Hotel Westminster - zdjęcie Hotel Westminster - zdjęcie Hotel Westminster - zdjęcie Hotel Westminster - zdjęcie Hotel Westminster - zdjęcie Hotel Westminster - zdjęcie

Średnia ocena

10 oddanych głosów
63 zainteresowanych osób

7.6 / 10

Hotel Westminster

Farsa to nie jest gatunek dla ludzi o słabym sercu… Zaś farsy autorstwa mistrza gatunku Reya Cooney’a / Mayday, Okno na parlament, Nie teraz kochanie / ilością śmiechu mogą przyprawić o zawał nawet najmocniejsze serca.

Nie inaczej jest z farsą „Hotel Westminster”.

Jak to zazwyczaj bywa, proste z pozoru wydarzenie, przeradza się w surrealistycznie nieprawdopodobny ciąg wydarzeń znacząco wykraczających poza codzienny standard zdrowego rozsądku.

Wystarczy tylko w wytwornym hotelu w Londynie spotkać ze sobą przystojnego posła i wiceministra partii rządzącej z posłanką partii opozycyjnej.

Nadmieńmy, że poseł pojawił się w hotelu ażeby spędzić upojne chwile ze swoją kochanką, a nie z posłanką partii opozycyjnej – tym bardziej, że jej poglądy natury etycznej bardzo odbiegają od standardów pana wiceministra.

Ponadto dodajmy do tego żonę posła, która nieoczekiwanie jest tam gdzie jej być nie powinno, wścibską recepcjonistkę i sprytną pokojówkę oraz mistrza wszelkich gaf i doraźnych katastrof – sekretarza pana ministra. Mamy już niezły koktajl, prawda?

Jeżeli jeszcze wmieszamy w sam środek tego wybuchowego drinka bardzo ekscentrycznego kelnera i nadmiernie stanowczego dyrektora hotelu, który bliski apopleksji mówi: ”W tym hotelu jest zdecydowanie za dużo seksu i ja nic z tego nie mam”, to osiągniemy apogeum delirycznych i niedorzecznych nieporozumień, ciągnących nas nieuchronnie w kierunku pięknej katastrofy.

Klasyczna farsa w gwiazdorskiej obsadzie.

W roli głównej nieopanowany i oczyszczający śmiech.

Spektakl dla widzów od 15 roku życia.

Czas trwania: 130 minut
Źródło zdjęcia: https://www.teatrkomedia.pl

Zwiastuny

Realizacja

Autor: Ray Cooney

Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak

Reżyseria: Jerzy Bończak

Scenografia: Wojciech Stefaniak

Kostiumy: Ewa Gdowiok

Opinie naszych widzów (4)

 • 10.0/ 10

  Doskonała gra aktorska z pięknymi aktorkami i ciekawymi perypetii. Bardzo polecam

  wl.....@ga...ta.pl / 23 June 2018

 • 8.0/ 10

  Bardzo dobra obsada.

  lo.....@....pl / 08 December 2018

 • 4.0/ 10

  Zagrany swietnie. Zbyt banalna fabula.

  ms.....@gm...il.com / 08 November 2018

 • 4.0/ 10

  Nic nadzwyczajnego

  da.....@gm...il.com / 24 June 2018

Teatr Komedia

Północne Centrum Sztuki Teatr Komedia to kulturalne miejsce na mapie Warszawy, które od ponad 50 lat bawi i wzrusza nie tylko warszawską publikę.

Prezentowane na deskach Teatru wydarzenia kulturalne to lekki, miły i przyjemny repertuar za sprawą, którego chcemy udowadniać tezę mówiącą o tym, że śmiech jest lekarstwem na wszystkie troski i smutki!

Kalendarz kulturalnych wydarzeń stolicy obfituje w wiele kulturalnych i rozrywkowych propozycji, ale tylko w repertuarze Teatru Komedia są one tak barwne i śmieszne. Dzieje się tak za sprawą starannie dobieranych sztuk, ich scenariuszy, oprawy, scenografii a także obsady, która gwarantuje spędzenie wieczoru w doborowym towarzystwie gwiazd polskiej sceny teatralnej i filmowej.

W repertuarze warszawskich teatrów znajdziecie Państwo wiele wybitnych przedstawień, ale tylko Teatr Komedia gwarantuje pełny uśmiech na twarzy! Na teatralnym afiszu znajdziecie Państwo bogaty repertuar, w którym brylują komedie obyczajowe, komedie romantyczne, komedie z elementami stand-upu, groteski czy komedii dell’arte, a także brawurowo odegrane farsy i zapadające w oko i ucho musicale.

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowany w naszym Teatrze repertuar odpowiadał Państwa oczekiwaniom względem komedii i szeroko pojmowanej rozrywki. Zależy nam, aby spędzony z nami czas był dla Państwa niesamowitym przeżyciem zarówno kulturalnym, jak i rozrywkowym, o którym długo się nie zapomina i do którego chce się wracać nie tylko wspomnieniami.

Zobaczcie Państwo sami, co przygotowaliśmy na najbliższe miesiące i śmiejcie się z nami!

Adres i dojazd

ul. Słowackiego 19a
01-592 Warszawa

http://www.teatrkomedia.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.1
Średnia ocena
Kapitalny tekst, nigdy w życiu tak się nie śmiałam, jak podczas tego przedstawienia!
- Tamara

05.01 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9.6
Średnia ocena

18.01 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9.0
Średnia ocena
Polecam osobom, które chcą się zrelaksować i pośmiać!
- Justyna

17.01 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

7.5
Średnia ocena
Doskonale się bawiłam dzięki Aktorom, którzy pokazali cały kunszt sztuki występowania przed publicznością
- Hanna

Dziś / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
-,-
Średnia ocena

29.12 / 16:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet