Powiedzmy miłość + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Powiedzmy miłość + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Powiedzmy miłość + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Powiedzmy miłość + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Powiedzmy miłość + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Powiedzmy miłość + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Powiedzmy miłość + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Powiedzmy miłość + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Powiedzmy miłość + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Powiedzmy miłość + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Powiedzmy miłość + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Powiedzmy miłość + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Powiedzmy miłość + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos
23 zainteresowanych osób

6,0 / 10

Powiedzmy miłość + Najlepsze z najlepszych

Miłość. Albo, powiedzmy miłość…

Albo dokładniej – „Powiedzmy miłość”, czyli kolejna premiera Teatru Komedia.

Albo jeszcze dokładniej – polska prapremiera cieszącej się olbrzymim powodzeniem na europejskich scenach współczesnej angielskiej komedii.

To spektakl obowiązkowy dla wszystkich dojrzałych mężczyzn, którzy pragną rozstać się ze swoimi żonami i wymienić je na żony dużo młodsze.

To spektakl obowiązkowy dla wszystkich dojrzałych żon, którym się wydaje, że odejście męża do młodszej kobiety jest wydarzeniem rujnującym ich życie na zawsze. To spektakl obowiązkowy dla wszystkich młodych kobiet, które chcą się związać z mężczyznami, którzy opuszczają dla nich swoje dojrzałe żony. To spektakl obowiązkowy dla wszystkich młodych mężczyzn, których żony opuszczają ich dla mężczyzn dojrzałych i znacznie majętniejszych. I wreszcie przede wszystkim to spektakl obowiązkowy dla wszystkich, którzy lubią inteligentną rozrywkę serwującą rozbrajający humor oparty na wnikliwych życiowych obserwacjach.

„Powiedzmy miłość” to prawie romantyczna gorzka komedia, w której każdy z nas odnajdzie siebie w postaci jednego z bohaterów. Albo nawet kilku na raz…

Gwiazdorska obsada i zawrotnie przewrotna historia.

I pamiętaj, że ten się śmieje, kto się śmieje ostatni…

NAJLEPSZE Z NAJLEPSZYCH

Widzowie będą uczestniczyli w podróży w czasie poprzez wiek XX – aż do czasów nam współczesnych.

Ta sentymentalna, ale niezwykle żywiołowa i efektowna podróż po stylach muzycznych, tanecznych i modowych poszczególnych dziesięcioleci ubiegłego wieku, utrzymana będzie w konwencji interaktywnej zabawy, pozwalającej publiczności nie tylko oglądać występy artystów na scenie, ale i samemu w nie się włączyć.

Cały wieczór podzielony zostanie na – lata ’50,’60,’70 i ’80 składające się ze specjalnie przygotowanych fragmentów najbardziej znanych i lubianych przebojów z kolejnych dziesięcioleci.

Grupę wokalistów i tancerzy stanowią m.in. gwiazdy Teatrów Roma i Buffo, gwarantując najwyższy poziom estradowy. W trakcie imprezy nad całością czuwać będzie konferansjer, który wprowadzać będzie widzów w kolejne dziesięciolecia serią anegdot dotyczących zwyczajów, mody, gustów i ploteczek o sławnych ludziach, żyjących w określonych czasach.

Spektakl dla widzów od 15 roku życia.

W spektaklu występują między innymi Iwona Loranc jako Najlepsze z najlepszych, Jan Jankowski jako Powiedzmy miłość, Mateusz Banasiuk jako Powiedzmy miłość, Jakub Szydłowski jako Najlepsze z najlepszych, Mariusz Totoszko jako Najlepsze z najlepszych, Marta Wierzbicka jako Powiedzmy miłość.

Czas trwania: 230 minut

Obsada

Iwona Loranc - zdjęcie

Iwona Loranc
Najlepsze z najlepszych

Jan Jankowski - zdjęcie

Jan Jankowski
Powiedzmy miłość

Mateusz Banasiuk - zdjęcie

Mateusz Banasiuk
Powiedzmy miłość

Jakub Szydłowski - zdjęcie

Jakub Szydłowski
Najlepsze z najlepszych

Mariusz Totoszko - zdjęcie

Mariusz Totoszko
Najlepsze z najlepszych

Marta Wierzbicka - zdjęcie

Marta Wierzbicka
Powiedzmy miłość

Joanna Koroniewska - zdjęcie

Joanna Koroniewska
Powiedzmy miłość

Mikołaj Krawczyk - zdjęcie

Mikołaj Krawczyk
Powiedzmy miłość

Monika Rowińska - zdjęcie

Monika Rowińska
Najlepsze z najlepszych

Tomasz Dutkiewicz - zdjęcie

Tomasz Dutkiewicz
Powiedzmy miłość

Tomasz Dutkiewicz - zdjęcie

Tomasz Dutkiewicz
Najlepsze z najlepszych

Realizacja

"POWIEDZMY MIŁOŚĆ" Terence Frisby

Tłumaczenie – Elżbieta Woźniak

Reżyseria – Tomasz Dutkiewicz

Scenografia – Wojciech Stefaniak

Kostiumy – Tomasz Dutkiewicz

„NAJLEPSZE Z NAJLEPSZYCH” hity polskie ‘50-‘80

Teatr Komedia - Adres i dojazd

ul. Słowackiego 19a
01-592 Warszawa

http://www.teatrkomedia.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.