Zaręczony pogrąŻony - zdjęcie Zaręczony pogrąŻony - zdjęcie Zaręczony pogrąŻony - zdjęcie Zaręczony pogrąŻony - zdjęcie Zaręczony pogrąŻony - zdjęcie Zaręczony pogrąŻony - zdjęcie Zaręczony pogrąŻony - zdjęcie Zaręczony pogrąŻony - zdjęcie Zaręczony pogrąŻony - zdjęcie Zaręczony pogrąŻony - zdjęcie Zaręczony pogrąŻony - zdjęcie Zaręczony pogrąŻony - zdjęcie

Średnia ocena

29 oddanych głosów
666 zainteresowanych osób

8,5 / 10

Zaręczony pogrąŻony

Czy zaręczyny mogą stać się dla mężczyzny początkiem końca? Czy koniec może stać się dla mężczyzny nowym początkiem? Czy mężczyzna w ogóle potrafi odróżnić początek od końca? I co tak naprawdę jest najczęstszym powodem męskich problemów?

Nadmiar, oto prawdziwa przyczyna męskich kłopotów.

Jedna kobieta w życiu mężczyzny, to już powód do poważnej refleksji, do głębokich przemyśleń i do stanowczych konstatacji… Dwie kobiety w życiu mężczyzny, to absolutna nieroztropność ocierająca się o brak rozwagi. Trzy kobiety w życiu mężczyzny, to karygodna lekkomyślność. Zaś cztery kobiety w życiu mężczyzny, to już po prostu katastrofa. Szczególnie cztery kobiety jednocześnie….

Zemsta kobiety, to najgorsze, co spotkać może mężczyznę z nadmiarem kobiet. Zemsta jednej kobiety, to problem nie lada. Zemsta dwóch kobiet, to czyściec z widokami na piekło. Zemsta trzech kobiet, to piekło bez widoków na czyściec. Zaś zemsta czterech kobiet, to po prostu koniec. Mężczyzny. Szczególnie zemsta czterech kobiet jednocześnie…

Bohater zwariowanej farsy „Zaręczony pogrąŻony” musi poradzić sobie i z nadmiarem kobiet i z ich zemstą. Cztery urocze panie w brawurowym stylu urządzają mu wycieczkę z męskiego raju poprzez koedukacyjny czyściec, aż na dno męskiego piekła.

I może lepiej dla niego, żeby to wszystko tam przeczekał…

Piekielnie zabawna włoska komedia, w piekielnie ostrym tempie i w piekielnie śmiesznej obsadzie.

Na scenie występują między innymi Alżbeta Lenska, Mikołaj Krawczyk, Karolina Nowakowska, Tomasz Dedek, Elżbieta Romanowska, Katarzyna Sowińska.

Czas trwania: 120 minut

Realizacja

"ZARĘCZONY POGRĄŻONY" Marco Cavallaro

Tłumaczenie – Maria Trzoch

Reżyseria – Tomasz Dutkiewicz

Scenografia – Wojciech Stefaniak

Kostiumy - Zofia De Inez

Opinie naszych widzów (13)

 • 10,0/ 10

  Super spędzony czas, warto

  ra.....@gm...il.com / 27 października 2021

 • 10,0/ 10

  Pani Katarzyna Zielińska najlepsza!

  mi.....@gm...il.com / 14 lutego 2020

 • 10,0/ 10

  Gorąco polecam. Wspaniała i zabawna gra aktorów .

  zp.....@po...ta.onet.pl / 13 stycznia 2020

 • 10,0/ 10

  świetne aktorsko, inteligentne komediowo, niegłupia fabuła z zaskakującym suspensem, jak zwykle w Komedii dopracowane kostiumowo i scenograficznie, perełką spektaklu - pani w różu

  an.....@po...ta.wp.pl / 12 listopada 2019

 • 10,0/ 10

  Gwiazdy ekranu w teatralnych rolach wypadły rewelacyjnie. Trochę zamieszania z zajmowaniem pozostalych wolnych miejsc po ostatnim dzwonku. Widzowie spóźniają się na spektakl i trzeba ustąpić miejsca i szukać nowego.

  ol.....@po...ta.onet.pl / 19 października 2019

 • 10,0/ 10

  Super zabawa i dużo śmiechu

  ag.....@....pl / 07 lipca 2019

 • 9,0/ 10

  Spektakl przyjemny do oglądania. Pan Dedek oraz Pani Zielińska niesamowici :) polecam

  we.....@gm...il.com / 03 listopada 2019

 • 9,0/ 10

  Świetna gra aktorska Katarzyny Zielińskiej, Tomasza Dedek i Mikołaja Krawczyka. Polecam!!! Spora dawka humoru :-)

  sw.....@....pl / 08 lipca 2019

 • 8,0/ 10

  Wesoły temat i byłem w trakcie spektaklu rozbawiony i chyba o to chodziło :) Odejmuję 2 punkty od 10 bo w pierwszej czesci zaczął mnie nużyć przez powtarzalność tych samych sytuacji i rozmów. Cena tez w mojej ocenie trochę wygórowana. Pozdrawiam :)

  To.....@gm...il.com / 27 października 2021

 • 8,0/ 10

  Bardzo dobra gra aktorów, dużo zabawy, czasami za dużo biegania, temat jakby z filmu

  cz.....@on...et.eu / 14 listopada 2019

 • 6,0/ 10

  Czekałem na zaskakującą puentę

  a......@....pl / 19 września 2020

 • 5,0/ 10

  Zupełnie nie wiem czym ludzie tutaj w opiniach się zachwycali. Spektakl jest baaardzo przeciętny, to generalnie zbiór gagów to bardzo oczywistego scenariusza. Na plus gra aktorska Tomasza Dedka, Katarzyny Zielińskiej i ew. Mikołaja Krawczyka. Gra pozostałych pań była mocno taka sobie - ale przynajmniej było na co popatrzeć bo panie śliczne. Najgorszą cechą spektaklu był zupełny brak jakiegoś przesłania i morału - nawet komedia powinna mieć jakiś sens. Dodatkowo etap, gdzie aktorzy przez 15 minut biegają w jedną i drugą stronę był wręcz żenujący - wyglądało to na celowe "zapchanie" spektaklu z braku lepszych pomysłów. Spokojnie mogło to trwać 3x krócej. Generalnie jeśli ktoś miałby wolny czas i za wejściówkę miałby zapłacić 40zł to ok, można się przejść, ale wydać więcej to już strata pieniędzy. Sam teatr i obsługa w porządku, chociaż trzeba pamiętać aby pójść do kasy w celu potwierdzenia wejściówki. Na schodach i bez poduszki jest dosyć wygodnie.

  ma.....@gm...il.com / 24 lutego 2020

 • 2,0/ 10

  infantylny scenariusz, bardzo prosty powtarzalny humor, aktorki nie dają rady.

  pr.....@gm...il.com / 15 lutego 2020

Teatr Komedia - Adres i dojazd

ul. Słowackiego 19a
01-592 Warszawa

http://www.teatrkomedia.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.