Skazani na miłość + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Skazani na miłość + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Skazani na miłość + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Skazani na miłość + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Skazani na miłość + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Skazani na miłość + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Skazani na miłość + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Skazani na miłość + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy
32 zainteresowanych osób

9,5 / 10

Skazani na miłość + Najlepsze z najlepszych

"Skazani na miłość"

Czy wierzycie Państwo w horoskopy? Bohaterowie komedii Skazani na miłość są w stanie podporządkować im całą swoją przyszłość.

Znany pisarz w słusznym wieku stracił w przeszłości dwie żon zaś zyskał na swoim koncie pokaźną kwotę z ich polis ubezpieczeniowych. Teraz szykuje się do trzeciego małżeństwa z młodszą od siebie o 38 lat atrakcyjną dziewczyną. Jej również wykupił polisę na życie…

W odciętym od świata zaspami śniegu mieszkaniu bestsellerowego autora Trucizny w kiełbasie Jerzego B., spotykają się w niezwykłych okolicznościach osoby, które wiele łączy, choć powinno dzielić wszystko. Nieco nazbyt ekstrawagancka i nieatrakcyjna urzędniczka Stanu Cywilnego, jeszcze bardziej ekstrawagancka i aż nadto atrakcyjna matka słynnego autora i niedoszłego Pana Młodego, jego rzeczywiście młoda niedoszła żona i jej świeżo doszły nowy chłopak będący muzyczną Gwiazdą. I jeszcze pewien nieco nieokreślony i dziwaczny Chińczyk, który wcale nim nie jest, za to jest kimś zupełnie innym…

Galeria nieźle „zakręconych” postaci, gwałtowne zwroty akcji oraz prawdziwie dowcipne i sarkastyczne dialogi gwarantują niezwykle przyjemny teatralny wieczór pełen śmiechu i znakomitej zabawy.

"Najlepsze z najlepszych"

Widzowie będą uczestniczyli w podróży w czasie poprzez wiek XX – aż do czasów nam współczesnych.

Ta sentymentalna, ale niezwykle żywiołowa i efektowna podróż po stylach muzycznych, tanecznych i modowych poszczególnych dziesięcioleci ubiegłego wieku, utrzymana będzie w konwencji interaktywnej zabawy, pozwalającej publiczności nie tylko oglądać występy artystów na scenie, ale i samemu w nie się włączyć.

Cały wieczór podzielony zostanie na – lata ’50,’60,’70,’80 i ’90 składające się ze specjalnie przygotowanych fragmentów najbardziej znanych i lubianych przebojów z kolejnych dziesięcioleci.

Grupę wokalistów i tancerzy stanowią m.in.gwiazdy Teatrów Roma i Buffo, gwarantując najwyższy poziom estradowy. W trakcie imprezy nad całością czuwać będzie konferansjer, który wprowadzać będzie widzów w kolejne dziesięciolecia serią anegdot dotyczących zwyczajów, mody, gustów i ploteczek o sławnych ludziach, żyjących w określonych czasach.

Na scenie występują między innymi Maria Pakulnis jako Skazani na miłość, Magdalena Wójcik jako Skazani na miłość, Olga Kalicka jako Skazani na miłość, Jan Jankowski jako Skazani na miłość, Mateusz Banasiuk jako Skazani na miłość, Wojciech Wachuda jako Skazani na miłość.

Czas trwania: 230 minut

Zwiastuny

Obsada

Maria Pakulnis - zdjęcie

Maria Pakulnis
Skazani na miłość

Magdalena Wójcik - zdjęcie

Magdalena Wójcik
Skazani na miłość

Olga Kalicka - zdjęcie

Olga Kalicka
Skazani na miłość

Jan Jankowski - zdjęcie

Jan Jankowski
Skazani na miłość

Mateusz Banasiuk - zdjęcie

Mateusz Banasiuk
Skazani na miłość

Wojciech Wachuda - zdjęcie

Wojciech Wachuda
Skazani na miłość

Monika Rowińska - zdjęcie

Monika Rowińska
Najlepsze z najlepszych

Iwona Loranc - zdjęcie

Iwona Loranc
Najlepsze z najlepszych

Tomasz Dutkiewicz - zdjęcie

Tomasz Dutkiewicz
Najlepsze z najlepszych

Jakub Szydłowski - zdjęcie

Jakub Szydłowski
Najlepsze z najlepszych

Mariusz Totoszko - zdjęcie

Mariusz Totoszko
Najlepsze z najlepszych

Realizacja

"SKAZANI NA MIŁOŚĆ"

Autorzy – Folker Bohnet i Alexander Alexy

Przekład – Jacek Kaduczak

Reżyseria – Tomasz Dutkiewicz

Scenografia – Wojciech Stefaniak

Kostiumy – Zofia de Ines

Współpraca kostiumograficzna - Ola Dzióbek

Przygotowanie wokalne - Monika Malec

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Rewelacyjny spektakl. Warty obejrzenia. Wszyscy aktorzy świetnie. Jednak najbardziej spodobała nam się rewelacyjna gra aktorska Pani Wójcik. Do tego przepiękny koncert, który oczarować nas. Co prawda nie jesteśmy z dekad, z ktorych były grane piosenki, ale nie są nam one obce. Można się naprawdę odprężyć, przy takim wieczorze. :)

    wl.....@gm...il.com / 16 listopada 2019

Teatr Komedia - Adres i dojazd

ul. Słowackiego 19a
01-592 Warszawa

http://www.teatrkomedia.pl/

Kup bilet