Odjechana farsa - zdjęcie Odjechana farsa - zdjęcie Odjechana farsa - zdjęcie Odjechana farsa - zdjęcie Odjechana farsa - zdjęcie Odjechana farsa - zdjęcie

Średnia ocena

8 oddanych głosów

6,5 / 10

Odjechana farsa

Ostrzegamy! ;-)

„Odjechana farsa” – najbardziej odjechane i nieprzewidywalne dwie godziny twojego życia.

Obejrzenie „Odjechanej farsy” może być przyczyną niemożności powstrzymania śmiechu i grozi intensyfikacją dobrego humoru.

Przed wizytą w teatrze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. A potem, niezależnie co powiedzą… i tak przyjdź na „Odjechaną farsę”. Najwyżej umrzesz ze śmiechu…

Czy w jednym niewielkim pokoju hotelowym zmieści się 10 osób, z których każda będzie miała swoje plany związane z tym pokojem i osobami w nim się pojawiającymi? Tak…, ale pod warunkiem, że w owych 10 osób wcieli się dwoje wyśmienitych aktorów, którzy brawurowo zagrają dziesięć różnych postaci w dziesiątkach zaskakujących i absurdalnych sytuacji. Sławny pisarz piszący poradniki małżeńskie – jak żyć w szczęśliwym związku – ze swą nieszczęśliwą i znudzoną związkiem żoną, senator incognito wraz z kochanką pragnącą za wszelką cenę sławy, siostra zakonna ze inklinacjami do show biznesu, nachalny i wścibski boy hotelowy, przebiegła reporterka miejscowej stacji telewizyjnej – to tylko kilkoro postaci z tej niezwykłej galerii ludzkich osobliwości, które los połączy przez kilkadziesiąt minut w małym pokoju hotelowym na dalekiej prowincji.

Świat w pigułce i pigułka eksplodująca emocjami, żądzami i uczuciami, które… mieszkają w każdym z nas.

„Odjechana farsa” to zupełnie zwariowana i nieprzewidywalna teatralna przygoda, to zabawa w najczystszej formie, to popis aktorskich umiejętności najwyższej klasy i Mount Everest komediowej formy. Błyskotliwe i przezabawne dialogi, nieprawdopodobna historia i zawrotne tempo akcji, imponująca inscenizacja oraz gwiazdorska obsada. Wszystko czego potrzeba, ażeby spędzić najbardziej odjechany i relaksujący wieczór w małym, ale niezwykłym pokoju hotelowym.

Na scenie występuje Joanna Koroniewska, Piotr Szwedes .

Czas trwania: 110 minut
Źródło zdjęcia: www.tearkoedia.pl

Realizacja

"ODJECHANA FARSA" Philip LaZebnik i Kingsley Day

Tłumaczenie – Hanna Szczerkowska

Reżyseria – Tomasz Dutkiewicz

Scenografia – Wojciech Stefaniak

Opinie naszych widzów (7)

 • 10,0/ 10

  Wspaniała gra Aktorów, dawno nie widziałam tyle akcji z udziałem dwóch osób - rewelacja!! Do tego dużo śmiechu i przekomicznych sytuacji, polecam!!

  ew.....@gm...il.com / 30 listopada 2021

 • 10,0/ 10

  Fantastyczne 2h

  ka.....@gm...il.com / 15 września 2021

 • 9,0/ 10

  Fajnie spędzony czas. Pozdrawiam pięknie śpiewające Panie. Improwizowane śpiewanie było WOW

  za.....@gm...il.com / 14 czerwca 2021

 • 8,0/ 10

  Bardzo przyjemny spektakl. Dwóch aktorów a tyle zabawy i tyle zdrowego śmiechu, Brawa dla Joasi Koroniewskiej. Kolega Szwedes też dotrzymywał jej kroku. Warto zobaczyć samemu, chociażby po to, aby się przekonać ile postaci może w sumie zagrać tylko dwóch aktorów. Szacunek za szybkie przebieranki i trzymanie się roli. Polecamy, jako chwilę wytchnienia w tych trudnych czasach.

  do.....@....pl / 11 grudnia 2021

 • 5,0/ 10

  Spektakl przaśny. Ze śmiechu nie umarłem (tak jak obiecywano)

  ma.....@gm...il.com / 05 czerwca 2021

 • 3,0/ 10

  Zbyt dużo trzaskania drzwiami i krzyku. Wyszłam że spektaklu zmęczona.

  ka.....@....pl / 30 listopada 2021

 • 1,0/ 10

  Super. 2 osoby grają po 4 role każda. Niesamowicie sprawnie zrealizowane widowisko. Rewelacyjne aktorstwo. Polecam!!!

  pe.....@....pl / 06 czerwca 2021

Teatr Komedia - Adres i dojazd

ul. Słowackiego 19a
01-592 Warszawa

http://www.teatrkomedia.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.