A co to? - zdjęcie A co to? - zdjęcie A co to? - zdjęcie A co to? - zdjęcie

Średnia ocena

15 oddanych głosów

8.9 / 10

A co to?

Znacie to pytanie, prawda? Czasem powtarzane w kółko i w kółko. Wyraża najistotniejszą cechę każdego brzdąca - ciekawość. Wszystko dla niego jest nowe, fascynujące, godne zbadania. Każdy przedmiot - dla nas opatrzony i banalny - dla dziecka może być odkryciem. A dzięki odrobinie wyobraźni początkiem wspaniałej przygody…

Spektakl A CO TO? odwołuje się do dziecięcej potrzeby odkrywania świata. Jest serią nieustannych przyjemnych niespodzianek, a przecież maluchy tak je lubią! Oddziałuje na wszystkie zmysły - nie tylko wzrok i słuch, ale i dotyk, a nawet… węch. Dzieci mogą - jeśli tylko mają ochotę - bezpośrednio wszystkiego doświadczyć, bo w tym spektaklu nie ma bariery oddzielającej scenę od widowni. Jego scenariusz za każdym razem jest odrobinę inny, bo to maluchy wraz z aktorem odkrywają CO TO, a także CO można z TYM zrobić ciekawego.

O tym spektaklu mówi się najczęściej, że to wspaniała zabawa. Dzieciaki aż piszczą z radości, kiedy z kolorowych dziur w ściance-niespodziance wyłaniają się kolejne tajemnicze przedmioty. Ale "A CO TO?" ma także walory edukacyjne - rozwija spostrzegawczość, pamięć i wyobraźnię, uczy współdziałania i zachęca do przełamywania nieśmiałości.

Spektakl przeznaczony dla dzieci w wieku 1-4 lat.

Czas trwania: 45 minut
Źródło zdjęcia:

Zwiastuny

Realizacja

POMYSŁ I REŻYSERIA: Maria Szajer

SCENGOGRAFIA: Klementyna Frydrych i Weronika Ulicka

Opinie naszych widzów (8)

 • 10.0/ 10

  Świetny dla wszystkich małych dzieci, a szczególnie dla tych do 4 lat. Przydałoby się jeszcze pogłębienie aury teatralnej - np. dzwonki lub gong po przyciemnieniu świateł.

  ha.....@....pl / 26 February 2018

 • 10.0/ 10

  Świetna interakcja aktorki z dziećmi. Na pierwsza wizyte w teatrze dla 3,5-latka bylo ciekawie, ale przedstawienie bylo atrakcyjne tez dla maluszkow. We foyer bardzo rodzinna atmosfera. Polecam

  sc.....@gm...il.com / 26 February 2018

 • 10.0/ 10

  Rewelacja! Polecam wszystkim maluchom. 3-letnia coreczka bawiła sie wyśmienicie!

  ga.....@tl...en.pl / 26 February 2018

 • 10.0/ 10

  Dla dziecka 2,5 letniego to było wyjątkowe przeżycie. Dziewczynka opowiadała o wszystkich zadziwiających wydarzeniach na scenie do późnej nocy (długa ręka, wypadajace piłki, wielki szalik, czapka, pan - bardzo sympatyczny aktor). Dziekujemy za dobrą zabawę:)

  wa.....@gm...il.com / 13 February 2018

 • 10.0/ 10

  Świetny spektakl dla dzieci 2 i 3 letnich - dzieci razem z aktorem braku udział w zabawie.

  wj.....@gm...il.com / 12 February 2018

Teatr Niewielki

Siedziba Teatru Niewielkiego znajduje się w Soho Factory w budynku numer 8 przy ul. Mińskiej 25 w Warszawie - to niezwykłe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy, w którym odbywa się wiele imprez kulturalnych, gdzie znaleźć można również wspaniałe kawiarnie i restauracje, a także galerie sztuki. Obecnie dyrektorem zarządzającym teatru jest Wanda Gradek, zaś funkcję dyrektora artystycznego pełni Maria Szajer.

Teatr Niewielki jest to teatr, który od początku do końca powstał z myślą o dzieciach - od spektakli po architekturę wnętrza. Wystrój Teatru Niewielkiego stworzony jest specjalnie z myślą o dzieciach, które uwielbiają kolorowe wnętrze teatru przepełnione zabawkami, kredkami i książkami. Jego nazwa również nie jest przypadkowa.

Teatr Niewielki stworzony został dla NIEWIELKICH widzów - spektakle Teatru Niewielkiego skierowane są do dzieci w wieku 1-7 lat. Spektakle Teatru Niewielkiego kształtują emocjonalną i artystyczną wrażliwość dzieci.

Sala teatralna Teatru Niewielkiego pełna miękkich, kolorowych poduszek przeznaczona jest dla NIEWIELU widzów - pomieścić może 45 osób, dzięki czemu każde dziecko ma bliski kontakt ze sceną i z aktorami - może poczuć się tu komfortowo i bezpiecznie.

Spektakle grane przez Teatr Niewielki są NIEDŁUGIE - ich długość dostosowana jest do możliwości percepcyjnych dzieci, zazwyczaj trwają około 30 minut i połączone są ze wspaniałą zabawą.

Teatr Niewielki operuje NIEWIELOMA środkami - wyobraźnia dzieci uruchamiana jest dzięki prostocie oferowanych przez Teatr Niewielki spektakli.

Repertuar Teatru Niewielkiego dopasowany jest do widzów najmłodszych. Spektakle znajdujące się w repertuarze Teatru Niewielkiego przeznaczone są przede wszystkim dla dzieci w wieku od 1 do 7 lat, lecz swoje miejsce znajdą tu również dzieci nieco starsze. Teatr Niewielki oferuje szeroki wybór spektakli, które w umiejętny sposób zabierają dzieci do ich magicznego świata wyobraźni. W repertuarze Teatru Niewielkiego zobaczyć możemy takie spektakle jak "A co to?", "Dobranoc, Jaśku", "Kółko i Kwadrat", "Król Rur", "HU HU HA!" i wiele innych. Oprócz tego Teatr Niewielki organizuje również wiele lekcji i warsztatów teatralnych stworzonych specjalnie dla dzieci.

Bilety do Teatru Niewielkiego kupić można przez internet za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru, a także w kasie teatru, która czynna jest na godzinę przed każdym spektaklem.

Adres i dojazd

ul. Mińska 25 bud. 74
03-808 Warszawa

www.teatrniewielki.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.4
Średnia ocena
Świetna rozrywka dla maluszków ☺️ dzieci bardzo zaangażowane, prowadzące przygotowane! Gorąco polecam
- Joanna

Dziś / 11:30

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
9.0
Średnia ocena

29.11 / 10:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci

Inne wydarzenia w tej instytucji:

7.8
Średnia ocena
Świetny spektakl, świetny klimat, a na zakończenie jak zwykle wspólna zabawa dzieci z aktorami. Baaardzo polecam
- Arkadiusz

15.12 / 10:30

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
9.3
Średnia ocena
Sztuka była ciekawa
- Karol

25.11 / 10:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
-,-
Średnia ocena

Dziś / 10:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.