Stalker. Interpretacja - zdjęcie Stalker. Interpretacja - zdjęcie Stalker. Interpretacja - zdjęcie

Średnia ocena

11 oddanych głosów
12 zainteresowanych osób

6.5 / 10

Stalker. Interpretacja

Antoni Ferency, młody dramatopisarz i reżyser tworzy metateatralny spektakl rozgrywający się pod koniec XXI wieku w jednym z najmniejszych i najnowocześniejszych stołecznych teatrów. Widzowie zostają wprowadzeni w pracę aktorów przygotowujących interpretację filmu „Stalker” Andrieja Tarkowskiego.

Przedstawienie Ferencego w ironiczny sposób podejmuje temat teatru przyszłości i widza nowej generacji. Stawia pytania o teatralny kanon i możliwość wspólnoty teatralnej w czasach powszechnego streamingu i nawyku watch on demand. Może za 50 lat teatr będzie jedną z wielu mobilnych aplikacji instalowanych w pakiecie z mediami społecznościowymi?

Czas trwania: 60 minut

Realizacja

Scenariusz i reżyseria: Antoni Ferency

Opracowanie dźwiękowe: Zofia Moruś

Kostiumy: Svenja Gassen

Asystent reżysera: Milena Stryjewska

Koordynacja produkcji: Damian Kalita

Realizacja światła: Witold Juralewicz / Zofia Krystman

Realizacja dźwięku: Piotr Trojanowski

Opinie naszych widzów (1)

  • 3.0/ 10

    Godzina cierpienia, 30 lat terapii. Sztuka, dla ludzi lubiących improwizację.

    an.....@gm...il.com / 21 January 2018

Teatr Ochoty

Teatr Ochoty znajduje się w samym sercu warszawskiej dzielnicy Ochota, jest instytucją kultury m. st. Warszawy. Założony został przez życiowy i teatralny duet – Halinę Machulską i Jana Machulskiego. Obecnie dyrektorem teatru jest Joanna Nawrocka, zaś dyrektorem artystycznym - Igor Gorzkowski.

Teatr Ochoty współpracuje ze Studiem Teatralnym Koło - celem współpracy jest połączenie niezwykle bogatego doświadczenia niezależnej grupy z również cennym doświadczeniem instytucji publicznej.

W niezwykle atrakcyjnym repertuarze Teatru Ochoty znaleźć możemy spektakle inspirowane wieloma współczesnymi dziełami. Dodatkowo Teatr Ochoty prowadzi różnego rodzaju działania artystyczno-społeczne oraz działania edukacyjne m. in. organizuje warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, liczne wydarzenia i spotkania, dyskusje, których zadaniem jest przybliżenie odbiorcom tej wyjątkowej formy sztuki, jaką jest teatr.

Teatr Ochoty wraz ze Studiem Koło co roku organizuje również konkurs „Polowanie na motyle”, który skierowany jest do młodych twórców teatralnych – zwycięskie spektakle grane są na deskach Teatru Ochoty, co dodatkowo wzbogaca repertuar teatru.

Bilety i wejściówki do Teatru Ochoty kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru, a także w kasie teatru, która czynna jest w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki od godz. 10.00 do godz. 16.00.

Adres i dojazd

ul. Reja 9
02-053 Warszawa

http://teatrochoty.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.1
Średnia ocena
Świetny spektakl! Długo pozostał w mojej głowie. Perfekcyjna gra aktorska.
- Bartłomiej

30.08 / 20:00

31.08 / 20:00

Gatunek: Tragikomedia
8.8
Średnia ocena
Świetna sztuka, współczesna tematyka, błyskotliwy humor i dialogi. Gorąco polecam
- Katarzyna

25.08 / 20:00

25.08 / 18:00

+ dostępnych 11 innych terminów

Gatunek: Tragikomedia
8.4
Średnia ocena
Nowoczesny i z przesłaniem. Gorąco polecam!
- Anna

11.09 / 20:00

12.09 / 20:00

Gatunek: Tragikomedia
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.