PUF! - zdjęcie PUF! - zdjęcie PUF! - zdjęcie PUF! - zdjęcie

Średnia ocena

12 oddanych głosów

7,8 / 10

PUF!

Co kryje tajemniczy ogród, pełen szelestów, plusków i cichutkich stuków-puków?… Puf! Puf! niezwykłe stwory wykluwają się jeden po drugim z szarych pufów i unoszą w powietrzu.

Czy to ogromna fruwająca meduza, wielka stonoga, tęczowy wąż morski czy fantastyczny pół ptak - pół ryba? A może coś, czego jeszcze nie znamy i nie potrafimy nazwać? Tajemnice, niezwykłe odkrycia i przeobrażenia…

Do muzyczno-tanecznej podróży przez fantastyczny świat zaczarowanego ogrodu zapraszamy dzieci wieku 1-6 lat.

Czas trwania: 45 minut

Zwiastuny

Realizacja

Pomysł, scenografia i reżyseria: Maria Szajer

Muzyka: Maciej Bąk (RetrovibeStudio.com)

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Fajna zabawa dla maluchow

  al.....@....pl / 19 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Wspaniale przezycie dla dzieci i doroslych :)

  m......@gm...il.com / 21 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Spektakl bardzo mi się podobał.Bardzo dobra gra aktorek. Godny polecenia.

  m......@di...ed.pl / 17 grudnia 2018

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl, jeden z lepszych jakie do tej pory widzieliśmy w tym teatrze. A trzeba dodać, że teatr jest naprawdę dobry i wszystkie spektakle w nim wystawiane bardzo podobają się dzieciom. -Ocena najwyższa. Świetny klimat, a na zakończenie jak zwykle wspólna zabawa dzieci z aktorami. Baaardzo polecam.

  ki.....@po...ta.onet.pl / 30 kwietnia 2018

 • 8,0/ 10

  Spektakl dla małych dzieci , barwny, plastyczny, pobudza wyobraźnię przestrzenną, dodatkowy atut wszystkie dzieci mają możliwość uczestniczyć w przedstawieniu , dotykać rekwizyty. :)

  gr.....@gc...ng.pl / 05 kwietnia 2018

Teatr Niewielki

Siedziba Teatru Niewielkiego znajduje się w Soho Factory w budynku numer 8 przy ul. Mińskiej 25 w Warszawie - to niezwykłe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy, w którym odbywa się wiele imprez kulturalnych, gdzie znaleźć można również wspaniałe kawiarnie i restauracje, a także galerie sztuki. Obecnie dyrektorem zarządzającym teatru jest Wanda Gradek, zaś funkcję dyrektora artystycznego pełni Maria Szajer.

Teatr Niewielki jest to teatr, który od początku do końca powstał z myślą o dzieciach - od spektakli po architekturę wnętrza. Wystrój Teatru Niewielkiego stworzony jest specjalnie z myślą o dzieciach, które uwielbiają kolorowe wnętrze teatru przepełnione zabawkami, kredkami i książkami. Jego nazwa również nie jest przypadkowa.

Teatr Niewielki stworzony został dla NIEWIELKICH widzów - spektakle Teatru Niewielkiego skierowane są do dzieci w wieku 1-7 lat. Spektakle Teatru Niewielkiego kształtują emocjonalną i artystyczną wrażliwość dzieci.

Sala teatralna Teatru Niewielkiego pełna miękkich, kolorowych poduszek przeznaczona jest dla NIEWIELU widzów - pomieścić może 45 osób, dzięki czemu każde dziecko ma bliski kontakt ze sceną i z aktorami - może poczuć się tu komfortowo i bezpiecznie.

Spektakle grane przez Teatr Niewielki są NIEDŁUGIE - ich długość dostosowana jest do możliwości percepcyjnych dzieci, zazwyczaj trwają około 30 minut i połączone są ze wspaniałą zabawą.

Teatr Niewielki operuje NIEWIELOMA środkami - wyobraźnia dzieci uruchamiana jest dzięki prostocie oferowanych przez Teatr Niewielki spektakli.

Repertuar Teatru Niewielkiego dopasowany jest do widzów najmłodszych. Spektakle znajdujące się w repertuarze Teatru Niewielkiego przeznaczone są przede wszystkim dla dzieci w wieku od 1 do 7 lat, lecz swoje miejsce znajdą tu również dzieci nieco starsze. Teatr Niewielki oferuje szeroki wybór spektakli, które w umiejętny sposób zabierają dzieci do ich magicznego świata wyobraźni. W repertuarze Teatru Niewielkiego zobaczyć możemy takie spektakle jak "A co to?", "Dobranoc, Jaśku", "Kółko i Kwadrat", "Król Rur", "HU HU HA!" i wiele innych. Oprócz tego Teatr Niewielki organizuje również wiele lekcji i warsztatów teatralnych stworzonych specjalnie dla dzieci.

Bilety do Teatru Niewielkiego kupić można przez internet za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru, a także w kasie teatru, która czynna jest na godzinę przed każdym spektaklem.

Adres i dojazd

ul. Mińska 25 bud. 74
03-808 Warszawa

www.teatrniewielki.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,4
Średnia ocena

22.06 / 15:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
7,8
Średnia ocena

23.06 / 15:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci

Inne wydarzenia w tej instytucji:

7,8
Średnia ocena

23.06 / 15:30

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
8,6
Średnia ocena
Maluchy były zachwycone
- Joanna

30.06 / 10:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
10,0
Średnia ocena
Wspaniały spektakl. Uczta dla oka i ucha. Najlepszą recenzją jest śmiech małego widza
- Monika

30.06 / 15:30

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.