Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów

Teatr MY

Teatr MY to marka, stworzona przez producentów teatralnych z długoletnim doświadczeniem Mariolę Berg i Zdzisława Marcinkowskiego. MY oznacza, ze z nas jest siła, pomysły, kreacja, determinacja, konsekwencja.
Tworzymy silny duet artystyczno-organizacyjny. MY to także zespół złożony z twórców, aktorów, realizatorów i ekipy technicznej. Teatr MY gwarantuje wysoką jakość.

Teatr MY gości na deskach teatrów w Polsce i zagranicą. Wierzymy, że MY pozostawia za sobą tylko dobre wspomnienia tak artystyczne jak i organizacyjne, Często wracamy do tych samych sal, grając to samo przedstawienie. Cieszy nas to i mobilizuje.

Dzięki naszym wieloletnim doświadczeniom w show-biznesie, możemy poszczycić się m.in. produkcjami spektakli teatralnych: ”Belfer” z Wojciechem Pszoniakiem w reżyserii Michała Kwiecińskiego, „Kocham Okeeffe” z Małgorzatą Zajączkowską i Krzysztofem Kolbergerem w reżyserii Krzysztofa Kolbergera,. Już jako Teatr MY pracujemy na własną markę; ostatnie nasze produkcje to komedie z tekstami Marcina Szczygielskiego i w reżyserii Olafa Lubaszenko: „SINGLE I REMIKSY” z Anną Muchą, Katarzyną Maciąg (wcześniej z Weroniką Książkiewicz), Lesławem Żurkiem, Wojtkiem Medyńskim oraz "KOCHANIE NA KREDYT" z Agnieszką Sienkiewicz, Filipem Bobkiem, Małgorzatą Pieczyńską , Przemysławem Sadowskim i Piotrem Zeltem.

Repertuar Teatr MY w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.