ADHD i inne cudowne zjawiska - wykład nieprzewidywalny - zdjęcie ADHD i inne cudowne zjawiska - wykład nieprzewidywalny - zdjęcie

Średnia ocena

45 oddanych głosów
3 zainteresowane osoby

9.0 / 10

ADHD i inne cudowne zjawiska - wykład nieprzewidywalny

ADHD i inne cudowne zjawiska – wykład nieprzewidywalny to artystyczne spojrzenie na tzw. Deficyt Uwagi. Joanna Szczepkowska oprócz aktorstwa i literatury zajmuje się problem ADHD u dorosłych: To zjawisko jednocześnie zabawne, dramatyczne, inspirujące i destrukcyjne, a przede wszystkim malownicze, dlatego scena jest dobrym miejscem na próbę zrozumienia tego zespołu. Chciałam uświadomić ludziom, że istnieje zjawisko, które daje klucz do zrozumienia wielu mechanizmów naszych zachowań. To tym istotniejsze, że lekarze nadal są na ogół sceptyczni wobec ADHD osób dorosłych. Dlatego bardzo zależało mi na wiarygodności tego tekstu. W jednej recenzji ze spektaklu znalazłam określenie, że to improwizacja, happening. Nic bardziej błędnego – tekst jest na scenie mówiony, co do litery, a stworzenie wrażenia improwizacji jest wyzwaniem artystycznym spektaklu.

Czas trwania: 75 minut

Realizacja

reżyseria: Joanna Szczepkowska

Opinie naszych widzów (23)

 • 10.0/ 10

  Ten spektakl obejrzałam jako czwarty z repertuaru Joanny Szczepkowskiej w Teatrze na Dole. Jestem pod wrażeniem! Zarówno temat, jak i jego ujęcie są frapujące i zapadają w pamięci.

  ch.....@gm...il.com / 05 November 2018

 • 10.0/ 10

  Przykuwający uwagę, artystycznie perfekcyjny, z treściami, które na długo pozostają w głowie i skłaniają do refleksji.

  ka.....@so...is.pl / 14 June 2018

 • 10.0/ 10

  Bardzo inspirujący i trzymający uwagę (nomen omen - przy temacie deficytu uwagi) spektakl. Pani Joanna, jak zwykle, fenomenalna i jedyna w swoim rodzaju!

  ma.....@....pl / 31 May 2018

 • 10.0/ 10

  Doskonała komedia.

  wo.....@gm...il.com / 16 March 2018

 • 10.0/ 10

  Wspaniały ,cudowna i przyjazna atmosfera Pani Szczepkowska osobiście wita widzów.Po spektaklu odpowiada na pytania.Panie zagrały prawdziwie i szczerze prosto z duszy,Dziękuję pójdę raz jeszcze.

  ew.....@on...et.pl / 05 March 2018

Teatr Na Dole

Teatr na Dole – to nowo stworzony teatr Joanny Szczepkowskiej oparty na jej tekstach. Sztuki, które Joanna Szczepkowska grała dotychczas w różnych teatrach teraz będą skupione na jednej scenie. Jest to scena bardzo niewielka co stanowi szczególne artystyczne wyzwanie. Teatr działa tylko w środy na terenie Clubu Boho na ulicy Żurawiej 22. Joanna Szczepkowska jest autorką sztuk i jednocześnie też reżyserką większości pokazywanych tu spektakli i autorką scenografii. Po spektaklu odbywa się zwykle spotkanie w kawiarni mieszczącej się nas sceną. Spotkanie dotyczy albo tematu spektaklu albo wokół innych spraw. Ma luźny charter, raczej towarzyski. Na górze można też obejrzeć niektóre rysunki i obrazy Joanny Szczepkowskiej. Zapraszamy w każda środę.

Adres i dojazd

ul. Żurawia 22
00-515 Warszawa
(Club Boho)

http://joannaszczepkowska.pl/index.php/teatrnadole

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.1
Średnia ocena
Wspaniała rozrywka, świetna gra aktorska, polecam wszystkim.
- Beata

05.12 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
10.0
Średnia ocena
Super! Polecam wszystkim, ja wybiorę się jeszcze nie raz
- Barbara

03.12 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

9.5
Średnia ocena
Bardzo dobry tekst i mistrzowskie wykonanie. Joanna Szczepkowska to wybitna aktorka i bardzo utalentowana pisarka. Polecam gorąco ten spektakl!
- Elżbieta

28.11 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Kabaret
9.5
Średnia ocena
Bardzo zabawna, ale jednocześnie głęboko refleksyjna sztuka. Fantastycznie zagrana. Nic dziwnego, że bawi widownię od 1997 roku
- Ewa

21.11 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.