Urodziny Turli i Taja - zdjęcie Urodziny Turli i Taja - zdjęcie Urodziny Turli i Taja - zdjęcie

Średnia ocena

13 oddanych głosów

6.9 / 10

Urodziny Turli i Taja

W krainie Turli i Taja dzisiaj wielki dzień - Pierwsze Urodziny! Poznamy Turli i Taja, dowiemy się, co lubią robić najbardziej, będziemy się z nimi turlać, bawić i krążyć w labiryncie. Powitamy ich gości i przygotujemy wspólnie przyjęcie urodzinowe z wielkim tortem. Świętujcie z nami urodziny Turli-Taja! Przedstawienie dla dzieci od 0 do 5 lat.

Czas trwania: 45 minut

Realizacja

Tekst: Pola Wójcik

Muzyka: Zuzanna Całka

Opinie naszych widzów (6)

 • 10.0/ 10

  Świetny spektakl. Dzieciaki dawno nie bawiły się tak dobrze w teatrze. Aktorzy potrafili rozbawić zarówno młodszych jak i starszych.

  te.....@gm...il.com / 04 May 2017

 • 10.0/ 10

  Rewelacyjna zabawa zarówno dla maluchów jak i rodziców. Polecam!

  te.....@gm...il.com / 13 April 2017

 • 10.0/ 10

  synek świetnie się bawił, nie zdążył się zmeczyc i znudzić, więc czas dobrany idealnie.

  ba.....@....net / 10 April 2017

 • 8.0/ 10

  Plusy - Spektakl bardzo spodobał się mojej prawie 3 letniej córeczce, choć zdziwiła się że taki krótki. Podoba mi się włączenie dzieci do wspólnej zabawy i dobra interakcja prowadzących z dziećmi. Minusy - za tą cena przedstawienie mogłoby być dłuższe. 35 zł za 40 minut zabawy to sporo nawet jak na realia Warszawskie. Szczególnie, że rodzic też płaci cenę biletu - co daje 70 zł za wejście rodzica z dzieckiem. Tyle samo płaci się za wejście dwóch osób do Opery Narodowej (balkon III) na np. Wilhelma Tella, który trwa ok 4 godz.

  ol.....@gm...il.com / 20 February 2017

 • 8.0/ 10

  Bardzo dobry pomysł ze strefą poduszkową dla maluchów. Dobry pomysł z przeplataniem interaktywnej zabawy piosenkami. Ładny, prosty i dziecięcy aranż muzyczny. Mniej mi się podobały dość budżetowe dekoracje.

  qu.....@po...ta.onet.pl / 23 January 2017

Teatr Maskarada

Teatr Maskarada powstał w 2013 roku. Jego założycielką jest Małgorzata Domańska. Obecna siedziba teatru znajduje się przy ul. Nowy Świat 63 w Warszawie.

Teatr Maskarada stworzony został z myślą o dzieciach - jest to najlepszy dziecięcy teatr, którego celem jest edukacja oraz zabawa teatralna z dziećmi.

Repertuar Teatru Maskarada jest niezwykle bogaty. Teatr Maskarada podczas spektakli zabiera wszystkie dzieci do magicznego świata teatru. Spektakle grane w Teatrze Maskarada skierowane są do dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym, a także tych jeszcze młodszych. W Teatrze Maskarada zobaczyć możemy m. in. takie spektakle jak "Elfy i fabryka prezentów", "Chmurka i Bartek", "Urodziny Turli i Taja, "Kuba i Buba, czyli awantura do kwadratu" i wiele innych.

Oprócz tego Teatr Maskarada organizuje wiele działań edukacyjnych, do których należą warsztaty teatralne, plastyczne i taneczne m. in. takie jak „Sztuka życia”, „Lalka w teatrze”, „Teatr tańca dla dzieci”,

Młodzi widzowie dzięki formie, jaką oferuje Teatr Maskarada i scenie, która daje dzieciom odpowiednią przestrzeń, mają bliski kontakt ze spektaklem oraz z aktorami.

Bilety do Teatru Maskarada kupić można przez internet za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl lub wchodząc przez stronę internetową teatru, a także w kasie teatru, która otwarta jest na godzinę przed każdym spektaklem.

Adres i dojazd

"Nowy Świat Muzyki"
ul. Nowy Świat 63 (róg Świętokrzyskiej)
00-042 Warszawa

http://maskarada.waw.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

10.0
Średnia ocena

30.09 / 17:30

01.10 / 16:00

Gatunek: Dla dzieci
8.9
Średnia ocena
Polecam dzieciom i dorosłym! Piękna scenografia, gra, lalki - mistrzostwo!
- Adam

16.09 / 17:30

17.09 / 12:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Dla dzieci
7.8
Średnia ocena

28.10 / 17:30

29.10 / 12:00

Gatunek: Dla dzieci
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.