Stroiciel grzebieni. Akt 2 - zdjęcie Stroiciel grzebieni. Akt 2 - zdjęcie Stroiciel grzebieni. Akt 2 - zdjęcie Stroiciel grzebieni. Akt 2 - zdjęcie Stroiciel grzebieni. Akt 2 - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy

8,2 / 10

Stroiciel grzebieni. Akt 2

8,2/ 10

Po ogromnym sukcesie „Stroiciela grzebieni” Krzysztof Niedźwiedzki powraca z 2 częścią kultowego spektaklu. Tadeusz, główny bohater opuszcza w urnie Podhale i wraz ze swoją żoną Magdą przenosi się w odległy rejon Polski – na Mazury. Pośmiertny rejs jachtem jest dla obojga sentymentalną podróżą i jednocześnie pełną humoru przygodą, której koniec wyznacza wciąż oddalający się horyzont. Na szlaku Krainy Tysiąca Jezior spotykają kolejne znaczące dla ich losów postaci, realnie wpływające na bieg wydarzeń. W spektaklu nie brakuje historycznych odniesień, komicznych zdarzeń, filozoficznych spekulacji i wzruszeń właściwych kochającym się ludziom, których nawet śmierć nie jest w stanie rozłączyć. „Stroiciel grzebieni. Akt 2” to spektakl rozgrywający się między tym i tamtym światem, ziemią i wodą, powagą i humorem.

Na scenie występują między innymi Jacek Joniec, Tadeusz Łomnicki, Jacek Buczyński, Paweł Rybak, Maciej Słota, Elżbieta Firek.

Źródło zdjęcia: Norbert Burkowski

Realizacja

Scenariusz i reżyseria: Krzysztof Niedźwiedzki

Opracowanie muzyczne: Jerzy Zając

Opinie naszych widzów (2)

  • 9,0/ 10

    Bardzo ciekawa inscenizacja przenikających się światów. Polecam.

    ry.....@....krakow.pl / 05 stycznia 2022

  • 4,0/ 10

    Nie polecam. Jeśli ktoś widział pierwszą część, to raczej się zawiedzie. Momentami ciężko było powstrzymać się od uśnięcia.

    ks.....@gm...il.com / 14 grudnia 2021

Teatr KTO - Adres i dojazd

ul. Zamoyskiego 50
Kraków

http://teatrkto.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.