Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Warszawie, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Dzięki filtrom możesz wybrać konkretny gatunek, datę, muzeum, koncert czy teatr. Repertuar Warszawa możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.
  3. Jeśli chcesz wybrać repertuar konkretnego teatru, muzeum, czy innej instytucji kultury, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  4. Możesz wybrać zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar w określonym czasie.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatrów Warszawa.

Teatr Komedia

ul. Słowackiego 19a, Warszawa

Teatr Komedia mieści się w zabytkowym budynku przy ul. Słowackiego 19A. Swoją działalność rozpoczął w 1957 r spektaklem „Kiss me Kate” w reżyserii Jerzego Rakowieckiego ze scenografią Jana Kosińskiego.
Repertuar Teatru Komedia oferuje głównie klasyczne komedie, a wśród nich: „Gwałtu co się dzieje” i „Dożywoscie” Aleksandra Fredry, komedie muzyczne i śpiewogry jak „Jak się nie boję braci Rojek” K.I. Gałczyńskiego, oraz spektakle dla dzieci i młodzieży jak np.:”Pierścień i róża”, „Krasnoludzki, krasnoludki”.
Spektakle Teatru Komedia pozwalają widzom odpocząć od trudów codzienności, pozwalają na podróż do kolorowego świata baśni i uśmiechu nawet za sprawą klasycznych utworów. Pojawiają się przedstawienia z repertuaru klasycznego, w tym m.in.: „Pan Tadeusz” w reż. Jana Englerta, śpiewogry i musicale takie jak „Pan Twardowski”, w reż. Krzysztofa Jasińskiego, komedie i farsy, a wśród nich „Mój przyjaciel Harvey” z udziałem Ireny Kwiatkowskiej i Jana Kobuszewskiego w reż. Marcina Sławińskiego. Z przedstawień kierowanych do młodzieży „Królewna Śnieżka” w reż, Krzysztofa Koldergra czy „Król Maciuś I” w reż. Cezarego Domagały.

Bilety i wejściówki do Teatru Komedia w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl

Repertuar Teatr Komedia w Warszawie