Dzikie Ballady Adama M. - zdjęcie

Średnia ocena

16 oddanych głosów

8,8 / 10

Dzikie Ballady Adama M.

Zapomniane, dziwne i metafizyczne wiersze inspirowane ludowymi legendami na pograniczu pogaństwa i chrześcijaństwa o zjawach, nimfach i duchowości romantycznej. Joanna Szczepkowska zestawiła je z muzyką prasłowiańską. To wieczór intensywnych przeżyć w klimacie wczesnego Romantyzmu. Instrumentalista Michał Dudziński wykorzystuje stare, polskie instrumenty.

W spektaklu występuje Joanna Szczepkowska.

Czas trwania: 60 minut
Źródło zdjęcia: Chris Niedenthal

Opinie naszych widzów (9)

 • 10,0/ 10

  Adam M. to dziś poeta prawie zapomniany. Joanna Sz. przywraca nam tego wybitnego, rzeczywiście dzikiego i nieco szalonego romantyka. Spektakl znakomity, dla tych, co jeszcze pamiętają i dla tych, którzy twierdzą że poezja to nuda. Bo - w każdym razie w wykonaniu Pani Sz. - jest fascynująca.

  ma.....@ga...ta.pl / 22 lutego 2018

 • 10,0/ 10

  Autorski Teatr Na Dole Pani Joanny Szczepkowskiej to miejsce godne polecenia. Intymna atmosfera, bliski kontakt z aktorka pozostawiaja pozostaja na dlugo w pamieci. Niezapomnianego przezycie.

  ka.....@....pl / 15 stycznia 2018

 • 10,0/ 10

  Od lat kibicuję pani Joannie w jej zawodowym i pozazawodowym życiu. Nie rażą mnie zmienne nastroje, życzę Jej powodzenia - również na tej scence. Jest świetną aktorką, szkoda tylko, że tak przerażająco zmęczoną codziennością. Pani Joanno - proszę się trzymać. Popieram to co Pani robi, mówi i jak przeżywa...

  sl.....@....pl / 14 stycznia 2018

 • 10,0/ 10

  Treść - wiadomo. Wykonanie też znakomite. Klimat teatrzyku miły i ciepły. Czułem się jak licealista na progu tego co miało być takie ciekawe i wspaniałe a źe okazało się inne. No cóż. Bez poetów byłoby gorzej.

  wj.....@....pl / 05 stycznia 2018

 • 9,0/ 10

  Jak zwykle wzruszający spektakl!

  ch.....@gm...il.com / 31 stycznia 2019

 • 9,0/ 10

  Byłby idealny, gdyby obecność muzyka na scenie była jeszcze bardziej przez niego samego uzasadniona.

  m......@in...ia.pl / 08 lutego 2018

 • 9,0/ 10

  Wczoraj był to mój pierwszy raz w Teatrze Na Dole. Dowiedziałam się o tym miejscu z wywiadu z Panią Joanną Szczepkowską w ostatnim Newsweeku i cieszę się, że udało mi się za Waszym pośrednictwem nabyć miejscówki. Jestem pewna, że będę w tym miejscu częstym gościem

  iz.....@gm...il.com / 04 stycznia 2018

 • 8,0/ 10

  Dobra atmosfera,kamersalny klimst

  el.....@gm...il.com / 04 stycznia 2018

 • 5,0/ 10

  Kilka wyrecytowanych ballad. Pani Szczepkowska niestety mylila troche tekst-przynajmniej trzy razy.Troche przykrotkie.45 minut. Miejsce sympatyczne, choc momentami moga zaklocac odglosy w gory, z klubu.

  da.....@tl...en.pl / 28 kwietnia 2018

Teatr Na Dole - Adres i dojazd

http://joannaszczepkowska.pl/index.php/teatrnadole

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.