Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Warszawie, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Dzięki filtrom możesz wybrać konkretny gatunek, datę, muzeum, koncert czy teatr. Repertuar Warszawa możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.
  3. Jeśli chcesz wybrać repertuar konkretnego teatru, muzeum, czy innej instytucji kultury, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  4. Możesz wybrać zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar w określonym czasie.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatrów Warszawa.

Teatr Ludowy

ul. Osiedle Teatralne 34, Kraków

Teatr Ludowy został otwarty w 1955 r. Dyrektorem teatru jest Małgorzata Bogajewska. Okazały gmach, mieszczący się w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie został zaprojektowany przez Janusza i Martę Ingardenów oraz Jana Dąbrowskiego i jest wzorowym przykładem architektury realizmu socjalistycznego. Miejsce od zawsze charakteryzowało się awangardowym podejściem do sztuki. Jednak obecnie profil placówki jest bardziej komunikatywny i różnorodny.

Repertuar Teatru Ludowego nastawiony jest na dotarcie do szerokiej publiczności. Teatr Ludowy otwarty jest na poszukiwanie nowej estetyki i innowacyjnego języka teatralnego. Chętnie podejmowane są tematy polityczne i społeczne.

Spektakle Teatru Ludowego to przede wszystkim komedie, klasyczne polskie i europejskie przedstawienia, monodramy, adaptacje prozy, współczesne dramaty, a także spektakle dla dzieci.

Jednak oferta Teatru Ludowego to również warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz projekt „Przewodnicy zmysłów”, czyli spektakl-instalacja dla osób niewidomych i widzących, który można podziwiać poprzez słuch, dotyk, zapach lub smak.

Bilety i wejściówki do Teatru Ludowego w najlepszych cenach kupić można na portalu www.eWejsciowki.pl

Repertuar Teatr Ludowy w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.