasińska, Olga Stefańska

Opinie naszych widzów (3)

 • 4,0/ 10

  4 to dla scenariusza. Aktor grający główną rolę rewelacyjny!

  an.....@gm...il.com / 05 lipca 2019

 • 3,0/ 10

  Dobra gra młodych Aktorów. Scenariusz słaby. Sztuka miałaby sens, jeżeli zakończenie nastąpiłoby, kiedy Michał Wanio wyjawia, dlaczego "oszukał" widzów. Ostatnia scena z motywem planet nie była udana, dla mnie zbyteczna. Narusza kompozycję. Życzę młodym Aktorom sukcesów. Mają potencjał, Trudno jednak zachęcić do obejrzenia sztuki, której scenariusz był nieudany.

  be.....@ga...ta.pl / 05 lipca 2019

 • 1,0/ 10

  Bardzo zły spektakl. Fatalny tekst, słaba reżyseria.

  ma.....@....pl / 05 lipca 2019

Teatr Ochoty - Adres i dojazd

ul. Reja 9
02-053 Warszawa

http://teatrochoty.pl

Kup bilet
× 3 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.