Wieczór musicalowy - Broadway Babies | rewanż - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

8,0 / 10

Wieczór musicalowy - Broadway Babies | rewanż

Wieczory Musicalowe - to cykl koncertów prezentujący największe przeboje musicalowe, realizowany już kolejny rok w siedzibie Mazowieckiego Instytutu Kultury, stanowiący przegląd najpiękniejszych i jednych z najdoskonalszych musicali jakie kiedykolwiek powstały., kończąc na najnowszych produkcjach, które pomimo, że grane już od prawie 10 lat zaliczane są do najnowszych pozycji Broadwayu w Nowym Jorku, czy West Endu w Londynie. Wieczory Musicalowe to najlepsza muzyka w takim też wykonaniu, a przy tym niepowtarzalna okazja obcowania z wybitnymi dziełami kompozytorów najsłynniejszych musicali.

Po listopadowym koncercie „Broadway Babies”, w którym panowie prezentowali songi żeńskich bohaterek musicali, pora na drugą odsłonę interpretacyjnych potyczek: scenę przejmują panie! Trzy wspaniałe wokalistki i aktorki: Marta Florek, Basia Gąsienica Giewont oraz Ewa Łobaczewska przedstawią swoje interpretacje najciekawszych i najpiękniejszych męskich partii musicalowych. Towarzyszyć im będzie znana już z poprzednich koncertów i doceniona przez warszawską widownię pianistka – Karina Komendera.

Będzie słodko, drapieżnie, wzruszająco i energicznie. Czy panie wypadną lepiej niż listopadowe Divy z „Broadway Babies”? Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne – musical znów będzie górą!

Na scenie występuje Barbara Gąsienica-Giewont, Ewa Łobaczewska, Marta Florek, Karina Komendera.

Źródło zdjęcia:

Realizacja

WOKAL: Marta Florek, Basia Gąsienica Giewont, Ewa Łobaczewska

FORTEPIAN: Karina Komendera

Opinie naszych widzów (2)

  • 9,0/ 10

    Bardzo dobry pomysl na przedstawienie i powinno takich być wiecej

    el.....@....pl / 31 stycznia 2017

  • 5,0/ 10

    Doskonałe wokalistki,bardzo dobry wybór utworów,mierny konferansjer

    kr.....@on...et.pl / 20 stycznia 2017

Teatr Mazowiecki - Adres i dojazd

http://www.mik.waw.pl

Kup bilet