W łóżku z rabusiem - zdjęcie W łóżku z rabusiem - zdjęcie W łóżku z rabusiem - zdjęcie W łóżku z rabusiem - zdjęcie W łóżku z rabusiem - zdjęcie W łóżku z rabusiem - zdjęcie W łóżku z rabusiem - zdjęcie

Średnia ocena

8 oddanych głosów
4 zainteresowane osoby

7,5 / 10

W łóżku z rabusiem

Czy siedem osób zmieści się w jednym łóżku?

William Worhington III i jego żona wyjeżdżają ze swojej dwustuakrowej posiadłości z szesnastopokojową rezydencją na weekend, każde z nich osobno – on na polowanie, ona w odwiedziny do matki. W rzeczywistości jednak oboje zorganizowali sobie tajne schadzki ze swoimi kochankami w uroczym domku na plaży przy ich posiadłości. Oczywiście, ich ścieżki nieuchronnie muszą się przeciąć, a w powietrzu wisi upragniony przez obojga rozwód. Do tego każde z nich pragnie również pozostać właścicielem słynnego na całym świecie naszyjnika Worthington, stanowiącego bezcenną rodową spuściznę. Nic bardziej prostszego, jak samemu go sobie ukraść. Czy trzeba dodawać, iż małżonkowie planują kradzież w tę samą noc? Pikanterii tej intrydze dodają tłum wplecionych w nią osób i rzeczy, z których każde udaje kogoś i coś innego – bełkotliwy prywatny detektyw, fałszywy naszyjnik, bardzo zdeterminowana nimfomanka, kochanka swojego kochanka udająca kochankę męża, aparat fotograficzny błyskający fleszem w nieodpowiednich momentach i dwie skąpo odziane zakonnice dzielące jedna spódnicę… Skąd oni wszyscy się wzięli i dlaczego kochanka męża leży w łóżku z kochankiem żony? I gdzie w końcu w tym wszystkim jest bezcenny naszyjnik…?

Nie możecie Państwo przegapić tej przezabawnej farsy doprowadzającej każdą sytuacje do absurdu, a jej bohaterów do palpitacji serca i zupełnego zagubienia w natłoku pozornie nielogicznych zdarzeń.

„W łóżku z rabusiem” to polska prapremiera znakomitej farsy Michaela Parkera, brytyjskiego pisarza mieszkającego w USA.Błyskotliwa inscenizacja, porywające tempo, znakomita obsada i nieustający śmiech.

Na scenie występują między innymi Joanna Koroniewska, Tomasz Dutkiewicz, Jan Jankowski, Marta Wierzbicka, Piotr Zelt, Elżbieta Romanowska.

Czas trwania: 140 minut
Źródło zdjęcia: www.teatrkomedia.pl

Realizacja

Tłumaczenie: Emilia Miłkowska

Reżyseria: Tomasz Dutkiewicz

Scenografia: Wojciech Stefaniak

Kostiumy: Tomasz Dutkiewicz

Reżyseria świateł: Olaf Tryzna

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Podobał mi się nie Komedia świetna zabawa ubawiłam się po uszy teat przepiękny jeszcze wruce polecam wszystkim dobrej zabawy

  an.....@....pl / 27 listopada 2021

 • 8,0/ 10

  Bardzo fajna komedia, dobra obsada. Dużo śmiechu. Polecam

  ka.....@gm...il.com / 09 lipca 2021

 • 2,0/ 10

  Humor slapstickowy, obowiązkowe epatowanie golizną w sposób niesmaczny. Po antrakcie, kiedy okazało się, że historia nigdzie nie zmierza marzyłem, żeby się już skończyło. Rozumiem, że to komedia, ale idąc do teatru nie spodziewam się, że dostanę poziom "Świata według Kiepskich"

  pa.....@gm...il.com / 26 listopada 2021

Teatr Komedia - Adres i dojazd

ul. Słowackiego 19a
01-592 Warszawa

http://www.teatrkomedia.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.