„MINIMALSI” / ONLINE - zdjęcie „MINIMALSI” / ONLINE - zdjęcie „MINIMALSI” / ONLINE - zdjęcie „MINIMALSI” / ONLINE - zdjęcie „MINIMALSI” / ONLINE - zdjęcie „MINIMALSI” / ONLINE - zdjęcie „MINIMALSI” / ONLINE - zdjęcie

Średnia ocena

28 oddanych głosów

8,6 / 10

„MINIMALSI” / ONLINE

„MINIMALSI”

Sztuka o ludziach, którzy zmieniają swoje życie na lepsze.

„MINIMALSI” to spektakl, który opowiada o tym, jak można odmienić swoje życie minimalizując w nim rzeczy, ludzi, emocje i skupiając się na tym, co niezbędne do tego aby być szczęśliwym. To sztuka o poszukiwaniu siebie i byciu sobą w świecie, w którym wartości materialne wypierają wartości duchowe. Forma spektaklu, ascetyczna, skupiona na relacji aktorów z widzami, to odpowiedź artystów TEATRU ME/ST na obecną sytuacją na świecie. To próba zdefiniowanie teatru na nowo, powrotu do korzeni, odnalezieniu prawdy, która tkwi w każdym człowieku.

Spektakl porusza szeroko pojętą tematykę filozofii minimalistycznej. A dzięki oszczędnym zabiegom teatralnym oraz nastrojowej muzyce wykonywanej na żywo, daje wytchnienie od otaczającej nas rzeczywistości. To niezwykle emocjonalne i pełne ujmujących nastrojów spotkanie z artystami, z których każdy zmaga się z maksymalizmem w swoim życiu i próbuje odrzucić to co zbędne, aby na nowo odnaleźć siebie.

Sztuka "MINIMALSI" to balsam dla tych, którzy czują, że nadmiar przeszkadza im w codziennym życiu i relacjach z bliskimi.

Zapraszamy do świata „MINIMALSÓW”. Ludzi, którzy w końcu są naprawdę sobą.

Od 13 roku życia.

Działalność teatru jest współfinansowana przez m.st. Warszawę w ramach projektu TEATR ME/ST w Pawilonie SARP - miejsce spotkań kulturalnych.

Źródło zdjęcia: Ada Burzyńska

Obsada

OBSADA: Dagmara Bąk, Magdalena Engelmajer, Aleksandra Tomaś, Kamil Błoch

GITARA KLASYCZNA NA ŻYWO: Szymon Turkiewicz

Realizacja

INSCENIZACJA/ POMYSŁ/ REALIZACJA: ME/ST

Współautorami tekstu sztuki są występujący w niej aktorzy.

SCENOGRAFIA / KOSTIUMY: Magdalena Engelmajer

TEATR ME/ST - Adres i dojazd

Pałac Zamoyskich (Pawilon SARP)
ul. Foksal 2
00-366 Warszawa

http://mestteatr.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.