Alicja w Krainie Czarów | ONLINE - zdjęcie Alicja w Krainie Czarów | ONLINE - zdjęcie

Średnia ocena

10 oddanych głosów
13 zainteresowanych osób

7,1 / 10

Alicja w Krainie Czarów | ONLINE

Czy do tego, by znaleźć się w krainie snu potrzeba cudu? A może jedynie wyobraźni i przekonania, że to właśnie za jej sprawą dziecięcy pokój jest w stanie przemienić się w przestrzeń fikcji i nonsensu? Gdy zabawą rządzi dziecko, ucieczka od realności jest równie prawdopodobna, co szczęśliwy powrót do codziennego życia.

Adaptację angielskiej powieści, dla dzieci i dorosłych, Lewisa Carrolla pt. Alicja w Krainie Czarów, należącej do klasyki światowej literatury, przygotowuje wybitny reżyser, Aleksiej Leliawski. Podróż, która przyniesie niespodzianki nie tylko tytułowej bohaterce, odbywać się będzie w planie lalkowym i aktorskim.

W spektaklu występują między innymi Tomasz Mazurek, Olga Ryl-Krystianowska, Beata Duda-Perzyna, Wojciech Pałęcki, Mirosława Płońska-Bartsch, Anna Andrzejewska.

Źródło zdjęcia:

Realizacja

Przekład: Małgorzata Buchalik

Adaptacja i reżyseria: Aleksiej Leliawski

Scenografia i lalki: Martyna Kander

Muzyka: Paweł Piątek

Asystent reżysera: Mirosława Płońska-Bartsch

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Wspaniale angażuje wyobraźnię, momentami nostalgiczny poprzez obraz i muzykę ale też wciąga w subtelną zabawę purnonsensem. Piękna powściągliwa w kolorystyce scenografia. Wielkie uznanie dla bardzo młodej aktorki, która jako Alicja wspaniale sprostała partnerskiej grze z dorosłymi animując przy tym lalki.

    jo.....@au...af.pl / 16 lutego 2021

Teatr Lalka - Adres i dojazd

Palac Kultury i Nauki
Plac Defilad 1
00-901 Warszawa

http://www.teatrlalka.pl/pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.