We are not superheroes - zdjęcie We are not superheroes - zdjęcie We are not superheroes - zdjęcie

Średnia ocena

17 oddanych głosów
54 zainteresowanych osób

7.6 / 10

We are not superheroes

„Nie jesteśmy superbohaterami” to sprzeciw wobec wzorca serwowanego nam przez media i popkulturę – zawsze pięknych ludzi sukcesu, sprawnych intelektualnie i fizycznie...

To sprzeciw również przeciwko wymaganiom jakie stawia nam rynek pracy, rodzina, partnerzy i jakie, uwikłani w przedstawiany nam wzorzec, serwujemy sobie sami. Nikt się nie pyta, o to, czego tak na prawdę chcemy, czego potrzebujemy żeby żyć szczęśliwie? Zakłada się, że kariera jest kluczem do szczęścia, a dobra materialne i status społeczny świadczą o wartości człowieka. Kwestionowanie tego punktu widzenia, może dać impuls, by po raz kolejny przemyśleć, czy miejsce w którym obecnie jesteśmy jest tym, w którym chcemy być.

Czas trwania: 60 minut

Realizacja

Reżyseria: Kamil Wawrzuta

Asystent reżysera: Jakub Krawczyk

Choreografia: Kamil Wawrzuta wraz z wykonawcami

Scenografia: Anna Wojtecka

Muzyka: Michał Paduch

Dramaturgia: Paulina Danecka

Opinie naszych widzów (6)

 • 10.0/ 10

  fantastyczni młodzi aktorzy -tancerze, świetna muzyka, jestem pod ogromnym wrażeniem1

  an.....@gm...il.com / 21 October 2017

 • 10.0/ 10

  Świetny spektakl, mocno nowoczesny

  wl.....@ga...ta.pl / 17 October 2016

 • 9.0/ 10

  Uwielbiam chodzić do teatru. Pierwszy raz byłem w Teatrze Ochoty i od razu poczułem się wrzucony na "głęboką wodę". Mimo upływu lat staram się wciąż być osobą nowoczesną, nadążającą za zmianami. Ale awangardowość wykonania tej sztuki wcisnęła mnie w fotel - w sensie pozytywnym! Aktorstwo - pierwsza klasa! wysportowanie, mimika twarzy - rewelacja. Dobrze dobrany podkład muzyczny. Myślę, że to nie ostatnia moja wizyta w Ochocie. PS. Dobrze nawiązany kontakt aktora z widzem. Gdy jedna z aktorek wysyłała mi "dmuchanego całusa" musiałem się mocno powstrzymać, aby nie odwzajemnić - obok siedziała małżonka ;-)

  bo.....@gm...il.com / 19 July 2017

 • 7.0/ 10

  Fajna grupa młodych tancerzy.

  to.....@gm...il.com / 19 July 2017

 • 7.0/ 10

  Ciekawa propozycja. Bardzo dobra gra, wyśmienite umiejętności taneczne. Bardzo zjawiskowa scena pocałunku- to ujęcie relacji, wsparcia, wahania itd. (bardzo bardzo dobrze zrobione i pomysłowe) Dużym minusem jest ostatni monolog- nie potrzeba tak dosłownie, łopatologicznie przekazywać treści. Nadto jestem zwolennikiem stawiania pytań w teatrze, nie zaś dawania odpowiedzi.

  hi.....@....pl / 25 March 2016

Teatr Ochoty

Teatr Ochoty znajduje się w samym sercu warszawskiej dzielnicy Ochota, jest instytucją kultury m. st. Warszawy. Założony został przez życiowy i teatralny duet – Halinę Machulską i Jana Machulskiego. Obecnie dyrektorem teatru jest Joanna Nawrocka, zaś dyrektorem artystycznym - Igor Gorzkowski.

Teatr Ochoty współpracuje ze Studiem Teatralnym Koło - celem współpracy jest połączenie niezwykle bogatego doświadczenia niezależnej grupy z również cennym doświadczeniem instytucji publicznej.

W niezwykle atrakcyjnym repertuarze Teatru Ochoty znaleźć możemy spektakle inspirowane wieloma współczesnymi dziełami. Dodatkowo Teatr Ochoty prowadzi różnego rodzaju działania artystyczno-społeczne oraz działania edukacyjne m. in. organizuje warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, liczne wydarzenia i spotkania, dyskusje, których zadaniem jest przybliżenie odbiorcom tej wyjątkowej formy sztuki, jaką jest teatr.

Teatr Ochoty wraz ze Studiem Koło co roku organizuje również konkurs „Polowanie na motyle”, który skierowany jest do młodych twórców teatralnych – zwycięskie spektakle grane są na deskach Teatru Ochoty, co dodatkowo wzbogaca repertuar teatru.

Bilety i wejściówki do Teatru Ochoty kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru, a także w kasie teatru, która czynna jest w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki od godz. 10.00 do godz. 16.00.

Adres i dojazd

ul. Reja 9
02-053 Warszawa

http://teatrochoty.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

-,-
Średnia ocena

23.01 / 19:00

Dziś / 19:00

Gatunek: Dramat
8.7
Średnia ocena

29.01 / 19:00

30.01 / 19:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Dramat
7.4
Średnia ocena
Nowoczesny, kameralny, świetny
- Włodzimierz

08.02 / 19:00

09.02 / 19:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.