We are not superheroes - zdjęcie We are not superheroes - zdjęcie We are not superheroes - zdjęcie

Średnia ocena

19 oddanych głosów
54 zainteresowanych osób

7,6 / 10

We are not superheroes

„Nie jesteśmy superbohaterami” to sprzeciw wobec wzorca serwowanego nam przez media i popkulturę – zawsze pięknych ludzi sukcesu, sprawnych intelektualnie i fizycznie...

To sprzeciw również przeciwko wymaganiom jakie stawia nam rynek pracy, rodzina, partnerzy i jakie, uwikłani w przedstawiany nam wzorzec, serwujemy sobie sami. Nikt się nie pyta, o to, czego tak na prawdę chcemy, czego potrzebujemy żeby żyć szczęśliwie? Zakłada się, że kariera jest kluczem do szczęścia, a dobra materialne i status społeczny świadczą o wartości człowieka. Kwestionowanie tego punktu widzenia, może dać impuls, by po raz kolejny przemyśleć, czy miejsce w którym obecnie jesteśmy jest tym, w którym chcemy być.

W spektaklu występuje Natalia Dinges, Paulina Jóźwicka, Jan Lorys, Krystian Łysoń, Oskar Malinowski.

Czas trwania: 60 minut

Realizacja

Reżyseria: Kamil Wawrzuta

Asystent reżysera: Jakub Krawczyk

Choreografia: Kamil Wawrzuta wraz z wykonawcami

Scenografia: Anna Wojtecka

Muzyka: Michał Paduch

Dramaturgia: Paulina Danecka

Opinie naszych widzów (7)

 • 10,0/ 10

  fantastyczni młodzi aktorzy -tancerze, świetna muzyka, jestem pod ogromnym wrażeniem1

  an.....@gm...il.com / 21 października 2017

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl, mocno nowoczesny

  wl.....@ga...ta.pl / 17 października 2016

 • 9,0/ 10

  Uwielbiam chodzić do teatru. Pierwszy raz byłem w Teatrze Ochoty i od razu poczułem się wrzucony na "głęboką wodę". Mimo upływu lat staram się wciąż być osobą nowoczesną, nadążającą za zmianami. Ale awangardowość wykonania tej sztuki wcisnęła mnie w fotel - w sensie pozytywnym! Aktorstwo - pierwsza klasa! wysportowanie, mimika twarzy - rewelacja. Dobrze dobrany podkład muzyczny. Myślę, że to nie ostatnia moja wizyta w Ochocie. PS. Dobrze nawiązany kontakt aktora z widzem. Gdy jedna z aktorek wysyłała mi "dmuchanego całusa" musiałem się mocno powstrzymać, aby nie odwzajemnić - obok siedziała małżonka ;-)

  bo.....@gm...il.com / 19 lipca 2017

 • 8,0/ 10

  zaskakujący, pozytywny, niecodzienny

  wa.....@gm...il.com / 28 stycznia 2018

 • 7,0/ 10

  Fajna grupa młodych tancerzy.

  to.....@gm...il.com / 19 lipca 2017

 • 7,0/ 10

  Ciekawa propozycja. Bardzo dobra gra, wyśmienite umiejętności taneczne. Bardzo zjawiskowa scena pocałunku- to ujęcie relacji, wsparcia, wahania itd. (bardzo bardzo dobrze zrobione i pomysłowe) Dużym minusem jest ostatni monolog- nie potrzeba tak dosłownie, łopatologicznie przekazywać treści. Nadto jestem zwolennikiem stawiania pytań w teatrze, nie zaś dawania odpowiedzi.

  hi.....@....pl / 25 marca 2016

 • 2,0/ 10

  Przykro mi, ale nie mam wielu ciepłych słów o spektaklu. Pięć postaci starających się wyrazić tańcem "coś". Tylko jedna z nich otarła się o taniec. Jeśli ktoś robi spektakl tańcem to powinien nazywać się teatrem tańca (kilka teatrów tańca w Polsce to istne perełki). Tym razem brakowało wyrazu. Aktorzy powinni jednak zajmować się graniem i tylko czasem tańcem.

  pa.....@po...ta.onet.pl / 11 grudnia 2016

Teatr Ochoty - Adres i dojazd

ul. Reja 9
02-053 Warszawa

http://teatrochoty.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.