Komedia o napadzie na bank - zdjęcie Komedia o napadzie na bank - zdjęcie Komedia o napadzie na bank - zdjęcie Komedia o napadzie na bank - zdjęcie Komedia o napadzie na bank - zdjęcie

Średnia ocena

9 oddanych głosów
95 zainteresowanych osób

7,3 / 10

Komedia o napadzie na bank

Minneapolis. Małe senne miasteczko na prowincji Stanów Zjednoczonych. Słodkie lata ’50. Bezcenny diament zostaje powierzony na przechowanie do miejscowego banku. Jednak w mieście, w którym każdy jest oszustem i nawet mewom nie można ufać, czy cokolwiek może się udać?

Ta historia o najbardziej spartaczonym skoku na bank, to szereg zabójczo śmiesznych i karkołomnych scen następujących po sobie z szybkością teatralnego tsunami i zawirowaniami akcji przekraczającymi granice zdrowego rozsądku. Cała masa teatralnych gagów i galeria nieudacznych postaci piętrzą fabularne absurdy i stawiają sceniczną rzeczywistość na głowie – czasami dosłownie!!!

Połączcie Ocean’s Eleven z Braćmi Marks i zmieszajcie to z Monthy Pythonem, a otrzymacie wybuchowo śmieszną miksturę o sile komediowego dynamitu. To na pewno najbardziej „zakręcona” komedia jaką kiedykolwiek widzieliście. Komedia o napadzie na bank, to jeden z największych sukcesów ostatnich lat na West Endzie. W niespełna rok po londyńskiej premierze już na deskach Teatru Komedia.

Gwiazdorsko zwariowana obsada i szalona inscenizacja. Komediowy rollercoaster! Śmieszna katastrofa w cenie biletu.

Spektakl dla widzów od 15 roku życia.

Czas trwania: 120 minut

Zwiastuny

Realizacja

Autorzy: Henry Lewis, Jonathan Sayer i Henry Shields

Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak

Reżyseria: Tomasz Dutkiewicz

Scenografia: Wojciech Stefaniak

Kostiumy: Aneta Suskiewicz

Aranżacje wokalne: Monika Malec i Jacek Piotrowski

Przygotowanie wokalne: Monika Malec

Opinie naszych widzów (4)

 • 8,0/ 10

  Sztuka bardzo przyjemna typowa dla teatru komedia zabawna z bardzo ciekawymi elementami scenograficznymi.

  pa.....@gm...il.com / 20 maja 2019

 • 8,0/ 10

  Mam takie marzenie żeby aktorzy zwracali większą uwagę na dykcję ale poza tym świetnie się bawiłam

  b......@gm...il.com / 24 października 2018

 • 7,0/ 10

  Spektakl niezły. Sadowski, Sapryk, Żak - bardzo fajnie. Jednak wielu aktorów ma tu problem z dykcją, może to też wina nagłośnienia. 20% kwestii niezrozumiała z XIII rzędu. Taka sytuacja nie występowała przy innych spektaklach w tym teatrze. Ogółem jak na cenę wejściówki ok, przy cenie biletu - już nie do końca.

  ep.....@gm...il.com / 01 kwietnia 2019

 • 7,0/ 10

  druga połowa dużo lepsza. Super pomysł na "widok z gory " biura I przejąście szybem wentylacyjnym

  Iw.....@gm...il.com / 16 lipca 2018

Teatr Komedia

Północne Centrum Sztuki Teatr Komedia to kulturalne miejsce na mapie Warszawy, które od ponad 50 lat bawi i wzrusza nie tylko warszawską publikę.

Prezentowane na deskach Teatru wydarzenia kulturalne to lekki, miły i przyjemny repertuar za sprawą, którego chcemy udowadniać tezę mówiącą o tym, że śmiech jest lekarstwem na wszystkie troski i smutki!

Kalendarz kulturalnych wydarzeń stolicy obfituje w wiele kulturalnych i rozrywkowych propozycji, ale tylko w repertuarze Teatru Komedia są one tak barwne i śmieszne. Dzieje się tak za sprawą starannie dobieranych sztuk, ich scenariuszy, oprawy, scenografii a także obsady, która gwarantuje spędzenie wieczoru w doborowym towarzystwie gwiazd polskiej sceny teatralnej i filmowej.

W repertuarze warszawskich teatrów znajdziecie Państwo wiele wybitnych przedstawień, ale tylko Teatr Komedia gwarantuje pełny uśmiech na twarzy! Na teatralnym afiszu znajdziecie Państwo bogaty repertuar, w którym brylują komedie obyczajowe, komedie romantyczne, komedie z elementami stand-upu, groteski czy komedii dell’arte, a także brawurowo odegrane farsy i zapadające w oko i ucho musicale.

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowany w naszym Teatrze repertuar odpowiadał Państwa oczekiwaniom względem komedii i szeroko pojmowanej rozrywki. Zależy nam, aby spędzony z nami czas był dla Państwa niesamowitym przeżyciem zarówno kulturalnym, jak i rozrywkowym, o którym długo się nie zapomina i do którego chce się wracać nie tylko wspomnieniami.

Zobaczcie Państwo sami, co przygotowaliśmy na najbliższe miesiące i śmiejcie się z nami!

Adres i dojazd

ul. Słowackiego 19a
01-592 Warszawa

http://www.teatrkomedia.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,5
Średnia ocena

06.07 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,0
Średnia ocena

30.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
8,7
Średnia ocena
Świetna gra, warunki wokalne. bardzo wyrównany zespół aktorski na wysokim poziomie. Znakomity tekst. Jedna z najlepszych komedii jakie widziałam
- Monika

28.06 / 21:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

6,9
Średnia ocena

29.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Musical
6,5
Średnia ocena
Świetna gra aktorska! Niesamowity klimat i bardzo się uśmiałam. Ciekawa historia.
- Marianna

19.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
4,0
Średnia ocena

Dziś / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet