Skazani na miłość - zdjęcie Skazani na miłość - zdjęcie Skazani na miłość - zdjęcie Skazani na miłość - zdjęcie Skazani na miłość - zdjęcie Skazani na miłość - zdjęcie

Średnia ocena

13 oddanych głosów
158 zainteresowanych osób

7,9 / 10

Skazani na miłość

Czy wierzycie Państwo w horoskopy? Bohaterowie komedii Skazani na miłość są w stanie podporządkować im całą swoją przyszłość.

Znany pisarz w słusznym wieku stracił w przeszłości dwie żon zaś zyskał na swoim koncie pokaźną kwotę z ich polis ubezpieczeniowych. Teraz szykuje się do trzeciego małżeństwa z młodszą od siebie o 38 lat atrakcyjną dziewczyną. Jej również wykupił polisę na życie…

W odciętym od świata zaspami śniegu mieszkaniu bestsellerowego autora Trucizny w kiełbasie Jerzego B., spotykają się w niezwykłych okolicznościach osoby, które wiele łączy, choć powinno dzielić wszystko. Nieco nazbyt ekstrawagancka i nieatrakcyjna urzędniczka Stanu Cywilnego, jeszcze bardziej ekstrawagancka i aż nadto atrakcyjna matka słynnego autora i niedoszłego Pana Młodego, jego rzeczywiście młoda niedoszła żona i jej świeżo doszły nowy chłopak będący muzyczną Gwiazdą. I jeszcze pewien nieco nieokreślony i dziwaczny Chińczyk, który wcale nim nie jest, za to jest kimś zupełnie innym…

Galeria nieźle „zakręconych” postaci, gwałtowne zwroty akcji oraz prawdziwie dowcipne i sarkastyczne dialogi gwarantują niezwykle przyjemny teatralny wieczór pełen śmiechu i znakomitej zabawy.

A do tego galeria scenicznych osobowości w postaci gwiazdorskiej obsady!

Po tym spektaklu już nigdy nie uwierzysz w żaden horoskop…

Czas trwania: 120 minut
Źródło zdjęcia: https://www.youtube.com/watch?v=7CNNQ5ufBq8

Realizacja

Autorzy – Folker Bohnet i Alexander Alexy

Przekład – Jacek Kaduczak

Reżyseria – Tomasz Dutkiewicz

Scenografia – Wojciech Stefaniak

Kostiumy – Zofia de Ines

Współpraca kostiumograficzna - Ola Dzióbek

Przygotowanie wokalne - Monika Malec

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Spektakl świetlny. Odprężający od codzienności..

  an.....@....pl / 18 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Sztuka lekka , świetnie zagrane główne role, jedynie przerwa trochę za długa.

  em.....@on...et.eu / 05 lipca 2018

 • 7,0/ 10

  Zabawny spektakl choć momentami tracący tempo. Świetna gra Marii Pakulnis i także Mateusza Banasiuka, który rozruszał towarzystwo

  ra.....@ya...oo.com / 15 grudnia 2018

Teatr Komedia

Północne Centrum Sztuki Teatr Komedia to kulturalne miejsce na mapie Warszawy, które od ponad 50 lat bawi i wzrusza nie tylko warszawską publikę.

Prezentowane na deskach Teatru wydarzenia kulturalne to lekki, miły i przyjemny repertuar za sprawą, którego chcemy udowadniać tezę mówiącą o tym, że śmiech jest lekarstwem na wszystkie troski i smutki!

Kalendarz kulturalnych wydarzeń stolicy obfituje w wiele kulturalnych i rozrywkowych propozycji, ale tylko w repertuarze Teatru Komedia są one tak barwne i śmieszne. Dzieje się tak za sprawą starannie dobieranych sztuk, ich scenariuszy, oprawy, scenografii a także obsady, która gwarantuje spędzenie wieczoru w doborowym towarzystwie gwiazd polskiej sceny teatralnej i filmowej.

W repertuarze warszawskich teatrów znajdziecie Państwo wiele wybitnych przedstawień, ale tylko Teatr Komedia gwarantuje pełny uśmiech na twarzy! Na teatralnym afiszu znajdziecie Państwo bogaty repertuar, w którym brylują komedie obyczajowe, komedie romantyczne, komedie z elementami stand-upu, groteski czy komedii dell’arte, a także brawurowo odegrane farsy i zapadające w oko i ucho musicale.

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowany w naszym Teatrze repertuar odpowiadał Państwa oczekiwaniom względem komedii i szeroko pojmowanej rozrywki. Zależy nam, aby spędzony z nami czas był dla Państwa niesamowitym przeżyciem zarówno kulturalnym, jak i rozrywkowym, o którym długo się nie zapomina i do którego chce się wracać nie tylko wspomnieniami.

Zobaczcie Państwo sami, co przygotowaliśmy na najbliższe miesiące i śmiejcie się z nami!

Adres i dojazd

ul. Słowackiego 19a
01-592 Warszawa

http://www.teatrkomedia.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,1
Średnia ocena
Sztuka genialna, uśmiałam się jak nigdy!
- Katarzyna

11.04 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,2
Średnia ocena
Uśmiałam się do łez
- Justyna

27.03 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,6
Średnia ocena

28.04 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

7,8
Średnia ocena
Doskonale się bawiłam dzięki Aktorom, którzy pokazali cały kunszt sztuki występowania przed publicznością
- Hanna

28.03 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,0
Średnia ocena
Warto warto warto
- Sara

23.03 / 15:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
8,1
Średnia ocena
Doskonała gra aktorska z pięknymi aktorkami i ciekawymi perypetii
- Włodzimierz

26.03 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.