Akt równoległy - zdjęcie Akt równoległy - zdjęcie Akt równoległy - zdjęcie Akt równoległy - zdjęcie Akt równoległy - zdjęcie Akt równoległy - zdjęcie Akt równoległy - zdjęcie

Średnia ocena

32 oddanych głosów

8,9 / 10

Akt równoległy

I kto by pomyślał, że wszystko zaczęło się od zamieszczonej w gazetce parafialnej reklamy miłego, uroczego i zacisznego hoteliku. Pewnego wieczoru zjawiają się tam dwie pary kochanków i jak zapewne domyślacie się Państwo, każdy z nich pełnoprawnego małżonka zostawił w mieście. I w tym momencie ten opis właściwie powinien się skończyć, aby nie popsuć Wam zabawy, co i tak jest zupełnie niemożliwe! Jeden z najbardziej zabawnych tekstów, jaki kiedykolwiek został napisany dla teatru. Opowieść o trudach tego „pierwszego” skoku w boku i małżeńska komedia omyłek, ale czy tylko? Tak naprawdę jest jeszcze jeden ważny, tajemniczy bohater - zupełnie niegroźny, nieco fajtłapowaty, nieco powolny i trochę ...Ale zobaczcie sami, bycie zaskakiwanym jest nieprawdopodobnie śmieszne i urocze.

W spektaklu występują między innymi Anna Pijanowska jako Sally, Maciej Namysło jako Roger, Paweł Kumięga jako Roger, Katarzyna Tlałka jako Helen, Piotr Pilitowski jako Ferris, Karol Polak jako Geoff.

Czas trwania: 120 minut

Realizacja

Tłumaczenie: Emilia Miłkowska

Reżyseria: Tadeusz Łomnicki

Opieka Artystyczna: Małgorzata Bogajewska

Scenografia: Ewa Mroczkowska

Muzyka: Adam Prucnal

Inspicjent: Anita Wilczak - Leszczyńska

Sufler: Martyna Rezner

Opinie naszych widzów (10)

 • 10,0/ 10

  gra aktorów wspaniała, gorąco polecam

  go.....@....pl / 12 marca 2020

 • 10,0/ 10

  Sztuka rewelacyjna, super scenariusz, gra aktorów pierwsza klasa. Szczerze polecam

  ag.....@gm...il.com / 09 marca 2020

 • 10,0/ 10

  lekka komedia, dobrze zagrana. polecam!

  an.....@im...24.pl / 14 stycznia 2020

 • 10,0/ 10

  doskonały spektakl. Pełny relaks i dużo śmiechu. Gorąco polecam.

  b......@in...ia.pl / 19 listopada 2018

 • 10,0/ 10

  świetny zabawny doskonały polecam!!!!!!

  le.....@in...ia.pl / 27 września 2018

 • 10,0/ 10

  SPEKTAKL BARDO FAJNY , WSPANIAŁA ROZRYWKA DLA CAŁEJ RODZINY , ZROZUMIAŁY TAK DLA MŁODYCH JAK I STARYCH , NIKOGO NIE OBRAŻA , NIE WZBUDZA NEGATYWNYCH EMOCJI , WSPANIAŁA GRA AKTORÓW , KTÓRZY POTRAFIĄ ROZŚMIESZYĆ WIDZA SWOJĄ GRĄ . BRAWO WIĘCEJ TAKICH

  an.....@....pl / 29 maja 2017

 • 9,0/ 10

  Aktorzy świetni , potrafią z miernego tematu wykrzesać duzo śmiechu. Brawo . Nie popieram jednak używania wulgaryzmów na scenie teatralnej choć jest ich tak wiele w polskiej produkcji filmowej. Możemy pośmiać się wulgarnych przerywników, niech nadal teatr będzie sceną także dla "kultury językowej".

  b7.....@gm...il.com / 10 stycznia 2020

 • 9,0/ 10

  Pełen profesjonalizm na deskach jednego z największych teatrów w mieście. Fabuła trzyma w napięciu do ostatniej chwili. Warto się wybrać. Polecam!

  ae.....@po...ta.onet.pl / 01 maja 2018

 • 6,0/ 10

  Jak rozśmieszyć publiczność do łez ? Trudne zadanie - nie zawsze się udaje - tym razem udał się trochę :) Naturalność to chyba dobra droga

  ar.....@....pl / 28 kwietnia 2018

 • 2,0/ 10

  Spektakl znakomity, mąż śmiał się co 30 sekund. Ja z mojej strony bylam zachwycona grą aktorską. Wspaniale spędziliśmy wieczór. Polecam wszystkim bez względu na wiek.

  ir.....@po...ta.onet.pl / 09 marca 2020

Teatr Ludowy - Adres i dojazd

http://www.ludowy.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.