Tupu-tup - zdjęcie Tupu-tup - zdjęcie Tupu-tup - zdjęcie Tupu-tup - zdjęcie Tupu-tup - zdjęcie Tupu-tup - zdjęcie

Średnia ocena

41 oddanych głosów

7,8 / 10

Tupu-tup

Kto najszybszy? Kto wygra wyścigi? Zając, dżdżownica,jaskółka czy brzydki kaczątko? Będziemy biegać po piasku i po śladach. Dowiemy się czy wszyscy polubili kaczątko. Zapraszamy na sensoryczny spektakl na podstawie baśni H. Ch. Andersena "Szybkobiegacze" i "Brzydkie kaczątko" .

Spektakl przeznaczony dla dzieci od 1 do 5 roku życia.

W spektaklu występuje Agnieszka Senderowska, Justyna Gumienna, Anna Bakalarska.

Czas trwania: 45 minut
Źródło zdjęcia:

Realizacja

Inscenizacja i scenografia: Małgorzata Domańska

Muzyka: Zuzanna Całka

Choreografia: Agnieszka Senderowska

Opinie naszych widzów (15)

 • 10,0/ 10

  Moje wnuczki 4 i 2 latka były zachwycone. Często chodzimy do teatru i dla mojej dwulatki najwięcej przedstawień jest u Was i w tatrze Niewielki. Dużym plusem jest bliskość aktorów i zabawa po spektaklu. Pozdrawiam

  se.....@tl...en.pl / 05 marca 2019

 • 10,0/ 10

  niestety, nie moga sie wypowiedziec poniewaz wnuk odmówił pójścia do teatru ... przykro mi, chętnie oddałabym bilety ale nie miałam komu .... no cóż .... miłośnik teatru nam nie rośnie (b. żałuję) .... raczej legionista ..

  tz.....@gm...il.com / 12 marca 2018

 • 10,0/ 10

  Przedstawienie bardzo pouczające, ciekawe, zabawne i kolorowe. Dzieci były bardzo zainteresowane. Mój wnuczek nie chciał wyjść z teatru. Bardzo dobry pomysł z kontaktem aktorów po spektaklu ( zdjęcia ). W drodze powrotnej z teatru opowiadał swojemu tacie ( mojemu synowi) wrażenia. Mamy porównanie, gdyż staram się od pewnego czasu wprowadzać wnuczka w świat kultury. Było to jedno z lepszych przedstawień dla małych dzieci. Będziemy częściej odwiedzać Teatr Maskarada. Serdecznie pozdrawiam, Babcia Kubusia

  ma.....@gm...il.com / 26 lutego 2018

 • 10,0/ 10

  bardzo dobra scenografia, przyjemna atmosfera, profesjonalna gra aktoeska

  li.....@....pl / 04 lutego 2018

 • 10,0/ 10

  Bardzo fajne przedstawienie, 3,5 letni synek jest zachwycony, polecam.

  al.....@....pl / 29 stycznia 2018

 • 10,0/ 10

  Koncentruje uwagę i zachęca do zabawy nawet najmniejszych widzów :-)

  ma.....@po...ta.onet.pl / 06 listopada 2017

 • 8,0/ 10

  Bardzo mily i przyjazny klimat!

  ka.....@bu...ce.fr / 05 listopada 2018

 • 7,0/ 10

  Fajny, tylko końcowy przekaz może być dla dzieci niezrozumiały. Kiedy brzydkie kaczątko okazuje się być piękne lepiej byłoby aby nie zmieniało stroju na inny. Wtedy łatwiej będzie dzieciom zrozumieć, ze nie chodzi o powierzchowność, ale o to ze można być pięknym wewnętrznie. Inaczej dzieci rozumieją to dosłownie.

  Ig.....@gm...il.com / 22 marca 2018

 • 7,0/ 10

  Byliśmy na spektaklu z dziećmi w wieku 2 i 4 lat. Była to już nasza trzecia wizyta w teatrze (wcześniej bywaliśmy w innych teatrach) i niestety teraz dzieciaki bardzo sie wynudziły (inne spektakle bardziej im się podobały). Być może tematyka im nie odpowiadała (fabuła oparta na klasycznych utworach). Natomiast gra aktorska była OK. Generalnie polecam, ale pod warunkiem, że dziecko dobrze zna co najmniej bajki o brzydkim kaczątku oraz żółwiu i zającu.

  ka.....@....pl / 26 lutego 2018

 • 7,0/ 10

  Fajny, zabawny, Córka nie chciała wychodzić z teatru :)

  ed.....@gm...il.com / 29 stycznia 2018

 • 7,0/ 10

  https://podrozujac.com/2017/11/28/teatr-maskarada-warszawa/

  ka.....@gm...il.com / 28 listopada 2017

 • 5,0/ 10

  spektakl średni. Dzieci w wieku 3 lat się nudziły. Słabe nagłośnienie, nudny scenariusz. Po spektaklu fajna była możliwośc zabawy sensorycznej. Ale z tego co widziałam częśc dzieci bawiła się poza salą na macie w konciku. Co mi się nie podobało? Pan chodzący z lizakami i dający dzieciom, nie pytając się d=rodziców czy można. Np moje dziecko nie moze jesc lizaków bo jest uczulone, a mimo to dostało.

  pa.....@in...ia.pl / 29 stycznia 2018

 • 5,0/ 10

  Spektakl ciekawy i barwny jednak za mało angazuje w trakcie mala widownie. Przez to dzieci traca uwagę. Mysle, ze pomogloby gdyby dzieci w trakcie spektaklu były bardziej angażowane tak jak na przedstawieniu Wesole Koty czy Co w trawie bzyczy.

  ed.....@he...el.com / 06 listopada 2017

 • 2,0/ 10

  Cena wysoka, zabawa słaba. Wszystko trwało pół godziny...

  Ka.....@gm...il.com / 14 marca 2019

 • 2,0/ 10

  Podobała mi się prostota dekoracji i rekwizytów - "coś z niczego". Strona fabularna pozostawiła wiele do życzenia. Pomysłodawcom zabrakło spójnej koncepcji przedstawienia, zdefiniowania grupy docelowej. Na sali mamy 2- 4 latki, a infantylne piosenki śpiewane przez Kaczuszki - jedna kaczka, druga kaczka, trzecia kaczka - Siup, przeplatane pompatycznymi treściami np o wartości rodziny lub o patriotycznej naturze Jaskółki. W kociołku tym mamy jeszcze zbyt dużo piosenek (ze zbyt głośnym podkładem muzycznym z taśmy) o lirycznym lub żartobliwym wydźwięku, ale chyba też nie do końca dla małych dzieci. Wszystko to czyni spektakl zbyt długim i nużącym, nawet dla 4- latki z którą udałam się na przedstawienie. Wydane 80 zł można było zagosppodarować zupełnei inaczej i lepiej. Więcej nie zaszczycę teatrzyku swoją obecnością. Twórcy powinni uczyć się robienia widowisk od najlepszych - Teatru Małego Widza czy Teeatru Niewielkiego. Tak robią to profesjonaliści, a spektakl "Tupu tup" to niestety - proszę wybaczyć - amatorszczyzna w fazie koncepcyjnej. Duże brawa dla Aktorek, które zagrały to całkiem nieżle. Mimo to przedstawienie się nie broni...

  ma.....@tl...en.pl / 14 marca 2018

Teatr Maskarada - Adres i dojazd

Nowy Świat Muzyki
ul. Nowy Świat 63 (róg Świętokrzyskiej)
00-042 Warszawa

http://maskarada.waw.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.